HCL.HR

Xbox One - općenita rasprava

  • 403 Odgovora
  • 147582 Hitova
*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: Xbox One - općenita rasprava
« Odgovori #240 : 04. Travanj, 2014., 16:07 »
Da, ovo bi trebao biti najbolji E3 sajam ikad, Sony treba potvrditi svoju nadmoć, Microsoft mora uzvratiti odličnom postavom igara i nečim što će konkurirati Project Morpheusu, a tek Nintendo.... Ovo se jedva čeka :ementaler:

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: Xbox One - općenita rasprava
« Odgovori #241 : 13. Svibanj, 2014., 15:57 »
Xbox One bez Kinecta?

Navodno će sad najaviti to, pratite internetove :ave:

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: Xbox One - općenita rasprava
« Odgovori #242 : 13. Svibanj, 2014., 16:04 »
SLUŽBENO JE: Xbox One bez Kinecta 399$

Što vjerojatno znači da će toliko koštati i u eurima. Očekivao sam da će napasti Sony agresivnijom cijenom, barem s 350$.
« Zadnja izmjena: 13. Svibanj, 2014., 17:02 wyzard »

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Xbox One - općenita rasprava
« Odgovori #243 : 13. Svibanj, 2014., 17:11 »
Citat:
more than 80 percent of you are actively using Kinect, with an average of 120 voice commands per month on each console. Some of the most popular voice commands include “Xbox On,” “Xbox Broadcast” and “Xbox Record That.”

PRIZNALI SU DA KONZOLOM PRISLUŠKUJU LJUDE ;)  :hiha:

Dobro su se izvukli, sad jedva čekam vidjeti Sonyjev odgovor. Jer odgovora mora biti - više nije dosta to što je PS4 tehnički nešto malo snažniji.

Iako, šteta nekako što su ovo otkrili ranije. Nekako bi mi bio veći deal da su pokazali hrpu igara na E3 i onda za kraj rekli - sve to na konzoli 100 dolara jeftinije, počevši od danas.

Ali kužim zašto nisu, jer bi onda sami sebi uskočili u usta s obzirom da su prije pola godine negdje govorili kako je Kinect apsolutno krucijalan i neizostavan dio Xbox One iskustva i da ne planiraju konzolu bez njega. Tj. umanjili bi samu vrijednost Kinecta na E3 sajmu - uopće ne bi bilo važno što bi za njega najavili na konferenciji, glavna vijest bila bi da stiže jeftinija konzola bez njega...

Doduše, nije kao da će i inače biti važno sada što god najave u vezi Kinecta :hiha:  Ali glasine kažu da bi moglo biti nekoliko interesantnih igara, među kojima jedna koja se kontrolira glasom ili tako nešto.

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: Xbox One - općenita rasprava
« Odgovori #244 : 13. Svibanj, 2014., 17:29 »
Zašto bi Sony morao odgovarati? I dalje imaju tehnički jaču konzolu koju prodaju po istoj cijeni kao konkurencija. Sada su bitne samo ekskluzive, ništa više.

Inače logičan potez, iako su vrijednost Kinecta umanjili do tolike razine da će ga koristiti samo možda neka Microsoftova igra, ekskluziva i Just dance :hiha:


*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Xbox One - općenita rasprava
« Odgovori #245 : 13. Svibanj, 2014., 18:46 »
Pa moraju dati argument u vidu tih ekskluziva. Nisam mislio na sniženje cijene.

Izuzev tog tehničkog dijela, MS je sad praktički izjednačio većinu stvari, ako ne i sve.

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: Xbox One - općenita rasprava
« Odgovori #246 : 13. Svibanj, 2014., 19:05 »
Pa da, sada postaje stvarno zanimljivo, a najveći dobitnik ćemo biti upravo mi igrači :hug Jedini Sonyjev skriveni adut je VR uređaj, no treba vidjeti kako će se to odigrati, ovo ostalo je sve dosta slično

*

mtl

  • n00b
  • 2
Odg: Xbox One - općenita rasprava
« Odgovori #247 : 29. Svibanj, 2014., 04:23 »
Pozdrav svima. Imam jedno pitanje, nadam se da cete mi rado odgovoriti na njega. Dakle, od PS 2, nisam koristio konzole za igranje igra nego jedino pc.. sada zelim to promjeniti. Zanimam se za kupnju xbox one. Mozete li mi reci odgovor na jedno pitanje vezano uz igre. Kako funkcionira koristenje igra na xbox one, mislim da li je moguce posuditi igru od prijatelja, instalirati i vratiti igru prijatelju a da mogu igrati bez problema bez dvd-a? Hvala

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Xbox One - općenita rasprava
« Odgovori #248 : 29. Svibanj, 2014., 06:30 »
Pozdrav svima. Imam jedno pitanje, nadam se da cete mi rado odgovoriti na njega. Dakle, od PS 2, nisam koristio konzole za igranje igra nego jedino pc.. sada zelim to promjeniti. Zanimam se za kupnju xbox one. Mozete li mi reci odgovor na jedno pitanje vezano uz igre. Kako funkcionira koristenje igra na xbox one, mislim da li je moguce posuditi igru od prijatelja, instalirati i vratiti igru prijatelju a da mogu igrati bez problema bez dvd-a? Hvala

Ne.

Mozes posudit i drzat igru kod sebe dok igras, kad nema bluray-a nema ni pokretanja igre.
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: Xbox One - općenita rasprava
« Odgovori #249 : 05. Lipanj, 2014., 16:02 »
Upravo je Major Nelson na svojoj stranici objavio linkove za download drivera od Xbox One kontrolera za PC. Evo da ih i ovdje nabacim:

PC driver za Xbox One kontroler (x86)

PC driver za Xbox One kontroler (x64)

Freddy, očekujem tvoj osvrt :thumbs:

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Xbox One - općenita rasprava
« Odgovori #250 : 05. Lipanj, 2014., 17:35 »
Eh, sad bi mogao ubost i x1 kontroler .... ili ne...
Uf bas gledam 55€, pa nebi se bas moglo reci da je jeftin :hiha2:
Plus ako sam dobro skuzio, treba u njega ugurat baterije (jer u danasnje vrijeme on nema Li-Ion bateriju?!) i onda ga spojit zicom da bi radio...ono malo glupo, kontroler na baterije, na zicu.

Ajd vjerovatno ce izbacit win verziju kontrolera sa dongleom.
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

Odg: Xbox One - općenita rasprava
« Odgovori #251 : 26. Srpanj, 2014., 21:44 »
Ljudi htio sam vas pitati ja sam uzeo xbox one i postavio sam da sam iz UK i sad kad udem u xbox.com cijene su mi u dolarima pa mi je bilo sumnjivo dali cu ja dobiti igricu na acc ?

Odg: Xbox One - općenita rasprava
« Odgovori #252 : 28. Srpanj, 2014., 00:34 »
Može li se ova aplikacija skinuti?
https://www.youtube.com/watch?v=Hi5kMNfgDS4

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: Xbox One - općenita rasprava
« Odgovori #253 : 28. Srpanj, 2014., 02:16 »
Mislim da ovo nije aplikacija već samo Kinect SDK, neka me netko ispravi ako sam u krivu

Odg: Xbox One - općenita rasprava
« Odgovori #254 : 19. Kolovoz, 2014., 16:47 »
Ja i dalje cekam recenziju konzole od HCL-a. A kako stvari stoje to se nikad nece desiti. Ipak se nadam :(

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9