HCL.HR

Anime

  • 1228 Odgovora
  • 193224 Hitova
*

Cobalt

  • ****
  • 1006
Odg: Anime
« Odgovori #375 : 24. Veljača, 2010., 23:48 »
Aoi Bungaku Series   

Neko gledao ovo čudo? Jebeno je kada imaš ograničen net. Asking for mišljenja, ako ih ima.  :geek:

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: Anime
« Odgovori #376 : 24. Veljača, 2010., 23:55 »
@depresija; jebat ga. Složio bih se sa blekijem. Ono, nije ga nitko bitan zaboravio. Pače megafrendaći se pitaju di je ovo ono. PLUS, Simonče je sam odabrao takav kraj. Svjesno je to izabrao. Jer prošli put kad je bio vladar planete je skoro na planet pao fakin mjesec. :wildboy:
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

*

Qupo

  • **
  • 317
Odg: Anime
« Odgovori #377 : 25. Veljača, 2010., 00:02 »
Hm, ja sam za TTGL imala velika očekivanja sve dok se nije desilo što se već desilo, tada mi počinje biti kao i svaki mecha anime za dečke te sam onako, 2/3 serije gledala na silu.
Eureka 7 mi se više svidjela. Al opet, ja ih gledam zbog robota, a ne odnosa među likovima.  :hiha:
 
Nirvash >>>> Gurren Lagann

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: Anime
« Odgovori #378 : 25. Veljača, 2010., 00:05 »
GAĐAJU SE GALAKSIJAMA.

Kak ti to ne rula ženo? :wildboy:
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

*

Qupo

  • **
  • 317
Odg: Anime
« Odgovori #379 : 25. Veljača, 2010., 00:11 »
Manjak testosterona , na žalost.
Samo mi Kamina rula u tom animeu.

Odg: Anime
« Odgovori #380 : 25. Veljača, 2010., 00:13 »
Ma da, sve se slažem, otišao je, nisu ga zaboravili bitni likovi i to, nije htio biti vladar planete.. al zar je ona morala umrijet ? Nije on odabrao takav kraj. :wildboy: Mislim, da je ostala s njim i da su se oni negdje SKRASILI, jej, nebi uopće srao, osim tih 30 sekundi anime rula anime i sve..ali..
U biti, serem ko mala pičkica. Al ono. Ne znam. Uništio me kraj, dovoljno da toliko bičam o tome :wildboy:


Usput, OVAe su ti animei od 30ak minuta po epizodi. Koliko ja znam. ;(

Kod mene je očito manjak testosterona :hiha: ili višak onog žemskog :wildboy:
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: Anime
« Odgovori #381 : 25. Veljača, 2010., 00:18 »
 :hug :hug

A ona je fasovala jer ono. Despair. SVE JE DESPAIR. Jebga.
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

*

Qupo

  • **
  • 317
Odg: Anime
« Odgovori #382 : 25. Veljača, 2010., 00:19 »
aj pogledaj eureku 7.
Doduše, tu je kraj ide u drugu krajnost. ;(

*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Odg: Anime
« Odgovori #383 : 25. Veljača, 2010., 00:22 »
Ma da, sve se slažem, otišao je, nisu ga zaboravili bitni likovi i to, nije htio biti vladar planete.. al zar je ona morala umrijet ? Nije on odabrao takav kraj. :wildboy: Mislim, da je ostala s njim i da su se oni negdje SKRASILI, jej, nebi uopće srao, osim tih 30 sekundi anime rula anime i sve..ali..
U biti, serem ko mala pičkica. Al ono. Ne znam. Uništio me kraj, dovoljno da toliko bičam o tome :wildboy:


Usput, OVAe su ti animei od 30ak minuta po epizodi. Koliko ja znam. ;(

Kod mene je očito manjak testosterona :hiha: ili višak onog žemskog :wildboy:


ŠTA JE UMRLA?  :wildboy: :wildboy: :wildboy: :wildboy:

blah, ionak ga nisam nakon kamine smrti mislio odgledat tak da ono, boli me qrac :(

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: Anime
« Odgovori #384 : 25. Veljača, 2010., 00:25 »
:))))))))))))))))))))))

Sve sami fenboji Kamine.

Qupo; skida se.  :hug
Edit; kurac. Nema nigdje. Imaš neki super link ovo ono? :wildboy:
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

*

seymour

  • ****
  • 1445
Odg: Anime
« Odgovori #385 : 25. Veljača, 2010., 02:48 »
Ne znam čemu tolko bičanje po kraju, Baš paše uz anime. Simon ono baca galaksije,stvara nove svemire i na kraju draga umire,može je ponovno vratit u život ali ne on ostaje jak i pušta da sve ide svojim  tokom,i skilerski odlazi i nitko ga više ne vidi .

