HCL.HR

Zlatni Dabar 2017 - komentari, upiti, čestitke i pozdravi

• 60 Odgovora
  • 8739 Hitova
*

Cole

• 12996
    • CroSimRacing
Odg: Zlatni Dabar 2017 - komentari, upiti, čestitke i pozdravi
« Odgovori #15 : 12. Prosinac, 2017., 18:18 »
Sramota da ste jednu nedovršenu igru/igru u razvoju kao što je PUBG uvrstili u skoro pa svaku kategoriju. Zašto Wolfenstein II The Colossus demo (PS4) nije isto tako na popisu (ovo je sarkazam, budite pametni pa me nemojte citirati)? Stalno komentirate i baratate riječima da ste drugačiji i niste vodljivi poput mainstream medija. Poklonici, čitatelji i posjetitelji HCL-a hvale Zlatnog Dabra i nagrade koje se dodijeljuju igrama koje to zaista zaslužuju. Branite je u svakoj kategoriji zašto je PUBG ovdje ili ondje. Od deset novih vijesti na portalu, PUBG ih sam ima pet. Zašto nitko od vas nije promislio da je riječ o early access igri koja bi trebala izaći kao 1.0 verzija tek 20. prosinca, a glasovanje već traje, a izbacili ste je iz kategorije "Igre u razvoju"? Po čemu je PUBG toliko dobra/inovativna/neviđena igra (osim što je najigranija igra na Steamu) da je zaslužila skok iz demo/early/polugotove verzije rame uz rame za gotovim proizvodima i IP-ovima? S takvom igrom, što je i TGA'17 dokazao, samo se otvaraju vrata još više tvrtkama da svoje neostvarene ciljeve bacaju na tržišta i ponašaju se kao da je to gotov proizvod, a onda se igrači tj. konzumenti krive što ima previše early i smeća od igara na Steamu, za mikrotransakcije i day-one DLC-eve. Šteta što ste ovo baš izveli onako "mainstream". Novinari su ti koji kroje javno mnijenje, a vi ste ovom nominacijom PUBG-a stvorili mnijenje da je u redu stavljati nedovršene igre rame uz rame sa gotovim, indie i AAA igrama, te ih kao takve tretirate apsolutno jednakima. Ovo je tužan dan za gaming zajednicu, a kad ćete se žaliti zašto više nema gotovih igara, kao što ih danas ima, ja ću samo šutjeti. Svaka čast Bethesdi na TGA'17 "Save singleplayer games", jer s ovakvim događajima, nešto će uskoro zatruliti u državi Danskoj.

Popij sirup od intelegencije? Vidim da glupo kašlješ. :hiha:

« Odgovori #16 : 12. Prosinac, 2017., 21:01 »
Što se žanrovske opredjeljenosti tiče, kategorije se slažu i s time na umu da što više igara dobije pravednu šansu za mogućnost pobjede. Zbog toga imamo horor kategoriju i dvije RPG kategorije, da što više različitih igara ima svoju priliku. Plus, onome kome je stalo do Preya trebalo bi biti draže što je smješten tu gdje je, jer je ovako ravnopravnija bitka nego da je smješten pored Call of Dutyja, PUBG-a i sl.

Dogovoreno  :thumbs:

« Odgovori #17 : 13. Prosinac, 2017., 00:02 »
Mene zanima hoćete li i ove godine slati dobitnicima Dabrove i ako da hoće li biti poslan i onaj za najveće razočaranje godine i hoće li se dobitnik time pohvalit  :mrgreen:

I svaka čast na vođenju portala i organiziranju Dabra  :thumbs:

*

wyzard

• Administrator
  • 15414
    • HCL.hr
« Odgovori #18 : 13. Prosinac, 2017., 13:32 »
Bit će spakirani dabrovi, ali onoga za razočaranje godine ne šaljemo. To im je dovoljna kazna - što nisu dobili dabra.

*

P3T4R

• *
  • 21
« Odgovori #19 : 13. Prosinac, 2017., 20:59 »
odgovor na zivot je 42 a ne smisao zivota tako da bih molio da promijenite opis

« Odgovori #20 : 14. Prosinac, 2017., 08:01 »
Popij sirup od intelegencije? Vidim da glupo kašlješ. :hiha:

Ti si kao neki moderator? Nemoj da te moram učiti kako se moderator treba ponašati. Radije napiši nešto u obranu igre, umjesto glupog komentara, jer nemamo svi trinaest godina.  :bonk:
Uz to, tema je pohvale i kritike, pa stoga...
« Zadnja izmjena: 14. Prosinac, 2017., 10:32 wyzard »

*

Cole

• 12996
    • CroSimRacing
« Odgovori #21 : 14. Prosinac, 2017., 14:09 »
Pa naslov teme sadrži upiti, pa sam upitao. :hiha2: Dobro neću više :hiha: I da; slab sam ti ja moderator, ja sam tu sam z biciklom. :hiha:

*

JokeZ

• *
  • 27
« Odgovori #22 : 15. Prosinac, 2017., 11:46 »
Žao mi je što za najveće razočarenje nisam mogao glasovati Destiny 2, pohlepa je uradila svoje

*

videCC_

• n00b
  • 2
« Odgovori #23 : 15. Prosinac, 2017., 20:59 »
2017. godina mi nije bila nekako posebna za PC gaming, 2016. me je mnogo više oduševila.

*

Ementaler

• Administrator
  • 39805
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
« Odgovori #24 : 17. Prosinac, 2017., 11:52 »
Samo da ne bude zabune, u ovom posebnom podforumu nije dozvoljeno da otvarate svoje teme. Maloprije je netko to pokušao pa smo morali izbrisati temu, ali evo - sada je to i kompletno onemogućeno na razini ovog podforuma.

« Odgovori #25 : 21. Prosinac, 2017., 14:41 »
Po meni je najbolja igra ove godine Mario Odeseyy Izvinite ako sam pogresio u nazicu :clap: .Mario je super serijal igara Ali ova igra mi se najvise dopada mozes kontrolisati sve zivo.Bogami i mrtvo :mrgreen:

*

vinko25

• n00b
  • 2
« Odgovori #26 : 21. Prosinac, 2017., 15:14 »
Cestitam na svemu sto ste napravili niz ovih godina nadam se da cete nastaviti(ja sam novi tako nemojjte mi zamjeriti)

*

RoyalTimes

• n00b
  • 2
« Odgovori #27 : 21. Prosinac, 2017., 15:17 »
Super vam je ovo kad glasujemo pa se izbaci poruka. Malo humora uvijek dobro dode. :thumbs:

*

DRGamingYT

• n00b
  • 3
« Odgovori #28 : 21. Prosinac, 2017., 16:12 »
Ja mislim da je najbolja igra godine PUBG jer ju svi igraju,zbog grafike,zbog jednostavnosti i jer je slična ratu u pravom životu :faca: ;)

*

MARKOTHEGUY

• n00b
  • 1
« Odgovori #29 : 21. Prosinac, 2017., 18:14 »
Moja najdraža igra ove godine je Cuphead. Uživam u lijepom artstyle-u  ali jednostavno je igra preteška i kad umrem i vidim da sam bio na samome kraju onda sam  :chair:  :bonk:  :wildboy: a kad sam konačno gotov sa preeeteškim bossom onda sam  :piva:

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23