HCL.HR

[TEMA PRIJE OTKRIVANJA] Xbox One

  • 10 Odgovora
  • 5587 Hitova
*

anondogi

  • *
  • 18
  • Who the hell do you think I am!?
[TEMA PRIJE OTKRIVANJA] Xbox One
« : 10. Svibanj, 2013., 10:27 »

Izvori koji se odnose na razvoj novog Xboxa su potvrdili da će novi Xbox nositi naziv Infinity.

Ova nova informacija je upravo potvrđena i to prema slici koja se nedavno pojavila na Redditu. Slika reklamira novu Xbox konzolu, točnije Xbox Infinite. Prije toga, smatralo se da će novi Xbox nositi ime Xbox 720 ili Durango. Bile ovo špekulacije ili ne, sigurno je da će Microsoft službeno predstaviti svoju novu next-gen konzolu javnosti 21. svibnja na svom događaju.

Citat: Microsoftov glasnogovornik je odbio sve glasine govoreći Gamespotu
Mi ne komentiramo glasine ili špekulacije. Mi smo uvijek razmišljali o tome što je sljedeće za svoju platformu, ali nemamo ništa više dijeliti u ovom trenutku.




Ipak je sve ovo bila špekulacija i zezancija na račun samog Microsofta kao i svih gaming medija.

Prema najnovijim informacijama i samom novom postu korisnika C-Ron na Redditu koji je prije 16 dana objavio navodo novo ime Microsoftove next-gen konzole. Čini se kako su svijetski gaming mediji povjerovali u to kao i sami gameri koji to željno iščekuju. Prema naslovu njegovog najnovijeg posta vjerujemo da je to sve ustvari bila zezancija na račun Microsofta i svih gaming medija.




U utorak, 21. svibnja s početkom u 19 sati po našem vremenu otkriven je Xbox One.

Tračanja o imenu i mogućnostima novog Xboxa konačno mogu prestati. Microsoft je upravo predstavio svijetu Xbox One, novu generaciju Xbox konzole. Microsoft je upravo u Redmondu predstavio novu generaciju svoje Xbox konzole. Naravno, novi uređaj ne nosi naziv Xbox 720 ili Xbox Infinity, kako se nedavno tračalo, već Xbox One. Pod tim nazivom Microsoft želi reći kako je to jedan uređaj za sve vaše potrebe zabave u dnevnom boravku.



- Procurili tehnički detalji novog Xboxa
- Procurjeli detalji o dizajnu sučelja nove konzole, nekim ograničenjima i mogućnostima novog Kinecta
- Navodno je novi kontroler za next-gen Xbox praktički identičan onome za Xbox 360
- Cijena nove Xbox konzole mogla bi biti 500 dolara, ili manje uz pretplatu na Live, a mogla bi se zvati samo 'Xbox'
- Prvi ekskluzivni launch naslovi biti će Crytekov Ryse, nova Forza i dvije neimenovane igre
- Microsoft će navodno novu konzolu izbaciti na tržište u mjesecu studenom ove godine
- Xbox Live trebao bi dobiti nove mogućnosti, približiti se konceptu društvene mreže i promijeniti malo sustav achivementsa
- Ovo je dosta nategnuto, ali možda na samome eventu čujemo i ponešto o igri Respawn Entertainmenta
- Novi Xbox navodno neće zahtijevati stalnu konekciju na internet
- Neki izvori još tvrde da bi ime nove konzole moglo bi biti Xbox Infinity
- Predstavljen Xbox One, Xbox nove generacije
- Xbox One neće podržavati X360 kontrolere
- Predstavljene prve igre za Xbox One, Microsoft priprema 15 ekskluziva
- Otkriven izgled pakiranja Xbox One igara
- Postojeća pretplata na Xbox Live Gold vrijedi i za Xbox One
« Zadnja izmjena: 04. Lipanj, 2013., 20:45 AnonDogi »

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: [POTVRĐENO] Xbox Infinity
« Odgovori #1 : 10. Svibanj, 2013., 11:06 »
Pa očito NIJE potvrđeno. :wildboy:

Ovu sliku realno može napraviti bilo tko.