 :wildboy: :wildboy:

Obavezno pogledat drugi film ,TTGL Lagann-hen ak ništa bar zadnji fajt ,jer je skroz izmjenjen i rula univerzume .
Di ćemo večeras, pusti prazne priče<br />Di ćemo večeras da se ubijemo pićen<br />Di cemo večeras, da bude luda kuća<br />Tu su Kuzma i Shaka Zulu, doktori puknuća

*

Qupo

  • **
  • 317
Odg: Anime
« Odgovori #386 : 25. Veljača, 2010., 10:31 »
@facaa - a yok, ja sam posudila od Glitcha dok je bio u Zg-u. Raspitam se.

*

Raz

  • *
  • 105
Odg: Anime
« Odgovori #387 : 25. Veljača, 2010., 13:31 »
Aoi Bungaku Series   

Neko gledao ovo čudo? Jebeno je kada imaš ograničen net. Asking for mišljenja, ako ih ima.  :geek:

To je adaptacija 6 različitih novela strpanih u 12-tak epizoda, tako da svaka ima drugačiji 'feel' i dojmovi svake epizode variraju ovisno o tvom ukusu. Neznam, meni je bio ok za pogledat.

'No Longer Human' ti je priča o liku koji više nije imao razloga za život i vidio se kao čudovište u društvu koje ga ne prihvaća. Ima dosta tmurnu atmosferu i sporog je toka. (4 epizode)

'In the forest, under the cherry blossoms in full bloom' je priča o banditu koji na putu kroz šumu sretne preljepu mladu djevojku, a ona ga izmanipulira i nagovori na krvoproliće jer se ona želi zabavljat lutkicama... odrubljenih glava. Ovdje ima i dosta japanskog humora koji se neće svima svidjeti no lijepo koristi svrsi (naročito ironičan kraj). Osobno mi je malo neuvjerljiv taj nagovor bio, praktički kao da ga hipnotizira... no dobro. (2 epizode)

'Kokoro' se vrti oko ljubavnog trokuta između dvije osobe različitog staleža (imućnog građanina i nekog clerica koji sve fokusira na učenje) i cure kod koje prebivaju. Svaka epizoda prikazuje radnju iz perspektive drugog glavnog lika, što je ujedno i najjača točka ovoga, jer se viđenje gledaoca može drastično promijenit. (2 epizode)

'Run, Melos' djeluje pomalo gayish, no vjerojatno me se najviše dojmio jer je ovdje character developement jedino napravljen kako spada i u neku ruku se može suosjećat sa likovima. Ukratko, radnja se svodi na obećanje i kršenje istog između dva prijatelja... zanimljivo je jer se i pisac našao u sličnoj situaciji što daje dodatni osjećaj realizma. (2 epizode)

'The Spider’s Thread' ... imaš bandita kao glavnog lika i kako radnja odmiče kraju samo više želiš da umre, naročito kada ubije majku nekog klinca bez razloga... što se nakraju i dogodi. Vizualna prezenzacija je vjerojatno najjača strana ovog. (1 epizoda)

 'Hell Screen' ... Glavni je lik slikar kojemu car (koji stoji iza smaknuća bandita iz prošle epizode) zapovijedi da oslika grobnicu u koju će on u čas smrti biti položen. No nakon što slikar vidi pravu sliku njegova carstva, umjesto pejzaža unutar grobnice napravi sliku pakla i svih nevinih žrtava koje su eliminirane zbog njega. Neću spoilat kraj, no scena sa paljenjem određene osobe na lomači ispred očiju slikara me malo šokirala. (1 epizoda)

Odg: Anime
« Odgovori #388 : 25. Veljača, 2010., 14:08 »
TTGL je napravljen od strane Gainaxa, studija koji je općenito poznat' po bolesnim/nepotrebnim/majndfak završecima, ali opet, to je jedna od stvari zašto rulaju.

Inače, Facaa i depresijo, koliko znam obojica ste gledali NGE, također Gainaxovu stvar, tako da mislim da biste trebali i čekautat' Gunbuster (jedna od najboljih oldskul anime stvari), te njegov spiritualni nastavak Diebuster koji je izašao 15-ak godina kasnije.
Presavršene stvari.

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: Anime
« Odgovori #389 : 25. Veljača, 2010., 14:52 »
Bleki također to preporučio.

Gunbuster nemrem nać na publik torentima. Diebuster se skida. :wildboy:
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9