HCL.HR

Što ste zadnje gledali?

  • 18882 Odgovora
  • 1737766 Hitova
*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #5280 : 22. Veljača, 2009., 11:44 »
Kad će Zapi bit odbenan? Kad?!?!?!11 :wildboy:
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #5281 : 22. Veljača, 2009., 11:53 »
nemožeš sam obranit svoj mali korejski film? :wildboy: :(
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #5282 : 22. Veljača, 2009., 12:34 »
Neda mi se.....Zapi je uvijek imao volje za to :(

Al' ozbiljno, meni je film prejeben. IMO akciji ne možeš ništa prigovorit jer je na nivou, priča se ne vrti samo oko jednog događaja (ne-egzekuciji žene, jel) nego ju dodatno kompliciraju odnosi među bandama što kulminira sveopćim masakrom u kojem svi dobiju što su zaslužili (a ne ko u holivudu gdje svi žive sretno do kraja).

I nije "mali korejski film" :wildboy:
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

*

black_out

  • ******
  • 4118
  • #IgračVrata
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #5283 : 22. Veljača, 2009., 12:41 »
Takoje.
Iako, Vengeance triologija mi je ipak bolja.
hardcore gamer | rapist | nerd | cis scum | misogynist |

*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #5284 : 22. Veljača, 2009., 12:58 »
Ane. Oldboy posebno.
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #5285 : 22. Veljača, 2009., 15:12 »
to se uopće nemože mjeriti.
Ali, zar nije radnja nekako šuplja i nedorečena? Previše zbrzano. Meni taj njihov odnos je predaleko od uvjerljivog, režiser uopće nije nekako približio da me briga za njega na kraju i uopće nisam imao osjećaj da njega za nju boli kurac.
I zašto na kraju on uleti s pištoljem među bandu i onak nitko nema pištolj osim njega? mislim retardirano mi je to, nijedan od 5-6 bodigardova od onog šefa nema pištolj jebote. Na stranu akcija koja je dobra, iživcirao me film svojom nedorečenošću ;(
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

Weky

  • ******
  • 4733
  • w00t!!!!!11
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #5286 : 22. Veljača, 2009., 15:15 »
Nije ni čudno što se Tarantino uspoređuje s koreancima. Njegov netalent izgleda manje bolno uz tuđi.
^^TeBi na čeLu Piše OpasnosT_a zašTo onDa osjećam sLabosT_jeR swiĐam ti se baš kO za PakosT

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #5287 : 22. Veljača, 2009., 15:23 »
provokativnost!! :thumbs:
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #5288 : 22. Veljača, 2009., 16:22 »
I zašto na kraju on uleti s pištoljem među bandu i onak nitko nema pištolj osim njega? mislim retardirano mi je to, nijedan od 5-6 bodigardova od onog šefa nema pištolj jebote.

Pa se sjećaš da ni on ne koristi pištolj uopće, kad je došao kod onog debelog izgledao je kao da prvi put vidi pištolj. Izgleda da cijela ta njegova ekipa brije na kung fu pizdarije, a poslije dođe ona druga banda sa automaticima.
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #5289 : 23. Veljača, 2009., 01:13 »
po samim vašim komentarima znam da film nije dobar.


i btw tony jaa i the protector je najjači film ikad. što se tiče akcije jel...
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

black_out

  • ******
  • 4118
  • #IgračVrata
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #5290 : 23. Veljača, 2009., 01:20 »
to se uopće nemože mjeriti.
Ali, zar nije radnja nekako šuplja i nedorečena? Previše zbrzano. Meni taj njihov odnos je predaleko od uvjerljivog, režiser uopće nije nekako približio da me briga za njega na kraju i uopće nisam imao osjećaj da njega za nju boli kurac.
I zašto na kraju on uleti s pištoljem među bandu i onak nitko nema pištolj osim njega? mislim retardirano mi je to, nijedan od 5-6 bodigardova od onog šefa nema pištolj jebote. Na stranu akcija koja je dobra, iživcirao me film svojom nedorečenošću ;(

Ekšli, pa vrlo jasno da do znanja da mu je stalo do nje samim time što prođe sva ona govna zbog nje, ne?
Ono što nije jasno je zapravo zašto mu je uopće stalo do neke random kurabe koju boli ona stvar za njim.
Al ono, kad pogledaš kraj i početak i uzmeš u obzir šta cijela radnja filma predstavlja, to i nije previše čudno.
hardcore gamer | rapist | nerd | cis scum | misogynist |

*

n00b

  • ****
  • 1663
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #5291 : 23. Veljača, 2009., 01:25 »
Pogleda sam One Got Fat filmić od 15 minuta, o vožnji biciklom. O tome je noob jednom pričao pa sam pogleda. Retardirano. Bože sačuvaj. :(

Nemoj tako, oni su takvim stvarima educirali djecu u školama 70-ih godina. Više puta. Dnevno. :/

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #5292 : 23. Veljača, 2009., 02:05 »
Ono što nije jasno je zapravo zašto mu je uopće stalo do neke random kurabe koju boli ona stvar za njim.
Al ono, kad pogledaš kraj i početak i uzmeš u obzir šta cijela radnja filma predstavlja, to i nije previše čudno.

upravo to. Ovo drugo objasni ;(
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

black_out

  • ******
  • 4118
  • #IgračVrata
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #5293 : 23. Veljača, 2009., 02:19 »
Jebemu, spojalt ču.
Uglavnom, cijela radnja filma se niti nije dogodila, nego se radi o snu/maštariji onog retaja, zato i jeste naziv "A bittersweet life".
Početak i kraj sa onom pričicom o učeniku i učitelju to objašnjavaju.
hardcore gamer | rapist | nerd | cis scum | misogynist |

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #5294 : 23. Veljača, 2009., 02:20 »
aha...to. ;( ma dobro. al ipak, nekako gledam film ko film. neznam ;(
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9