HCL.HR

Što ste zadnje gledali?

  • 18882 Odgovora
  • 1737880 Hitova
*

Calavera

  • *****
  • 2135
  • Sultan
    • http://www.google.com
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #11640 : 31. Svibanj, 2012., 08:08 »
Sviđa mi se navedena kombinacija žanrova. :faca: Gledaću.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #11641 : 31. Svibanj, 2012., 18:01 »
Seeking Justice (2011)

Iako sam dosta nezadovoljan novijim filmovima Nicolasa Cagea, ovaj je dosta dobar i dinamičan. Dobra radnja iako mi je malo sva ta organizacija neuvijerljivo ispala. Zadovoljan krajem i zadnjom scenom. Nekako njušim da bi moglo doć do nastavka, makar nije potrebno. Izdvojio bi odličnu glumu Nikice Kejđa.



7.8

*

Đester

  • *****
  • 2126
  • OSOBNI TEKST
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #11642 : 31. Svibanj, 2012., 18:10 »
Ja sam zaboravio da on glumi u tom filmu :hihi:

Sleepers (1996)

150/10. Pogledajte ovo ;(
Cuando puedo ni siquiera el tabaco, por lo menos voy a ser oblejan,,,,

*

Seengeer

  • ******
  • 4945
  • ︻デ═一 not srs
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #11643 : 31. Svibanj, 2012., 21:44 »
imam čudan osjećaj da si se pronašao u tom filmu. sry ako sam ti uzdrmao osjećaje il nešto

šalu na stranu, rula filma, al mislim da ih je već dosta to pogledalo.  :hug

*

sajo

  • **
  • 417
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #11644 : 01. Lipanj, 2012., 22:43 »
Ong Bak 2 - Prva polovica filma strašno dosadna. Priča je hajd ok. Od pola pa prema kraju je sve bolje i bolje. Tony Jaa po običaju fenomenalan.

ocjena: 6/10

edit:
John Carter - Svidjelo mi se, veoma dobar film. Priča je stvarno kul. Taylor Kitsch odlično odigrao, Lynn Collins sjajno izgleda. Vanzemaljci su ok urađeni. Sav taj svijet Marsa je sasvim fino napravljen. Mraj takav da nije mogao biti bolji.

ocjena: 9/10
« Zadnja izmjena: 02. Lipanj, 2012., 16:55 sajo »
if life suddenly just got a bit harder, you most likely just leveled up

*

Calavera

  • *****
  • 2135
  • Sultan
    • http://www.google.com
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #11645 : 02. Lipanj, 2012., 21:25 »
Evo ih par, slučajno su se nešto zaredali.

Inside Man (2006)

Nekako su mi posebno dragi ovakvi filmovi; u sadašnjem vremenu, napeto cijelo vrijeme i kriminalistički. Radnja nije ništa neviđeno, ekipa pljačka banku, uzima taoce, nateže se s policijom i tako, al je sve super izvedeno. Glumci su super. Meni super. 8/10

Lock Up (1989)

Tipičan Stalloneov film, on je good guy i trpi sranja koja mu ostali priređuju, ovaj put u zatvoru. Donaldu Sutherlandu dobro idu te uloge gdje glumi negativne likove. Uglavnom film je niš specijalno, gledao sam ga jer mi se nije dalo spavat. 6/10

The League of Extraordinary Gentlemen (2003)

Baš gledam da je ovo u biti zadnji film u kojem Sean Connery glumi. Na imdb-u ima 5.6, ne znam meni nikad nije bio baš tako loš, vjerojatno je fanovima stripa loš, al ha, ja strip nisam čitao. Skroz fora. 7/10

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #11646 : 02. Lipanj, 2012., 21:41 »
Ovaj inside man je 4/10 il nešto, ja nez tolko DJETINJAST film nisam nikad gledo. nešto je baš krivo s njim.

eh gledo sam i ja ligu džentlmena sad. rula film, al baš dosta. osmica neka čak, al 7.5 bi bilo savršeno.
U kinu sam to gledo i rulalo mi je onak, polu, al sad je još bolje. malo su mi jedino lejm glumci svi osim šona.
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

