HCL.HR

Potraga za filmovima

  • 554 Odgovora
  • 70219 Hitova
*

kajunic77

  • **
  • 191
  • Dream big, start small..!
Odg: Potraga za filmovima
« Odgovori #540 : 22. Listopad, 2015., 20:58 »
Bok ljudi, nemogu naci jedan film koji uzasno zelim opet gledati, gledao sam ga na HRT-u prije par godina.

Nesjecam se previse dobro radnje jer nisam gledao cijeli film nego drugu polovicu.Radnje je otprilike ovako nesto:

- znaci mozda 60-te ili 70-te godine, neki americki grad(mozda Chicago ili tako nesto).Film je mafijaski, taj grad je podjeljen na kao neka podrucja u jednom djelu si mafijasi koji su crnci a u drugom mislim da su Talijani ili nesto tako. Glavni lik je decko nekih 17-18god. koji ima par prijatelja te se zaljubljuje u curu koja zivi u tom drugom djelu gdje su crnci.
Znam da je tu bio neki lik koji je stariji i bio mu je kao neki mentor(mozda mu je bio ujak ili tako sto), ti njegovi prijatelji su u jednom djelu filma umrli u nekom autu dok je njega spasio taj njegov mentor.

Znam da nije puno informacija, i mozda neke nisu 100% tocne jer se ne sjecam dobro filma ali valjda ce se netko sjetiti i skuziti na sta mislim. Hvala
"Because the ones that are crazy enough to think they can change the world-are the ones who do"
                                                             -Steve Jobs

Odg: Potraga za filmovima
« Odgovori #541 : 22. Listopad, 2015., 21:17 »
Bok ljudi, nemogu naci jedan film koji uzasno zelim opet gledati, gledao sam ga na HRT-u prije par godina.

Nesjecam se previse dobro radnje jer nisam gledao cijeli film nego drugu polovicu.Radnje je otprilike ovako nesto:

- znaci mozda 60-te ili 70-te godine, neki americki grad(mozda Chicago ili tako nesto).Film je mafijaski, taj grad je podjeljen na kao neka podrucja u jednom djelu si mafijasi koji su crnci a u drugom mislim da su Talijani ili nesto tako. Glavni lik je decko nekih 17-18god. koji ima par prijatelja te se zaljubljuje u curu koja zivi u tom drugom djelu gdje su crnci.
Znam da je tu bio neki lik koji je stariji i bio mu je kao neki mentor(mozda mu je bio ujak ili tako sto), ti njegovi prijatelji su u jednom djelu filma umrli u nekom autu dok je njega spasio taj njegov mentor.

Znam da nije puno informacija, i mozda neke nisu 100% tocne jer se ne sjecam dobro filma ali valjda ce se netko sjetiti i skuziti na sta mislim. Hvala
Po ovome napisanom mislim sa radi o Prici iz Bronxa...8)

https://youtu.be/1bkIqZfviXU



Sent from my S5 using Tapatalk


*

kajunic77

  • **
  • 191
  • Dream big, start small..!
Odg: Potraga za filmovima
« Odgovori #542 : 22. Listopad, 2015., 21:21 »
E hvala puno, to je taj..
"Because the ones that are crazy enough to think they can change the world-are the ones who do"
                                                             -Steve Jobs

Odg: Potraga za filmovima
« Odgovori #543 : 22. Listopad, 2015., 21:22 »
Samo uzivaj..drago mi je sa sam pomogao. De Niro razvaljuje u ono scena sto glumi kao i obicno.

Sent from my S5 using Tapatalk


*

kinaivan

  • **
  • 250
  • 60% of time, it works every time
Odg: Potraga za filmovima
« Odgovori #544 : 23. Listopad, 2015., 21:18 »
Prica iz Bronxa je po meni dosta podcijenen film jer film razvaljuje, a ne prica se o njemu kao o Casinu, Goodfellasima...
"If you think this has a happy ending, you haven't been paying attention."

