HCL.HR

Xbox One - općenita rasprava

  • 403 Odgovora
  • 147487 Hitova
*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Xbox One - općenita rasprava
« Odgovori #165 : 23. Svibanj, 2013., 12:43 »
Lijep je dizajn,mada ne pratim te obavijesti oko xbox 360..

Ne pratiš te "obavijesti oko Xbox 360"? To nema smisla čovječe. Ajmo pričat malo suvislije.

Odg: Xbox One - općenita rasprava
« Odgovori #166 : 23. Svibanj, 2013., 23:15 »
Ne znam cemu ovoliki hejt i ismijavanje konzole. Slazem se da je prezentacija podbacila, ali ostaje E3 da ms popravi stvari.

Isto tako je glupo poredjenje konzola vec sada, a na kraju ce to biti jednaki hardveri. Ljudi ce kupiti ono sto njima jednostavno vise pase. Igre ce izgldati jednako dobro.
Problemi oko stalne konekcije i koristenih igri kao i stalne povezanosti sa kinectom za menei nisu toliki.

 Ako realno gledam konzolu ne planiram nigdje nositi izvan kuce(niti sam x360 igdje nosio). Internet u kuci imam stalno, jedino u slucaju nekog kvara kod provajdera, ali to traje svega nekoliko sati(imam 24h da proradi). U zivotu nisam kupio koristenu igru ne znam zasto bi sad imao zelju.

Jedini problem je sto Xone ne podrzava stare headsetove i sl. Stvari. Ovo ostalo je sasvim uredu.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Xbox One - općenita rasprava
« Odgovori #167 : 24. Svibanj, 2013., 07:06 »
U mojem slucaju Xone ne podrzava headset i volan u vrijednosti 4000 kn, bravo za konzolu i politiku...
Mislim da su se gadno zajebali zbog politike.
Odmah poslje predstavljanja SONY dionice skocike su za 9%...

Da su imalo pametniji mogli su pomest pod s PS4...

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Xbox One - općenita rasprava
« Odgovori #168 : 24. Svibanj, 2013., 07:50 »
Taj skok dionica je inače potpuno nebitan. Uvijek se takvo nešto desi i praktički nema nikakav značaj.

Odg: Xbox One - općenita rasprava
« Odgovori #169 : 24. Svibanj, 2013., 11:56 »
Ok vec sam navao da je to mana sto ne podrzavaju stare headsetove, ali to je bilo i za ocekivati od MS-a. Ali ne znam o cemu se radi vezano za volane. Spomenuto je samo da nece podrzavati headset, kinect i joy od x360, to je ono sto je bilo zvanicno.

Odg: Xbox One - općenita rasprava
« Odgovori #170 : 24. Svibanj, 2013., 12:37 »
Ovako će izgledati kutije za X1:

“The optimist thinks this is the best of all possible worlds. The pessimist fears it is true.” - Robert Oppenheimer

Odg: Xbox One - općenita rasprava
« Odgovori #171 : 24. Svibanj, 2013., 14:29 »
I tu nije sigurno da će sve biti 1080 p i 60 sus
Sve osim ovoga je fail za "next-gen" konzole.

Dizajn je OK. (Dobro se ukapa u neki moderan dnevni boravak)

XO je namjenjen definitivno za USA tržište. TV ovako kod nas ionako neće fukncionirat.
Više su se koncentrirali na entertainment nego na gaming. A takva stvar će u USA proć odlično.
24h online nije zapravo nikakav problem - ionako bi konzola bila spojena online cijelo vrijeme.
Plaćanje korištenih igara je fail. Jedini rezultat koji to može dati (osim zarade Microsoftu) je povećanje piratizacije.

Što se tiče usporedbe sa PS4: po prikazanom slabija konzola od Sonyjeve. U startu se to možda neće primjetiti, ali kasnije bi PlayStation mogao imati veliku prednost što se tiče igranja.

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Xbox One - općenita rasprava
« Odgovori #172 : 24. Svibanj, 2013., 16:04 »
Taj skok dionica je inače potpuno nebitan. Uvijek se takvo nešto desi i praktički nema nikakav značaj.

