HCL.HR

Najbolja igra godine po izboru dabrove armije

• 1057 Odgovora
  • 43857 Hitova
*

SweeX

• *
  • 27
Odg: Najbolja igra godine po izboru dabrove armije
« Odgovori #120 : 12. Prosinac, 2017., 19:52 »
Resident Evil 7, definitivno najbolja horor igra koju sam igrao. Sve je perfektno, od atmosfere do grafike, pricu uopste ne moram ni spominjati, perfekcija.
All that is gold does not glitter,
Not all those who wander are lost,
The old that is strong does not wither,
Deep roots are not reached by the frost,
From the ashes a fire shall be woken,
A light from the shadows shall spring,
Renewed shall be blade that was broken,
The crownless again shall be king.

*

MarkOn

• n00b
  • 1
« Odgovori #121 : 12. Prosinac, 2017., 20:09 »
Horizon Zero Dawn

Zato što je igta prebrutalna i donosi posve novi doživljaj. Isto tako ima i super priču, veliki i lijepi svijet, dobar mehanizam borbe i dovoljno je teška da bude challenge.

« Odgovori #122 : 12. Prosinac, 2017., 20:15 »
Super Mario Odyssey.Ima odličnu grafiku,zabavan gameplay i mogu je igrati svi uzrasti.Platformiranje je odlično i sviđa mi se kad se igra prebaci na 2D model.Igra ima toliko detalja i skrivenih stvari(npr. kad je Igor lovio guštera pa je dobio novčić).

*

Jere Zaja

• n00b
  • 2
« Odgovori #123 : 12. Prosinac, 2017., 20:22 »
Najbolja igrica za 2017. je za mene Zelda: Breath of the Wild. Jer igrica ima odlican art style i ogromnu open world tematiku.

« Odgovori #124 : 12. Prosinac, 2017., 20:32 »
ghost recon wildlands   
zato sto sam se dobro zabavio igrajuci sa frendovima
ima i odlican 4vs4 online mod zanimljiv i napet, kad se nađu 2 dobra tima

« Odgovori #125 : 12. Prosinac, 2017., 20:48 »
Sniper Ghost Warrior 3.
Zato sto je nema nigde na ovom glasanju,a zasluzuje barem da se spomene :) .
Meni je bila opustajuca i odgovarala mi je,ali znam da moj glas nece uticati nesto mnogo,jer niko ne glasa za ovu,tako da eto,barem ja :) .

*

FOYE

• *
  • 11
« Odgovori #126 : 12. Prosinac, 2017., 20:51 »
Playerunknown's Battlegrounds Zašto? Jednostavno zato sto je igra donjijela zabavan nacin natjecanja u fps zanru uz koji se lako potrose sati i sati igranja. Za mene definitivno igra koja ce se jos dugo igrati.

*

mrda

• n00b
  • 3
« Odgovori #127 : 12. Prosinac, 2017., 21:15 »
Po meni PREY,nevjerovatna atmosvera u igri,dobro optimizovana,nevjerovatan gameplay.Osvjezenje u game industriji... :D :thumbs:

« Odgovori #128 : 12. Prosinac, 2017., 21:23 »
Težak izbor,konkurencija je vrlo jaka ali moj glas ide The Legend of Zelda:Breath of the wild jer iako ima problema s FPS-om gameplay je fantastican artstyle  je odlican i cinjenica da se vrti na switchu izgleda prekrasno.

« Odgovori #129 : 12. Prosinac, 2017., 21:40 »
Divinity: Original Sin 2
Sjećam se kad je jedinica dobila nagradu za igru godine od HCL-a, a ljudi su s nevjericom komentirali "kakosadto". E pa nadam se da će vam svi ovi naši glasovi i poneko spominjanje dvojke u osvojenim Zlatnim Dabrovima navesti da odigrate tu igru.

« Odgovori #130 : 12. Prosinac, 2017., 21:40 »
Horizon Zero Dawn

Igra koja me daleko najviše oduševila ove godine s obzirom na sve elemente -od borbe, priče, zanimljivog svijeta itd. I da, najviše me podsjetila na najbolju igru svih vremena, Witchera 3! :D

« Odgovori #131 : 12. Prosinac, 2017., 22:14 »
Horizon Zero Dawn

Zbog fantastične grafike, jako zanimljive priče, odličnog gameplaya i simpatične protagonistice Aloy.
Uz vrlo zanimljiv main quest koji daje desetke sati uživanja u igri, postoji mnogo side questova.

« Odgovori #132 : 12. Prosinac, 2017., 22:36 »
Mislim da je PUBG najbolja igra godine. Znam da nije izašla puna verzija (još) ali stvarno mi se sviđa koncept igre. Također mi se sviđa pridavanje malim detaljima kao npr. putanja metka. Ovo je samo moje mišljenje.

« Odgovori #133 : 13. Prosinac, 2017., 00:16 »
PlayerUnknown'sBattlegrounds

Svaki put, ko god krene u nepoznate vode, i ostvari toliki profit i uspjeh, da preskoci neke all-time vrhunske igre nakon tek nekoliko mjeseci je nevjerovatno. Brojke govore same za sebe. Zaraditi za dva kvartala pola bilijuna dolara, bez da je igra kompletna - to je već genijalnost na idućem levelu. Beskrajno je zabavan, a strašno je pomisliti da je u ovako ranoj fazi toliko "zrela". Takticki i strategijski elementi i dijelovi igre su ono što ju odvaja od Fortnite-a i ostalih wannabea. Žudnja za, citirat ću meni dragog autora te uzrecice - dakle žudnja za "slatkom slatkom" (nailed it) pobjedom je ono što svakog drži zalijepljenog za stolicom. Što je jedinstveno, jer kompetitivni aspekt ju samo podiže. Jedno je izmisliti neki žanr, a nešto sasvim drugo uciniti ga planetarno popularnim na kojima će se praviti tone jeftinih kopija. Smatram da je jedino pravilno da Zlatni Dabar ode u ruke Brendana Greena i sviti iz Blueholea.

« Odgovori #134 : 13. Prosinac, 2017., 02:07 »
Horizon Zero Dawn

Prica, grafika, gameplay, sve 10/10

Open world je predivan i ima dosta sadrzaja, jedna od boljih igara koje sam igrao u zadnjih par godina.

+ nema mikrostransakcija
« Zadnja izmjena: 25. Prosinac, 2017., 03:18 lera1 »

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23