HCL.HR

Xbox One - općenita rasprava

  • 403 Odgovora
  • 147161 Hitova
*

Tomina

  • **
  • 235
Odg: Xbox One - općenita rasprava
« Odgovori #315 : 18. Prosinac, 2017., 17:26 »
Evo usao i ja u svijet konzola,uzeo u tele2 uz pokucni sa GTA5 gratis.Ajd mogao sam za iste skoro pare uzeti PS4 sa 4 igre,ali htio sam biti drugaciji nego svi hahaha...I uz to Xone ide sinu pod bor, iako je vec tata probao da se sve instalira, uhvatio Hitmana besplatno i tak...Cudno mi igrati GTA na kontroler, prosao sam ga na kompu i sad mi ovo fantazija dok se ne naviknem na kontroler. Koliko sati duraju duracel baterije?

*

Raziel

  • *
  • 7
  • A jok, ti si!
Odg: Xbox One - općenita rasprava
« Odgovori #316 : 04. Veljača, 2018., 13:23 »
bok svima!
napokon završavam faks pa sam se odlučio nagraditi novim xboxom (vidim po shopovima da je xbox one x trenutno najrecentniji). s obzirom da je zadnja konzola koju sam posjedovao originalni xbox, jel mi može netko reći na što trebam paziti prilikom kupovine novog?
Powder to the people!

Odg: Xbox One - općenita rasprava
« Odgovori #317 : 04. Veljača, 2018., 19:14 »
Na ništa osim da imaš dovoljno novca za igre :D

Ukratko sve se nalazi u kutiji, mislim da X ima 1TB pohrane ( sto je za dovoljno u vecini slucajeva ) , za online igre trebas Xbox Gold.
Xbox nije službeno podržan u RH, ali možeš napraviti UK račun pa kupovati igre i koristiti usluge preko njega.
Zgodna stvarčica je i EA access..

Iako je X najnovija i najjača konzola na tržištu, pitanje je imaš li 4K TV, koliko ti znači pokretanje igara u 4K, imaš li i koliko novca za igre...

Moj bi izbor bio Xbox One S sa 1/2TB pohrane i kupio igrice + Gold za cijenu Xbox One X-a.
 

*

Raziel

  • *
  • 7
  • A jok, ti si!
Odg: Xbox One - općenita rasprava
« Odgovori #318 : 04. Veljača, 2018., 21:41 »
Na ništa osim da imaš dovoljno novca za igre :D

Ukratko sve se nalazi u kutiji, mislim da X ima 1TB pohrane ( sto je za dovoljno u vecini slucajeva ) , za online igre trebas Xbox Gold.
Xbox nije službeno podržan u RH, ali možeš napraviti UK račun pa kupovati igre i koristiti usluge preko njega.
Zgodna stvarčica je i EA access..

Iako je X najnovija i najjača konzola na tržištu, pitanje je imaš li 4K TV, koliko ti znači pokretanje igara u 4K, imaš li i koliko novca za igre...

Moj bi izbor bio Xbox One S sa 1/2TB pohrane i kupio igrice + Gold za cijenu Xbox One X-a.

hvala puno!
Powder to the people!

Odg: Xbox One - općenita rasprava
« Odgovori #319 : 05. Veljača, 2018., 14:54 »
Možda najbolji savjet je da uzmeš konzolu sa više memorije, 500 gb se vrlo brzo napuni. :)
 

*

Raziel

  • *
  • 7
  • A jok, ti si!
Odg: Xbox One - općenita rasprava
« Odgovori #320 : 06. Veljača, 2018., 09:40 »
Možda najbolji savjet je da uzmeš konzolu sa više memorije, 500 gb se vrlo brzo napuni. :)

pročitao sam da se preporuča uzet eksterni hdd, jer da onda bolje vrti igre nego ako je samo veća ugrađena memorija.
jel to stvarno tako?
« Zadnja izmjena: 08. Veljača, 2018., 17:21 Raziel »
Powder to the people!

*

Kegdon

  • *
  • 121
Odg: Xbox One - općenita rasprava
« Odgovori #321 : 13. Veljača, 2018., 07:36 »
Da li netko od vas xbox-aša  :mrgreen:
posjeduje ovu konzolu i da nam kaže nešto njenim performansima. Sudeći po sadržajima na netu ovaj xbox je stvarno moćna konzola a cijena je vrlo pristojna.

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: Xbox One - općenita rasprava
« Odgovori #322 : 13. Veljača, 2018., 23:15 »
Da li netko od vas xbox-aša  :mrgreen:
posjeduje ovu konzolu i da nam kaže nešto njenim performansima. Sudeći po sadržajima na netu ovaj xbox je stvarno moćna konzola a cijena je vrlo pristojna.

Ja cu je imati ubrzo pa javim utiske. Imao sam obicni X1 pa S model, sada idem na X. Inace sam odusevljen XBoxom, ne sumnjam da ce mi nova zvijer dignuti iskustvo igranja na novi nivo.

