HCL.HR

Što se trenutno igra na Xbox One?

  • 12 Odgovora
  • 8941 Hitova
*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Što se trenutno igra na Xbox One?
« : 26. Prosinac, 2013., 17:20 »
Naslov teme je prilično jasan, ovdje ćemo svi skupa malo pisati što se vrti na našim next-gen Xboxovima.

Ja sam dobio konzolu u bundleu sa Fifom 14, tako da se to najviše igra, točnije - to se jedino igra. Detaljnije dojmove o igri ću napisati u Fifa 14 temi. Ovdje ću pak malo obratiti pozornost na to kako se gaming uopće izvodi na novom Xboxu.

Osim što je igra pogonjena novim Electronic Artsovim Ignite engineom (nešto što prošla generacija konzola navodno nije mogla izvesti) te kao rezultat toga izgleda puno bolje, meni je jedna od najpozitivnijijih promjena ustvari brzina učitavanja i manevriranja menijem. Toga se nisam niti sjetio kada sam razmišljao što će sve biti bolje i na koji način će igre biti bolje na Xbox One u usporedbi sa Xbox 360. Nadam se da će jednaku brzinu učitavanja imati i ostale next-gen igre koje budu izlazile, jer je pravi užitak ne čekati između partija ili u menijima.

Također, sviđa mi se jako kako u svakom trenutku mogu pritisnuti onu Xbox tipku na kontroleru (ili reći Xbox Home) nakon čega se xbox vrati u taj "home screen" ilitiga na dashboard dok se igra i dalje vrti u malom prozorčiću u koji se vraćate samo pritiskom gumba ili glasovnom komandom "Xbox go to Fifa 14". Tranzicija između igre i dashboarda je neopisivo brza, to se jednostavno mora doživjeti. Ako i naletite na neki loading, recimo u multiplayer lobiju, možete jednostavno izaći u dashboard, obaviti nešto drugo, vidjeti ili čuti kad je igra spremna i brzo se vratiti u nju.

Svidjela mi se i "Xbox Snap" funkcija, koja vam unutar igre otvori jedan mali prozorčić, koji potom pokaže aplikacije koje ste si sami "snappali" tu i onda ih možete koristiti. Najviše to koristim za snimanje videa i radi besprijekorno. Može se svašta raditi preko te komande, ali moja najčešća akcija je: "Xbox snap Game DVR, start recording" i onda kada mi je dosta "Xbox stop recording". Jako jako intuitivno, brzo, jednostavno i korisno.

U bližoj se budućnosti nadam nabaviti nekoliko novih igara, pa ću osvježiti teme za ekskluzive kako bismo raspravljali o njima. Ako je netko od vas već nabavio neku ekskluzivu, slobodno se javite u odgovarajuću temu i podijelite svoje dojmove s nama! :ementaler:
« Zadnja izmjena: 26. Prosinac, 2013., 17:24 Freddy »

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Što se trenutno igra na Xbox One?
« Odgovori #1 : 27. Prosinac, 2013., 20:53 »
ja se nadam da ćeš zvat. :hiha:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: Što se trenutno igra na Xbox One?
« Odgovori #2 : 28. Prosinac, 2013., 02:21 »
A znaš di živim, vrata su otvorena :)

Al bez šale, javim kad nabavim drugi kontroler, pa bi mogli bacit neku SESIJU :hiha:
EDIT: imat ću i nešto više igara do tad valjda.

*

black_out

  • ******
  • 4118
  • #IgračVrata
Odg: Što se trenutno igra na Xbox One?
« Odgovori #3 : 28. Prosinac, 2013., 10:17 »
:hiha:
hardcore gamer | rapist | nerd | cis scum | misogynist |

Odg: Što se trenutno igra na Xbox One?
« Odgovori #4 : 26. Lipanj, 2014., 10:17 »
jel komplicirano snimanje videa ak nemas kinect?
mislim na snimanje gameplaya

*

Fiuman

  • *
  • 123
Odg: Što se trenutno igra na Xbox One?
« Odgovori #5 : 02. Prosinac, 2015., 19:47 »
Ja sam krenuo zestoko po Battlefrontu.. Ako ima kog nek me doda: f1uman..

Odg: Što se trenutno igra na Xbox One?
« Odgovori #6 : 20. Prosinac, 2015., 21:51 »
BF 4, NFS Rivals se skida, Fifa i Pes kad se nabavi. Thief preko golda dostupan :)
The blood of youth is bubbling back..

Odg: Što se trenutno igra na Xbox One?
« Odgovori #7 : 25. Prosinac, 2015., 21:38 »
Ja kupio XB1 u 11. mj. i s njim odmah uletio Halo MCC i Halo 5. Nisam ih previše igrao, ali brzo sam skužio da mi je SWAT omiljeni mod.

Inače pičim Destiny na 360, ali uzeo sam Legendary Edition za XB1 koji mi treba doći negdje početkom siječnja :)

*

virty

  • ***
  • 812
  • Xbox: Muskarcina
Odg: Što se trenutno igra na Xbox One?
« Odgovori #8 : 28. Siječanj, 2016., 12:08 »
The Book of Unwritten Tales 2
The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: Što se trenutno igra na Xbox One?
« Odgovori #9 : 10. Rujan, 2017., 09:56 »
Tintanfall 2 i PES 2018 demo, cekam utorak da zapocnem myClub PES 2018.

Odg: Što se trenutno igra na Xbox One?
« Odgovori #10 : 12. Rujan, 2017., 11:14 »
Titanfall 2 i Battlefield 1 u sklopu EA accessa...

*

4mal

  • *
  • 105
  • .:GaMe Or DiE:. !
Odg: Što se trenutno igra na Xbox One?
« Odgovori #11 : 17. Ožujak, 2018., 00:50 »
Lucky teale's
B1
Titanfal 2
Bayonetu
Gears of war 4

Play on Xbox One X


Novi sam u x box svijetu pa igram svega po malo :mrgreen:

*

delko

  • *
  • 139
Odg: Što se trenutno igra na Xbox One?
« Odgovori #12 : 18. Srpanj, 2018., 16:57 »
Super Lucky Tales - odlican platformer :)

Trazio sam da odigram neki platformer da se malo odmaknem od raznih akcija i avantura i stvarno sam zadovoljan igrom :) Zanimljiv platformer sa hub svijetom u kojem ima uvijek nesto raditi i skupljati :)

mali minus dajem cestim ucitavanjima od nekih 20ak sekundi....

sve u svemu - preporuka :)

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9