A negdje sam procitao da to na kraju nema veze s boxom, nego sa nekim krivim prijevodom di je ja mislim pisalo da je neki od direktora dobiva otkaz, ili manju placu ili tako nesto...
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

Tegla

  • *
  • 96
  • Rizlu imam, licnu kartu nemam
Odg: Xbox One - općenita rasprava
« Odgovori #173 : 25. Svibanj, 2013., 17:01 »
Na xbox forumu korisnik opisuje sve probleme i lose strane nove konzole, zajedno sa izvorima i linkovima:

The Xbox One story
« Zadnja izmjena: 25. Svibanj, 2013., 17:37 wyzard »

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: Xbox One - općenita rasprava
« Odgovori #174 : 25. Svibanj, 2013., 17:43 »
danas sam naletio na dosta zanimljivu temu na neoGAF-u, a govori o jednom zakonu unutar EU koji se izravno tiče novog XBOnea. Prema zakonu Europske unije, bilo koji uređaj za snimanje mora posjedovati funkciju isključivanja snimanja, a već je poznato da će Kintect morati biti priključen da konzola mora raditi. Hoće li ovo možda dovesti do zabrane prodaje novog Xboxa u europskoj uniji ili će možda Microsoft ipak popustiti i uvesti mogućnost isključivanja kinecta?

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Xbox One - općenita rasprava
« Odgovori #175 : 25. Svibanj, 2013., 17:59 »
Nisu valjda toliko glupi. Reći će jednostavno da zgasiš konzolu i to je to. A i da Kinect snima i na nekakvom stand by-u reći će ti da iskopčaš iz struje :mrs:

Uglavnom, meni osobno je Sony bio puno jasniji sa svojom vizijom budućnosti. Rekli su fino, nećemo imati streamanje PS3 igara odmah, ali jednom kad to bude izvedivo kako treba - bit će. Microsoft je s druge strane rekao samo ono što je htio reći i što mu je odgovaralo, te još naknadno muljao s odgovaranjem na pitanja koja svi s razlogom postavljaju.

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: Xbox One - općenita rasprava
« Odgovori #176 : 25. Svibanj, 2013., 18:09 »
da, ali jasno stoji da uređaj, poput laptopa, tableta, mobitela i sličnih uređaja unutar kojih je kamera "second" opcija (dakle nije primarni cilj postojanja tog uređaja poput fotoaparata i camcodera)  mora posjedovati opciju gašenja kamerice na tim uređajima za vrijeme rada tih uređaja, ergo u te uređaja pripada i sami kinect

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Xbox One - općenita rasprava
« Odgovori #177 : 26. Svibanj, 2013., 07:43 »
Naravno da će imati funkciju gašenja kamere ili što god drugo je potrebno da bi bio u skladu sa zakonima različitih tržišta... i naravno da će se moći prodavati u europskoj uniji i praktički svugdje drugdje. Nisu zakoni od jučer, a nije ni Microsoft.

Nego, video sažetak predstavljanja Xbox Onea na službenom YouTube kanalu Xboxa sada ima zaključane komentare:

http://youtu.be/L0HgsIf-ps4

I ima 5 i pol tisuća dislajkova naspram manje od 2000 lajkova.

I ima slova "ps4" u linku :hihi:

http://youtu.be/L0HgsIf-ps4
« Zadnja izmjena: 26. Svibanj, 2013., 07:47 Ementaler »

Odg: Xbox One - općenita rasprava
« Odgovori #178 : 26. Svibanj, 2013., 15:30 »
Ako je bilo, sozz, nisam aktualan zadnjih dana.

ovo dosta rula
Francis Discusses the Xbox One Reveal

ovo je simpatično
Xbox One Reveal 2013 Highlights

Ocjena prezentacije:

/10
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

Odg: Xbox One - općenita rasprava
« Odgovori #179 : 26. Svibanj, 2013., 16:21 »
I ima 5 i pol tisuća dislajkova naspram manje od 2000 lajkova.
Vjerojatno će i to maknut.

Citat:
I ima slova "ps4" u linku :hihi:
Ovo je zakon.:D

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9