HCL.HR

Frank Miller´s 300

  • 89 Odgovora
  • 14504 Hitova
*

duksy

  • ******
  • 6302
    • hcl
Re: Frank Miller´s 300
« Odgovori #75 : 12. Listopad, 2007., 23:32 »
dečki, ovo nije topic za to  :wildboy:

Re: Frank Miller´s 300
« Odgovori #76 : 12. Listopad, 2007., 23:33 »
ma samo sam ga spomenuo iz zajebancije  :wildboy:
iako mi ono s nerealnim filmovima nikad ali baš nikad neće bit jasno.

*

beaver hunter

  • ******
  • 4543
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Re: Frank Miller´s 300
« Odgovori #77 : 12. Listopad, 2007., 23:50 »
"nevolim nerealne filmove"  :tired: štagod to značilo
"žena u filmu ima pušku na nozi i zato film ne valja"

nemogu se sad sjetit

aha, al glavno da si se ti složio sa wildijem da totalno to ne želiš gledat...ni slučajno zato što žena ima pušku umjesto noge...i što je to nerealno...i što je takvo nešto čista pizdarija koja nema smisla da je se koristi kao radnju nekog filma.

to još jednom dokazuje da pričaš bezveze, sam da sereš, sam ne znam di uvijek na mene...

uglavnom nerealan film mnogi bi rekli biće jedan 300. ali ne, meni je to ok film, njegova nerealnost je sasvim potrebna, jer se ekranizira jedan strip, pa mu je dopuštena doza maštovitosti. neki bi rekli nerealan film je lotr, jer jebemu kako se netko može popet na mumakila i kilnut ga jednim potezom. al taj netko je legolas, on je mali svemogući elf i to je potpuna bajka, a u bajci je sve moguće. to za mene nije nerealan film, i baš takve filmove volim.

za mene je nerealan film jedan matrix. sve je to super i genijalno, on je mačo men, u nekoj hibridnoj budućnosti, može letjet i skakat i može sve. al kad vidim one scene di se lik šora sa miljon agenata smith, di leti kak god zna i umije ne zato kaj je to smisao filma, nego zato kaj je redatelj kurva kad je u pitanju razbacivanje specijalnim efektima pa onda to sve izgleda kao jedna velika nerealna pizdarija. kad se u film ubace specijalni efekti koji služe svrsi ( penjanje na mumakila, dočaravanje kulnosti jednog lika ) onda je to ok. al kad se cijeli film bazira na tome da nadmaši prethodnika po broju što vratolomnijih i utoliko manje realnih scena, onda je to fakat loše.

ong bak, frende, ong bak...  :winknkiss:

taj film jest pizdarija u svakom smislu radnje ili scenarija. ali taj film ionako ne služi ničemu drugom doli da pokaže kako je jedan tony jaa genijalan fajter. kojemu ne trebaju miljuni dolara vrijedni specijalni efekti. iako film sam po sebi izgleda loše, prosječan gledatelj se uživi i u ono što mu on ima za ponuditi.

jesam li time rekao kako u biti mrzim filmove koji abjusaju specijalne efekte. možda i jesam... :winknkiss:

to su za mene nerealni filmovi. koji nerealne stvari žele prikazati još nerealnijima. za razliku od ong baka, gdje se pitaš: jel čovjek fakat može napravit vratolomiju poput ove.

Re: Frank Miller´s 300
« Odgovori #78 : 13. Listopad, 2007., 00:11 »
ja sam se složio s wajldijem iz drugih razloga. al nije važno.
Što se mene tiče mogu podnjet apsolutno sve (pričamo o komercionalnim filmovima, jel) ako je film kao takav dobar. i btw matrix se ne odigrava u hibridnoj budućnosti.  :tired:

Što se tiče ong baka--> da, čovjek fakat može napravit vratolomiju poput ove jer se u tome filmu ne koriste CGI efekti. tako da to ni nemože bit "nerealno" jel.

i da...šta je mumakil dovraga?  :wildboy:
« Zadnja izmjena: 13. Listopad, 2007., 00:22 mr_solidus »

*

morski_pas

  • ***
  • 592
  • Team Zissou
Re: Frank Miller´s 300
« Odgovori #79 : 13. Listopad, 2007., 08:52 »
Kvaka je u tome sto je 300 reklamiran kao povijesni film, a Matrix ne.  :tired:

