HCL.HR

Što ste zadnje gledali?

  • 18882 Odgovora
  • 1738025 Hitova
*

Stripy

  • *
  • 146
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #3765 : 30. Travanj, 2008., 18:37 »
Zlatni kompas
http://www.imdb.com/title/tt0385752/

Inače dobitnik oscara za vizualne efekte ove godine. Ajde, film i nije tako loš - avantura, fantazija, bla,bla..
Medo fakat lijepo izgleda, govori, smije se i mršti ko čovjek, ali da mi oscar nisu dobili Transformeri
koji su daleeeeko najimpresivniji i najinovativniji u segmentu viz. efekata nemogu jednostavno vjerovat.
Čudni li su ti ameri ljudi!

*

black_out

  • ******
  • 4118
  • #IgračVrata
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #3766 : 30. Travanj, 2008., 18:42 »
Ovo nisam gledao, tak da nisam previše komponentan što se tiče usporedbi, ali Transformersi me nisu nimalo impresionirali. Ni vizualno, a bome ni film kao takav.
hardcore gamer | rapist | nerd | cis scum | misogynist |

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #3767 : 30. Travanj, 2008., 20:36 »
Transići sakaju u CGi-u.  :wildboy:
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #3768 : 30. Travanj, 2008., 21:02 »
Odgledao do kraja Heroes drugu sezonu. JOŠ!JOŠ!

*

Wildboy

  • ******
  • 7551
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #3769 : 30. Travanj, 2008., 23:59 »
Untergang, Der (2004)

Film prikazuje Hitlera kao najosjećajnijeg čovjeka na svijetu. Sviđa mi se.  :ementaler:

Nego, na početku mi je malčice dosadan, kasnije dosta kul film. I dobra lekcija iz povijesti.

8/10

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #3770 : 01. Svibanj, 2008., 01:36 »
Juno

http://www.imdb.com/title/tt0467406/

Juno MacGuff (Ellen Page) tipična je šesnaestogodišnja djevojka koja živi po svojim pravilima ne mareći baš previše za mišljenje okoline. Ipak, njena svakodnevnica naglo se mijenja kada sazna da je trudna, a dijete je plod jednovečernje romanse s najboljim prijateljem Pauliem Bleekerom (Michael Cera). Iako se sviđaju jedno drugom, Paulie i Juno smatraju kako još nisu spremni na osnivanje obitelji te Juno, nakon što je razmotrila svoje opcije, odluči roditi i dati dijete na usvajanje.

Ali, prvo mora priopćiti svojim roditeljima sretnu vijest. Nakon prvobitnog šoka, svi se slože da je usvajanje najbolje rješenje, a Juno sada mora pronaći savršene roditelje koji će odgajati njeno dijete. Nakon nekog vremena, pojave se Mark (Jason Bateman) i Vanessa (Jennifer Garner) Loring – mladi bračni par iz predgrađa koji s Juno sklopi ugovor o usvajanju. Kako njena trudnoća napreduje, tako se produbljuju i kompliciraju i odnosi koje ima s roditeljima, Pauliem i Loringovima, a uskoro se pojavljuju i neki neočekivani problemi.

*

Fenrir

  • **
  • 355
  • Zapijev dečko
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #3771 : 01. Svibanj, 2008., 09:13 »
Black Snake Moan
Moram priznat' da sam bio pomalo skeptičan prema filmu, vidjevši da glumi i Justin Timberlake. Iskren da budem, i nije me se dojmio kao glumac, makar mi je drago što nije pjevao u filmu. Samuel L. Jackson s druge strane posjeduje, kao i u većini filmova koje sam gledao s njim. Ono njegovo "preodgajanje" Rae (Christina Ricci).  :ave:

*

Zapi

  • Gost
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #3772 : 01. Svibanj, 2008., 12:08 »
Star Trek: The Motion Picture (1979)
A strange cloud descends upon Klingon vessels and eradicates them with an energy bolt. The Epsilon IX space station alerts the Federation, but they too are wiped out by the entity. The starship assigned to the case is, what else, the NCC-1701. That would be the registration number for the U.S.S. Enterprise, which has been rebuilt. Thus, the entire original crew you knew from the TV show returns. Although they are prepared to face the entity, nothing will prepare them for the ride to come. The film asks the question Paul Gauguin asks in a painting bearing this name: "Where do come from? What [am I]? Where [am I] going?" Trekkers, note the appearance of Will Decker, the son of Matt Decker, who killed himself in the TV episode, "The Doomsday Machine". The film can be summed up in a single word: beautiful.

Kul film, mozda malo predug.. 7 / 10

*

Fenrir

  • **
  • 355
  • Zapijev dečko
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #3773 : 01. Svibanj, 2008., 15:02 »
Unbreakable
Imao sam u planu pogledat' film još od 2000. Jako dobar film s krajem koji i nisam očekivao.:)

*

Dodo

  • ****
  • 1698
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #3774 : 02. Svibanj, 2008., 21:01 »
Kralj Artur. Lep film.

Keira <3

*

black_out

  • ******
  • 4118
  • #IgračVrata
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #3775 : 02. Svibanj, 2008., 21:25 »
Kralj Arthur. Lol koji treš. :)
hardcore gamer | rapist | nerd | cis scum | misogynist |

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #3776 : 02. Svibanj, 2008., 22:50 »

*

Affirmative

  • Gost
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #3777 : 02. Svibanj, 2008., 23:44 »
Ghost in the Shell i Ghost in the Shell 2: Innocence

dva veoma različita filma, ali dosta povezana.

obavezna anime lektira

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #3778 : 02. Svibanj, 2008., 23:49 »
Kralj Arthur. Lol koji treš. :)

da, film je brutalno preloš.
al;
Keira <3
:ementaler:

...spoji crnu i bijelu nam boju
siva je slika svijeta, zar ne?

*

Zapi

  • Gost
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #3779 : 03. Svibanj, 2008., 10:48 »
King Arthur (2004
Kul filmek..keira nema sise.. 7 / 10

The Devil's Rejects (2005)
Fenomenalano..jedan od najboljih horrora ikad.. 10 / 10

[http://www.imdb.com/title/tt0146336/]Urban Legend (1998)[/url]
Teen horror koji ne zelite priznat da vam je totalno kul..ali je.. 6 / 10 i da Rebecca Gayheart je prejebena.. :ementaler:
« Zadnja izmjena: 04. Svibanj, 2008., 20:16 Zapi »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9