HCL.HR

Anime

  • 1228 Odgovora
  • 191476 Hitova
*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: Anime
« Odgovori #1020 : 06. Listopad, 2013., 02:11 »
Pa nez, ima li ikakve šanse da bi me takvo nešto (Shingeki, jel) privuklo s obzirom na onu SITUACIJU koju sam gore objasnio.

Ne bih neki anime koji bih gledao milijardu epizoda i oko čijeg gledanja bih se morao angažirat, nego baš nešto što je još relativno friško i mogu tih 20 minuta kad nemam stvarno što radit pogledat jednu epizodu. Baš onako skroz kežualno i opušteno.

EDIT: dodatni info, lel

u životu sam gledao samo onaj film u kojem djevojčini starci postanu svinje i onda se japanska fantasy radnička klasa sranja događaju niotkud i onda birokracija i onda kraj. te sam jednom u nekom društvu sjedio na kauču i gledao epizodu nečega. Možda ću skroz falit, ali mislim da je bio One Piece i nije mi bilo dobro. Ne samo anime, nego zdravstveno,,, nije mi bilo dobro :hihi:
I kad sam probao Bayonettu igrat mi je bilo mučno. I stresem se svaki put kad vidim neke amaterske proizvode iz japana. Tipa olovke, gumice, školski pribor općenito, plastične čašice i slično.

Doduše, prva generaciaj pokemona mi je rulala i nisam ju samo kao klinjo gledao nego i kasnije s nešto više racia u glavi.
« Zadnja izmjena: 06. Listopad, 2013., 02:18 Freddy »

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: Anime
« Odgovori #1021 : 06. Listopad, 2013., 02:36 »
Ovo što si naveo nije One Piece. I da, ne možeš mašiti puno s Berserkom ili Fullmetalom, ovo što ti navodiš nisam gledao pa ti nemogu reći objektivno. Ali inače, čemu se mučiti općenito ako ti ne paše taj stil?

*

Ramza

  • **
  • 390
Odg: Anime
« Odgovori #1022 : 06. Listopad, 2013., 07:35 »
:hihi: :ave:

ne znam, teško mi je procjeniti što bi ti se svidilo, s obzirom da nemaš ili ti ne znam ukus. :solidus: Cowboy Bebop je predobar da bi ti se svidio, za nešto kežualnije a ipak dobro pogledaj nezz, Fate/Zero.

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: Anime
« Odgovori #1023 : 06. Listopad, 2013., 11:37 »
tnx svima, proguglat ću malo te prijedloge, pa mi možda nešto i bude gledljivo.

A ovo što je Vanja rekao za ukus, da nez, kažem, ono gore sve što sam nadrobio mi je jedini kontakt s Japanom u životu, pa teoretski nemam pojma o ničemu od toga i nemam nikakav ukus u anime kad mi je to potpuno strani pojam. :(

*

black_out

  • ******
  • 4118
  • #IgračVrata
Odg: Anime
« Odgovori #1024 : 06. Listopad, 2013., 11:40 »
Cowboy Bebop, Berserk ili Fullmetal Alchemist.
hardcore gamer | rapist | nerd | cis scum | misogynist |

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: Anime
« Odgovori #1025 : 06. Listopad, 2013., 12:35 »
kapetan Ašperger problemi :geek:

*

black_out

  • ******
  • 4118
  • #IgračVrata
Odg: Anime
« Odgovori #1026 : 10. Listopad, 2013., 20:52 »
Kill la Kill epizoda druga se skida. :hiha:
hardcore gamer | rapist | nerd | cis scum | misogynist |

*

black_out

  • ******
  • 4118
  • #IgračVrata
Odg: Anime
« Odgovori #1027 : 10. Listopad, 2013., 21:46 »
Pogledao. Nije na razini prve EP, ali i dalje jako jako dobro. Učitelj je bio hajlajt ove. OP loš, ED odličan.
Srednjoškolka + Sailor uniforma koja se hrani krvlju - nadam se da neće zaobići očitu stvar. :hiha:
hardcore gamer | rapist | nerd | cis scum | misogynist |

*

black_out

  • ******
  • 4118
  • #IgračVrata
Odg: Anime
« Odgovori #1028 : 10. Listopad, 2013., 21:59 »
Kakav spoiler kralje, o čemu ti,,,
hardcore gamer | rapist | nerd | cis scum | misogynist |

*

Ramza

  • **
  • 390
Odg: Anime
« Odgovori #1029 : 11. Listopad, 2013., 06:44 »
Po meni animaei su samo crtići sa srednjoškolkama u sebi. Menzisi, jelte. Sve ostalo su obični crtići.

*

black_out

  • ******
  • 4118
  • #IgračVrata
Odg: Anime
« Odgovori #1030 : 11. Listopad, 2013., 13:15 »
Jesmo, znali smo. Dapače, odmah joj to kaže sama uniforma, samo što ne lupa ANIME GLEDAOCA po glavi kao u drugoj.
Da, dobar devin prst, nadam se da će kasnije biti onako dugačka i raskošna scena transformacije kakva i treba biti,,,
hardcore gamer | rapist | nerd | cis scum | misogynist |

*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Odg: Anime
« Odgovori #1031 : 11. Listopad, 2013., 21:18 »
Kotaku :hihi:

Zelim da isti tip napise kolumnu ako ikad odigra Personu:
Persona 3 Gun Summon

*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Odg: Anime
« Odgovori #1032 : 11. Listopad, 2013., 21:22 »
Citanje komentara na ridikulan tekst. :hiha2:

*

Pajko

  • *****
  • 3090
  • REEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Odg: Anime
« Odgovori #1033 : 11. Listopad, 2013., 22:26 »
Ajme savršen fan art.

Pogledao sam i ja prvu epizodu, čisto jer je anime ongoing pa mogu sa strepnjom i iščekivanjem čekat novu epizodu, a i bio bi red da gledam neki anime jer ne stignem baš u zadnje vrijeme :/
Uglavnom, jako rula, baš ima par epskih izjava, akcija je stalna, baš je preuveličana ta akademija i onaj frajer s tri zvjezdice i kao neki osjećaj david vs golijat sranje i tako nezz, super je prva epizoda.
Plus glavna picica baš mm,, u tom neuništivom odijelu, baš masturbiranje jako. I savršena scena gdje su raspeli učenika na ulaz u školui jer je srao protiv škole, baš avve
Skida se ep 2, baš sam hyppe ;___;

@blekaut

spojlao si ovo s krvlju, u prvoj epizodi samo krv teče po njoj, ne kužim po čemu bi se dalo zaključit da će se ona hranit krvlju il štaveć.

edit:

pogledao ep 2, baš savršena epizoda. onaj profesor sa svojom mišičavom guzom, tenis riba sa svojim šiljastim zubima i dakako scena gdje se baš vidi camel toe i cice, jedva čekam treću epizodu ;____________;
« Zadnja izmjena: 11. Listopad, 2013., 23:01 Pajko »
P.S. Napisano je velikim tiskanim slovima jer stvarno vičem. Najozbiljnije.

*

black_out

  • ******
  • 4118
  • #IgračVrata
Odg: Anime
« Odgovori #1034 : 11. Listopad, 2013., 23:23 »
Prestani glumiti malog Karla. Hvala, pozz.
hardcore gamer | rapist | nerd | cis scum | misogynist |

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9