I ova domena očito nije pod vlasništvom Microsofta

http://www.xboxinfinity.co.uk/

a ako im se konzola tako zove kupili bi već tu domenu prije... vjerojatno zajedno s hrpom drugih da se ta kupnja zamaskira.

U svakom slučaju, nije nemoguće da će se konzola tako zvati, ali ne - nije potvrđeno službeno koliko vidim.

PS. Ajde molim te makni iz potpisa te gif-ove, ne dopuštamo tako nametljive slike u sigovima, smetaju dok čitaš forum.

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: [POTVRĐENO] Xbox Infinity
« Odgovori #2 : 10. Svibanj, 2013., 11:08 »
Ajd spoji ovu temu s postojećom, ja ne mogu jer nisam mod u x360 podforumu.

*

anondogi

  • *
  • 18
  • Who the hell do you think I am!?
Odg: [POTVRĐENO] Xbox Infinity
« Odgovori #3 : 10. Svibanj, 2013., 11:11 »
Eto, eto. Mogao si mi poslat PM, ali hajde :ementaler:

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: [POTVRĐENO] Xbox Infinity
« Odgovori #4 : 10. Svibanj, 2013., 12:08 »
Evo tema je prebačena u Xbox 360 gaming podforum (uskoro vjerojatno samo 'Xbox gaming') jer je ovdje prikladnija. Nećemo spajati s ovom temom (gdje se priča generalno o next-gen Xboxu), jer komotno možemo imati i zasebnu temu za raspravu samo o imenu nove konzole. A to je upravo ova. Pa eto - samo nastavite.

Uglavnom, meni Infinity ne zvuči loše, mogu zamislit da se tako zove, ali nisam baš ni uvjeren da će se tako zvati na kraju. Ne zvuči mi ovo baš kao 'potvrđeno' - random slika, rendom izvor daje informaciju za pomalo random medij koji možda ne zna prepoznati vjerodostojnost izvora jer se ne bavi gamingom inače... ne znam.

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: [POTVRĐENO] Xbox Infinity
« Odgovori #5 : 10. Svibanj, 2013., 16:46 »
Istina, ovo nikako ne izgleda službeno niti posebno plauzabilno, al nije loša ideja. Fora bi bilo jako da se zove Infinity doduše :ementaler:

Odg: [POTVRĐENO] Xbox Infinity
« Odgovori #6 : 11. Svibanj, 2013., 11:38 »
reportedly - hrv. navodno
navodno - možda je tako, možda nije

Zanimljiv naziv, doduše. Poznavajući Microsoft 'infinity' se misli doslovno sa hrpetinom njihovih dodatnih mogućnosti. U osnovi, konzola postaje media centar. Već su to napravili sa 360, a pretpostavljam da će se prijašnje gluposti ovdje samo granati. Ja osobno nemam ništa protiv toga, iako bi bilo lijepo da i nama u RH omoguće korištenje raznih servisa koje nude tipa Netflix. Nezz... to mi je prvo palo na pamet.
“The optimist thinks this is the best of all possible worlds. The pessimist fears it is true.” - Robert Oppenheimer


*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: [POTVRĐENO] Xbox Infinity
« Odgovori #8 : 11. Svibanj, 2013., 11:43 »
a moglo bi ovo možda i biti istina, budući da bi se novi Xbox trebao temeljiti na Windows 8 OS-u, pa su osmicu samo izokrenuli i dobili znak beskonačnosti. možda :hiha2:

*

PhSxX!

  • ***
  • 871
  • You see
Odg: [POTVRĐENO] Xbox Infinity
« Odgovori #9 : 11. Svibanj, 2013., 14:21 »
Jesi ti neki Sherlock Holmes? :hiha:
If the brain were so simple we could understand it, we would be so simple we couldn't.

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: [POTVRĐENO] Xbox Infinity
« Odgovori #10 : 11. Svibanj, 2013., 14:47 »
ane, više neoGAF čitač :hiha: iako su ovo samo spekulacije, pa ono...

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9