*

kajunic77

  • **
  • 191
  • Dream big, start small..!
Odg: Potraga za filmovima
« Odgovori #545 : 23. Listopad, 2015., 21:58 »
Ja ga pamtim kao odlican film ali ne sjecam ga se previse dobro, ovih dana ga gledam ponovo i imam velika ocekivanja jer ga vec jako dugo vremena zelim gledati.. :)
"Because the ones that are crazy enough to think they can change the world-are the ones who do"
                                                             -Steve Jobs

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Potraga za filmovima
« Odgovori #546 : 02. Siječanj, 2016., 23:38 »
Jel moze neka preporuka dobrog avanturistickog filma da je u prirodi nesto u stilu Tarzana, Knjiga o Dungli...to su mi jedni od najdrazih filmova ikad.Nemora bit bas da je ko Tarzan, al da je u prirodi, moze i neka potraga za blagom ili nesto u tom stilu..Samo da je bas dobra avantura, btw vecinu ovih poznatijh sam pogledao tako da netrebate navodit neke mega popularne primjere.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Potraga za filmovima
« Odgovori #547 : 02. Siječanj, 2016., 23:44 »
Jesi gledao Mighty Joe Young? To mi je baš feel good movie. :)

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Potraga za filmovima
« Odgovori #548 : 02. Siječanj, 2016., 23:49 »
Ja mislim da sam ovo davno gledao, neka zena zivi u velikoj vili, sjecam se neke scene di izlazi u crvenoj haljini iz kuce pa zove majmuna..Gledao sam to ko djete tako da bi ga mogao sada upalit, ako vam padne na pamet jos nesto vicite...Takoder mi pase nesto poput Jumpera, Chronicle, I am number four, Push...Ovakve filmove isto obozavam.

Odg: Potraga za filmovima
« Odgovori #549 : 08. Siječanj, 2016., 00:15 »
Hteo bih da mi preporucite neki film u stilu Hitmana il Hunger Gamesa neznam ima jos takvih al nemogu se setit sad
Neki stealth,akcija,avantura,thriler
Hvala Unapred
Imam sranje PC al igram samo jake igrice

*

9mlg9

  • Gost
Odg: Potraga za filmovima
« Odgovori #550 : 08. Siječanj, 2016., 00:39 »
Jebeš mi sve, ne vidim nikakvu poveznicu između Hitmana i Hunger Gamesa, osim što su filmovi američke produkcije.

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Potraga za filmovima
« Odgovori #551 : 08. Siječanj, 2016., 01:20 »
Ja bi ti preporucio Titanic.

Odg: Potraga za filmovima
« Odgovori #552 : 08. Travanj, 2016., 19:09 »
U filmu radi se o Bogu
Uglavnom jedan mali dječak je doživio kliničku smrt. Ako se to tako zove. Umro je, pričao s Bogom, i vratio se u život i prenosio što mu je Bog rekao
Imao je brata mislim, tata mu je bio svećenik (ako nisam pomiješao filmove)

Itko zna ime?
Svakodnevno palim bojler i izmišljam toplu vodu.

*

SnowGamer

  • *
  • 144
  • ludos mea vita
    • Youtube kanal
Odg: Potraga za filmovima
« Odgovori #553 : 08. Travanj, 2016., 22:34 »
U filmu radi se o Bogu
Uglavnom jedan mali dječak je doživio kliničku smrt. Ako se to tako zove. Umro je, pričao s Bogom, i vratio se u život i prenosio što mu je Bog rekao
Imao je brata mislim, tata mu je bio svećenik (ako nisam pomiješao filmove)

Itko zna ime?

Heaven Is for Real ? :) Valjda je to

ıllıFicaHD ıllı PC GAMER ıllı

Youtube kanal( Please no hejt )

Odg: Potraga za filmovima
« Odgovori #554 : 29. Prosinac, 2016., 18:14 »
Pozdrav, evo vec duze vrijeme trazim film koji sam gledao kao mali sa ocem, pitao sam oca ni on se ne sjeca jer je davno bilo, u pitanju su pirati jedan je lik imao majmuna na ramenu, nije kapetan barbossa jer ovaj lik sto je imao majmuna, takodjer je imao i drvenu nogu, te je jos jedna cura ili zena ne sjecam se, imala je plavu kosu i dok su bili u brodu sa svakim sa kojim je spavala od posade ubijala je, a cjelokupna radnja se desava oko toga da oni tragaju za blagom.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9