Inače 300 je smeće, bia mi je ok na prvo gledanje kad su svi bili hype i uzivljeni itd. , al ono prosjecan-ispodprosjecan film :)

*

Điz

  • ***
  • 626
  • On je svugdje
Re: Frank Miller´s 300
« Odgovori #80 : 13. Listopad, 2007., 09:02 »
i da...šta je mumakil dovraga?  :wildboy:

Onaj slon iz LOTR

*

Mr.T

  • *****
  • 2878
Re: Frank Miller´s 300
« Odgovori #81 : 13. Listopad, 2007., 09:18 »
Citat:
uglavnom nerealan film mnogi bi rekli biće jedan 300. ali ne, meni je to ok film, njegova nerealnost je sasvim potrebna

Citat:
kad je u pitanju razbacivanje specijalnim efektima pa onda to sve izgleda kao jedna velika nerealna pizdarija. kad se u film ubace specijalni efekti koji služe svrsi ( penjanje na mumakila, dočaravanje kulnosti jednog lika ) onda je to ok. al kad se cijeli film bazira na tome da nadmaši prethodnika po broju što vratolomnijih i utoliko manje realnih scena, onda je to fakat loše.
skačeš sam sebi u usta.

film poput 300 je klasični money-making-remake-stripa kurac koji nema apsolutno nikakve vrijednosti osim revolucionarnih CGI efekata koji ionako nemaju veze sa glumom i ičime što je bitno za film. ko da je teško nać bradatog nabildanog kretena da se dere borbene parole.
samo prštanje krvi i slow motion dekapitacije...ništa više.

*

beaver hunter

  • ******
  • 4543
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Re: Frank Miller´s 300
« Odgovori #82 : 13. Listopad, 2007., 13:11 »
al kad sam gledao taj film imao sam neki osjećaj da bi bez CGIa sve one scene izgledale ultra lejm. paše mu taj CGI i zato mislim da je on bio potreban. inače bi dobili još jednog spidermana.

kad sam prije govorio o ong baku. razlika između ong baka i matrixa je u tome što iako i keanu reves radi pokrete koje radi i tony jaa (hodanje po zidu, saltofi itd) redatelj u matrixu za izvođenje istih koristi kompjutersku animaciju. što izgleda poprilično neuvjerljivo. kada pogledajući ong bak shvatiš da je to vrlo lako izvedivo bez animacije.

Re: Frank Miller´s 300
« Odgovori #83 : 13. Listopad, 2007., 13:23 »
kada pogledajući ong bak shvatiš da je to vrlo lako izvedivo bez animacije.

da. evo, baš danas hodam ulicom i vidim 3,4 tipa hodaju po zidovima i rade trostruki salto.


 :tired:


*

Wildboy

  • ******
  • 5612
Re: Frank Miller´s 300
« Odgovori #84 : 13. Listopad, 2007., 13:25 »
 :loludara: :loludara:

*

Rinoa

  • *
  • 21
Re: Frank Miller´s 300
« Odgovori #85 : 13. Listopad, 2007., 20:39 »
Problem je što je i strip smeće.
Po svim kriterijima. Ikad.

Ukusi... neki ih imaju, neki ne  :wildboy:

*

Pičkica

  • ***
  • 736
  • Prince`Charming
Re: Frank Miller´s 300
« Odgovori #86 : 13. Listopad, 2007., 21:14 »
Oke dosta. Film i strip su kurčine a ti si i dalje žemsko.

*

Rinoa

  • *
  • 21
Re: Frank Miller´s 300
« Odgovori #87 : 13. Listopad, 2007., 21:17 »
a vi i dalje ne znate :ementaler:

*

dibek

  • *****
  • 3270
  • You put the stone in the case?
Re: Frank Miller´s 300
« Odgovori #88 : 13. Listopad, 2007., 21:21 »
Al ono, objektivno, film je los. A i ne svidja mi se :ementaler:

A recimo ima losih filmova koji mi se svidjaju :wildboy:

*

beaver hunter

  • ******
  • 4543
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Re: Frank Miller´s 300
« Odgovori #89 : 13. Listopad, 2007., 23:38 »
kada pogledajući ong bak shvatiš da je to vrlo lako izvedivo bez animacije.

da. evo, baš danas hodam ulicom i vidim 3,4 tipa hodaju po zidovima i rade trostruki salto.


 :tired:



lažeš  :ementaler:

jer ona kujica u ong baku ne radi trostruke saltofe. a jednostruke radi svaki malo bolji parkurer.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9