HCL.HR

Xbox One - općenita rasprava

  • 403 Odgovora
  • 147181 Hitova
*

delko

  • *
  • 139
Odg: Xbox One - općenita rasprava
« Odgovori #345 : 17. Srpanj, 2018., 14:53 »
Nisam ni vidio sve do sada da su mi ostavili key za 14 dana besplatnog XBOX GAME PASS - koja je odlicna stvar :D

Iskoristio da odigram Limbo i Abzu, instalirao sam i Fallout 4 (ali ne znam da cu ga stici zavrsiti - mozda produzim game pass) ali u svakom slucaju ovaj game pass je  :ave:  :ave:

Ima li jos neka igra sa game pass-a da je preporucujete pa da stignem jos da odigram u ovih 14 dana ??!!  :clap:

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: Xbox One - općenita rasprava
« Odgovori #346 : 18. Srpanj, 2018., 10:45 »
Nisam ni vidio sve do sada da su mi ostavili key za 14 dana besplatnog XBOX GAME PASS - koja je odlicna stvar :D

Iskoristio da odigram Limbo i Abzu, instalirao sam i Fallout 4 (ali ne znam da cu ga stici zavrsiti - mozda produzim game pass) ali u svakom slucaju ovaj game pass je  :ave:  :ave:

Ima li jos neka igra sa game pass-a da je preporucujete pa da stignem jos da odigram u ovih 14 dana ??!!  :clap:

Game pass je prava stvar. Mozda Sea of Thieves da probas ili PES 2018  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

*

delko

  • *
  • 139
Odg: Xbox One - općenita rasprava
« Odgovori #347 : 18. Srpanj, 2018., 13:00 »
Nisam ni vidio sve do sada da su mi ostavili key za 14 dana besplatnog XBOX GAME PASS - koja je odlicna stvar :D

Iskoristio da odigram Limbo i Abzu, instalirao sam i Fallout 4 (ali ne znam da cu ga stici zavrsiti - mozda produzim game pass) ali u svakom slucaju ovaj game pass je  :ave:  :ave:

Ima li jos neka igra sa game pass-a da je preporucujete pa da stignem jos da odigram u ovih 14 dana ??!!  :clap:

Game pass je prava stvar. Mozda Sea of Thieves da probas ili PES 2018  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

PES ne bih jer sam FIFA fan pa ono....... :D A Sea of Thieves bih vidis mogao :) Skinuo sam jos i Bayonettu sa X360 - ne izgleda to uopste lose na XONE :) o7

P.S. sad sam vidio da ima i Rise of the Tomb Raider za dzabe :D odlicno. :) o7 XBOX <3
« Zadnja izmjena: 18. Srpanj, 2018., 13:34 delko »

*

12TwelveL

  • n00b
  • 1
Odg: Xbox One - općenita rasprava
« Odgovori #348 : 13. Rujan, 2018., 15:58 »
Pozdrav, nedavno sam kupio Xbox One S i imam par (početničkih) pitanja. Treba li VPN za kupovati sa stranog microsoft store-a? Koje podatke moram promijeniti da bih iskoristio gift card? I sa kojeg store-a vi kupujete igre (koji je najjeftiniji)?

Odg: Xbox One - općenita rasprava
« Odgovori #349 : 29. Rujan, 2018., 01:11 »
Da li se punjive baterije mogu puniti kada se nalaze u đojstiku  za xbox one i kad je đojstik spojen usb kablom na komp? Tnx

Odg: Xbox One - općenita rasprava
« Odgovori #350 : 29. Rujan, 2018., 06:34 »
Citat:
Treba li VPN za kupovati sa stranog microsoft store-a? I sa kojeg store-a vi kupujete igre (koji je najjeftiniji)?
VPN treba ako želiš koristiti streaming servise i imati recimo US ili UK funkcionalnost xboxa. Za kupovanje digitalnih igara ne kenjkaju. Imao sam problema sa plaćanjem u US jer ne prihvaćaju naše kreditne kartice i po tome skuže da nisi u US pa moraš muljakati sa online karticama tipa entropay i takvim stvarima. Uglavnom, VPN nije nužan.
 
Nažalost, u xbox-u ne podržavaju našu regiju niti misle to promijeniti u skoroj budućnosti. Imam US i UK account. Sada, što je jeftinije, njah. Dođe ti ga na isto. Ponuda igara na popustima je drugačija. Recimo da je US nešto jeftiniji. 

Da li se punjive baterije mogu puniti kada se nalaze u đojstiku  za xbox one i kad je đojstik spojen usb kablom na komp? Tnx

Klasične punjive baterije rade sa xboxone kontrolerom ali ne možeš ih puniti u kontroleru nego u vanjskom punjaču.
Microsoft ima nešto što se zove play and charge kit. Ovaj komplet vuču još od x360 kontrolera. To ti je posebna blok baterija koju stavljaš u kontroler umjesto običnih ili punjivih baterija. Dolazi u kompletu sa kabelom za punjenje. Kada imaš play and charge kit, kontroler  možeš puniti na bilo čemu što ima USB.

 Teško je pronaći u našim trgovinama dodatne stvari za xboxone ali evo ti par linkova gdje možeš kupiti ovaj dodatak:

Instar informatika ima zamjensku verziju po ok cijeni.

Tia Mobiteli imaju origigi stvar.