Calavera

  • *****
  • 2135
  • Sultan
    • http://www.google.com
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #11647 : 02. Lipanj, 2012., 22:12 »
Je, baš je skroz fora film, niš ne znam kako vrhunski, al je fakat cijelo vrijeme zabavan, nisam htio ić na wc da ne propustim nešto. :approve

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #11648 : 02. Lipanj, 2012., 22:25 »
Ovaj inside man je 4/10 il nešto, ja nez tolko DJETINJAST film nisam nikad gledo. nešto je baš krivo s njim.

eh gledo sam i ja ligu džentlmena sad. rula film, al baš dosta. osmica neka čak, al 7.5 bi bilo savršeno.
U kinu sam to gledo i rulalo mi je onak, polu, al sad je još bolje. malo su mi jedino lejm glumci svi osim šona.

Savršen je Inside Man  :wildboy:

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #11649 : 02. Lipanj, 2012., 22:30 »
Dobro, ae. 5/10 :hiha:

*

presveti

  • ****
  • 1179
  • sanjam samo pobjede...
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #11650 : 02. Lipanj, 2012., 22:48 »
Kocka

mislija sam da će bit strašniji film, kako se predstavlja, al dobro. svejedno je napet u nekim trenutcima.
zanimljiva je priča i sve to, i nije dug film. najviše me zapravo smetala loša gluma na početku. jeftine spike.
i tija sam drukčiji kraj. bla.
Ali tko može pouzdano znati vjeruje li u nešto ili ne vjeruje?...Koliko puta varljiv osjećaj ili grešku razuma smatramo uvjerenjem! Ja najradije u sve sumnjam - ta sklonost uma ne smeta odlučnosti karaktera; naprotiv, što se mene tiče, uvijek odvažnije idem naprijed kad neznam što me očekuje. Jer ništa me gore od smrti ne može snaći - a smrti ne možeš umaknuti!

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #11651 : 02. Lipanj, 2012., 22:50 »
Cube rula.

Nastavci su smeće, naravno.
Dvojka je čak podnošljiva na dijelove, ali trojka,,,,, odnosno NULA,,,,,,, ne znam,

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #11652 : 02. Lipanj, 2012., 22:52 »
Kakav kraj si htio?

Ovo gluma i to, jbg snimljen je za neke jadne novce..
Mani je io super kad sam bio klinac, danas malo manje bas zbog te produkcije i klisej scenarija. Al jos uvijek je kul.

Treci film je top 5 najgorreg sta sam ja gledo.
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

presveti

  • ****
  • 1179
  • sanjam samo pobjede...
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #11653 : 02. Lipanj, 2012., 22:58 »
pae, super mi je film. samo sam nabroja to što me malo bolo u oči.

a što se tiče kraja, neznam, zašto je onaj crnac mora ubit njih dvoje. :wildboy: bilo bi mi draže recimo da su ona matematičarka i taj što je projektira završili zajedno il nešto.
Ali tko može pouzdano znati vjeruje li u nešto ili ne vjeruje?...Koliko puta varljiv osjećaj ili grešku razuma smatramo uvjerenjem! Ja najradije u sve sumnjam - ta sklonost uma ne smeta odlučnosti karaktera; naprotiv, što se mene tiče, uvijek odvažnije idem naprijed kad neznam što me očekuje. Jer ništa me gore od smrti ne može snaći - a smrti ne možeš umaknuti!

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #11654 : 03. Lipanj, 2012., 08:02 »
kocka je savršen film. meni osobno 10/10. sjećam se kad mi je grga dao dvd tog filma da sam zadnjih 15 mina filma prostajao pred TV-om od uzbuđenja i svega. nisam mogao ležat na krevetu i jednostavno gledat nego sam stajao da ne bi propustio neki dio raspleta il neš.

i srce mi je jako lupalo. megauzbudljivo  :hihi:
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9