*

Kegdon

  • *
  • 121
Odg: Xbox One - općenita rasprava
« Odgovori #323 : 14. Veljača, 2018., 06:49 »
Počeo me zanimat xbox x jer nije puno skup s obzirom na performanse i snagu koju ima, ono što me zanima primjeti li se to na "obično" igrama. Jer npr. izmeðu PS4 i PS4 pro razlika je minorna ako je uopće ima.

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: Xbox One - općenita rasprava
« Odgovori #324 : 14. Veljača, 2018., 08:47 »
Počeo me zanimat xbox x jer nije puno skup s obzirom na performanse i snagu koju ima, ono što me zanima primjeti li se to na "obično" igrama. Jer npr. izmeðu PS4 i PS4 pro razlika je minorna ako je uopće ima.

Ostatak opreme mora pratiti konzolu. Razlika izmedju PS4 i PS4 Pro grafickog prikaza, u mom slucaju na premium 4K 65" TV, je ogromna i vidljiva golim okom, na stranu sto se izvode ljepse i fluidnije. Vjerujem da ce razlika izmedju PS4 Pro i X1X biti manja, ali opet jako vidljiva.

*

Kegdon

  • *
  • 121
Odg: Xbox One - općenita rasprava
« Odgovori #325 : 15. Veljača, 2018., 06:27 »
Lijepo da netko vidi razliku izmeðu ova dva ps4,gledao sam neke usporedbe sa PS pro i xbox x, bolja je malo Microsoft- ova konzola ako ništa drugo FPS je stabilniji.

*

delko

  • *
  • 139
Odg: Xbox One - općenita rasprava
« Odgovori #326 : 16. Veljača, 2018., 17:11 »
Lijepo da netko vidi razliku izmeðu ova dva ps4,gledao sam neke usporedbe sa PS pro i xbox x, bolja je malo Microsoft- ova konzola ako ništa drugo FPS je stabilniji.

Ja imam Xbox One S i u odnosu na PS4 Slim - sa kojim bi trebalo da se uporedjuje - smatram da je XO mnogo jaci :) Kontrolor mi se jako dopada a sama podrska za 4K filmove - cini ovu konzolu boljom od Slim-a :)

*

Kegdon

  • *
  • 121
Odg: Xbox One - općenita rasprava
« Odgovori #327 : 18. Veljača, 2018., 11:52 »
Lijepo da netko vidi razliku izmeðu ova dva ps4,gledao sam neke usporedbe sa PS pro i xbox x, bolja je malo Microsoft- ova konzola ako ništa drugo FPS je stabilniji.

Ja imam Xbox One S i u odnosu na PS4 Slim - sa kojim bi trebalo da se uporedjuje - smatram da je XO mnogo jaci :) Kontrolor mi se jako dopada a sama podrska za 4K filmove - cini ovu konzolu boljom od Slim-a :)
Ne znam što podrazumijeva jači. Koliko sam vidio FPS je stabilniji na xboxone s u nekim AAA naslovima dok je ps4 ipak za nijansu bolji.
Osim ako si fan onda razumijem...

*

delko

  • *
  • 139
Odg: Xbox One - općenita rasprava
« Odgovori #328 : 20. Veljača, 2018., 21:25 »
Lijepo da netko vidi razliku izmeðu ova dva ps4,gledao sam neke usporedbe sa PS pro i xbox x, bolja je malo Microsoft- ova konzola ako ništa drugo FPS je stabilniji.

Ja imam Xbox One S i u odnosu na PS4 Slim - sa kojim bi trebalo da se uporedjuje - smatram da je XO mnogo jaci :) Kontrolor mi se jako dopada a sama podrska za 4K filmove - cini ovu konzolu boljom od Slim-a :)
Ne znam što podrazumijeva jači. Koliko sam vidio FPS je stabilniji na xboxone s u nekim AAA naslovima dok je ps4 ipak za nijansu bolji.
Osim ako si fan onda razumijem...
Mislio sam na stabilniji FPS i svakako mogucnost za 4K :) Ostalo sve je manje-vise isto :)

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: Xbox One - općenita rasprava
« Odgovori #329 : 21. Veljača, 2018., 11:15 »
XBox One S i PS4 su identicne konzole, neke igre izgledaju bolje na jednoj neke na drugoj konzoli, ali sve je to u par milimetara. XBox One S nema podrsku za 4K u igrama, tako da i ta prednost nema svrhe. Najveca prednost XBoxa nad PS4 (a imam obje konzole) je fantastican gamepad i mnostvo dostupnih igara za male novce (EA Access, Game Pass, cak i odlicni naslovi koje dijele u Gold pretplati), kao i daleko bolji i stabilniji multiplayer servis i store koji nema regionalnih ogranicenja tako da su igre daaaleko jeftinije nego na PS4.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9