Ebay
« Zadnja izmjena: 29. Rujan, 2018., 06:53 moordrak »

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Xbox One - općenita rasprava
« Odgovori #351 : 29. Rujan, 2018., 08:56 »
Da li se punjive baterije mogu puniti kada se nalaze u đojstiku  za xbox one i kad je đojstik spojen usb kablom na komp? Tnx


Ne postoji xbox joystick. postoji samo kontroler ili gamepad.


Joystick:



Gamepad:

Odg: Xbox One - općenita rasprava
« Odgovori #352 : 29. Rujan, 2018., 10:31 »
Citat:
Ne postoji xbox joystick. postoji samo kontroler ili gamepad.

Picajzlo  :thumbs:  :loludara:

Dobro, valjda su svi razumjeli što je čovjek htio pitati. Malo edukacije usput ne škodi :)   :mrgreen:

*

delko

  • *
  • 139
Odg: Xbox One - općenita rasprava
« Odgovori #353 : 19. Listopad, 2018., 23:39 »
Sto se tice punjaca za Xbox Gamepad-e, ja sam sebi uzeo ovo...

https://www.amazon.de/gp/product/B01LS3ZCJG/ref=oh_aui_detailpage_o02_s00?ie=UTF8&psc=1


i ovo je vrhunska stvar :) Izgleda lijepo kao postolje da ostavis gamepade.. (DZOJSTIKE) xD ovo Gamepad- mi mnogo lomi jezik :D

uglavnom puni se fino dok ne igras a izgleda lijepo kad stoji pored Xbox-a, Tv-a ili gdje vec :) a nije skupo :)

*

Tomina

  • **
  • 235
Odg: Xbox One - općenita rasprava
« Odgovori #354 : 20. Studeni, 2018., 12:07 »
Od kako ima 5m usb kabela, nisam baterije već 2 mjeseca kupovao.

Uzeo sam preko ebaya za 120kn dodatni zamjenski kontroler (na kabel 4m), sve tipke imaju veoma približnu osjetljivost kao orginal, jedino "X" malo drugačije je tvrđi.

I da, ako kontroler ostavim spojen preko noći - XONE se zna upaliti.

Također mi se u cca 80-tak utakmica FIFE dogodilo da se xbox jednostavno restarta, dogodilo se do sada 4 puta - što možebitno pripisujem tom zamjenskom kontroloru tako da treba pripaziti. Plan mi je za Božić kupiti orginal, i punjive baterije.

 Može li se kako xbox spojiti na 2 tv-a, u smislu da igram FIFU protiv nekoga, jedan gleda jedan tv, a drugi drugi?

*

delko

  • *
  • 139
Odg: Xbox One - općenita rasprava
« Odgovori #355 : 22. Studeni, 2018., 14:18 »
Za one koji nemaju Gold pretplatu, trenutno je akcija 1 Evro - mjesec dana :) Isplati se uzeti ako nista zbog BF1   :clap:

*

Tomina

  • **
  • 235
Odg: Xbox One - općenita rasprava
« Odgovori #356 : 23. Studeni, 2018., 08:16 »
znači mogu uzeti na 1 mjesec? Ček - igre koje dobiješ uz gold kad istekne gold brišu se ili su nedostupne?

*

delko

  • *
  • 139
Odg: Xbox One - općenita rasprava
« Odgovori #357 : 26. Studeni, 2018., 17:52 »
znači mogu uzeti na 1 mjesec? Ček - igre koje dobiješ uz gold kad istekne gold brišu se ili su nedostupne?

Ne brisu se, samo su nedostupne dok ne budes imao opet gold. A mozes uzeti samo taj jedan mjesec dok je evro. Dobra stvar kod golda je to sto ne moras imati igre stalno instalirane, tipa ako ih jednom imas za vrijeme golda uvijek mozes da ih brises i ponovo instaliras kad zelis sto je odlicna stvar zbog prostora na disku :)

*

c0bra123

  • ****
  • 1306
Odg: Xbox One - općenita rasprava
« Odgovori #358 : 26. Studeni, 2018., 18:01 »
Ček, ček. Koliko sam skontao- kupiš igru a nemaš gold, izbrišeš ju i nemaš igru više zbog toga što nemaš gold?



I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

*

delko

  • *
  • 139
Odg: Xbox One - općenita rasprava
« Odgovori #359 : 26. Studeni, 2018., 21:08 »
Ček, ček. Koliko sam skontao- kupiš igru a nemaš gold, izbrišeš ju i nemaš igru više zbog toga što nemaš gold?

Kako to izvuce nije mi jasno  :hihi: :hihi: mi smo ovdje govorili o igrama koje dobijas gold pretplatom i ovaj mjesec gold pretplata kosta 1 evro a igra koja se dobija je Battlefield 1 sto je dakako dobra kupnja. E sad, te igre koje dobijas goldom mozes igrati dok imas gold pretplatu (koja ti ionako treba za MP kao PLUS na PS) i one se ne brisu nego nisu dostupne dok opet ne budes imao gold. Ali mozes da ih izbrises i instaliras opet kasnije ako zelis da oslobodis prostor na disku. Npr. ovaj mjesec dobijem BF 1 izigram se, obrisem je i nakon pola godine se opet zazelim i instaliram je najjednostavije sa Store-a :) naravno moras imati gold pretplatu u tom trenutku kad zelis da igras  :) jasnije ? :D

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9