HCL.HR

Što ste zadnje gledali?

  • 18882 Odgovora
  • 1738204 Hitova
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #6345 : 15. Listopad, 2009., 08:28 »
Red Cliff

Ne znam koju bih mu ocjenu dao.  :wildboy:
Film mi je nekako plesao od krajnje lošosti do rulanja cijelo vrijeme.
Neke stvari su bile stvarno glupe i čizi. D;
Uz to, bilo je jako teško pratit neke borbe jer ih ne raspoznajem uopće. Osim dvije ženske, raspoznavo sam tri lika u filmu, sve ostalo su mi bili generički kinezi. ;(

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #6346 : 15. Listopad, 2009., 09:11 »
The Unborn

teško sranje. mrzim trash horore i mrzim horore u kojima likove proganjaju mala djeca (ring, grudge...). na moju nesreću, the unborn spaja upravo ta dva omražena elementa.

Kung Fu Panda

odličan. sve što se od animiranog filma može tražiti.
« Zadnja izmjena: 15. Listopad, 2009., 10:55 wyzard »

*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #6347 : 15. Listopad, 2009., 09:14 »
The Prestige (2006)
Pogledo napokon. Nemam riječi. 10 / 10

Bilo je i vrijeme. Nolan  :hug
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

*

Zapi

  • Gost
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #6348 : 15. Listopad, 2009., 13:01 »
e, i kume :ementaler: ovdje bale rula :ementaler:

nemoj nikom reć :ementaler:

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #6349 : 15. Listopad, 2009., 16:02 »
Sad sam se tek sjetio nečeg u Red Cliffu.

Ovaj, ne znam jel sam ja lud ili je zvuk stvarno tako loše smiksan.
Zvuk je nekad išao ranije nego slika, a nekad normalno. Ne znam. Čudno i loše. Ne znam jel do Cinestara (al kak bi onda nekad išo dobro, a nekad ranije, nije mi jasno) ili do vrpce ili do samog filma, al to mi je jako loše bilo. D;

*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #6350 : 15. Listopad, 2009., 21:02 »
Meni sve bilo normalno u kinu što se tiče zvuka (red cliff, jel).

Doduše....jedna lampica na stropu iznad platna je bila upaljena nekih 10min pa se taj dio platna nije vidio. Onda se počela gasit pa je blicala full brzo i bila je kao stroboskop. Jebeni Cinestar. Oujea.  :faca:
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #6351 : 15. Listopad, 2009., 23:53 »
Match Point

Odličan. Nedostaje malo šarma ko u starijim filmovima ili viki kristini, ali ipak rula.
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

Zapi

  • Gost
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #6352 : 16. Listopad, 2009., 15:08 »
Twilight (2008/I)
Treći put gledam, ili četvrti, nisam ziher. U svakom slučaju pecto ljubavi. A ovu šta glumi Alice tako treba izjebat da to nije istina. Čim je na ekranu popam boner. 8 / 10

Embrace the Darkness (1999)
Pitate se zašto bi neko gledo softkor pron. A ono, pisalo je na coveru playboy pron i sjetio sam se kako sam se ko klinac izdrkavo na softkor na rtlu. I rulalo je. Tako da za nostalgiju. Međutim, ovaj saka užasno i nema radnju. I svi su šabani. Imaju fejk azijatkinju bez imalo sisa, jednog fejk talijanskog šabana koji ima onak nacrtanu bradicu, dolsovno. Mislim ima ka malo, al ono, slabo je, pa se vidi kak je izcrtana da bi jače izgledala. I neki kreten mršavi. I sad oni kao jebu. Samo je jedna žena bila megajebob. I nisam ga uspio bacit na softcore. Tužan sam. 3 / 10

*

Zapi

  • Gost
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #6353 : 17. Listopad, 2009., 03:38 »
Dellamorte Dellamore (1994)
Jako kul film po scenariju Tiziana Scalvija, kreatora Dylan Doga i pisca najboljih brojeva istog. Ljep je i na kraju govori o ljubavi ko i svaki Sclavi. Rupert Everett je isti Dylan Dog, majke mi!!1!!!11!!!1

Anna Falchi je nevjerojatno preljepa. I pokazuje sise pecto. Gnaghi <3

Sve u svemu, pogledat ako volite Dylan Doga. Vizualno jako kul isto. Ima stila. 8 / 10

------------------------------------------------------------------------------------

The Blob (1988)
THE BLOB!! Jako zabavan i jako kul, čak i izbjagava neke klišeje podžanra ajmo reć. Megazabavno. 7 / 10

------------------------------------------------------------------------------------

Black Christmas (1974)
Imo sam ipak malo previsoka očekivanja, ka najbolji slešer ikad. Nije baš najbolji, al da rula, rula. Napet dosta, unatoč predvidljivosti. 7 / 10

PS
John Saxon je mnogo karizmatičan glumac i mogo bi iznjet i ozbiljnoji ulogu. Note to self: ček him aut, ak me razmeš. Al opet, zašto bi htio gledat ozbiljnije filmove lolf.

------------------------------------------------------------------------------------

btw prešo 200 filmova ove godine na listi. nije loše mislim, sad dolazi zima i gledaće se više \o/
« Zadnja izmjena: 17. Listopad, 2009., 03:42 Zapi »

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #6354 : 17. Listopad, 2009., 09:37 »
The Prestige

Odličan. 8/10

Sad još moram pogledat Insomniu.

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #6355 : 18. Listopad, 2009., 15:18 »
Hancock

besmisleni jad.

Push

predosadni klišeizirani izmet.

The Girlfriend Experience

iako pojma nemam što sam gledo u tih sat vremena, bolji je film od oba gorespomenuta zajedno.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #6356 : 18. Listopad, 2009., 15:22 »
PUSH RULA  :hiha2:
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

Zapi

  • Gost
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #6357 : 18. Listopad, 2009., 15:28 »
i hancock.

odi igrat igrice ;(

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #6358 : 18. Listopad, 2009., 15:41 »
rulaju da, ako te uhvatio sindrom petra pana.

*

Zapi

  • Gost
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #6359 : 18. Listopad, 2009., 15:43 »
ček, jel ti to kao govoriš da si "preraso" takve filmove? mislim ne želim disat, al ono.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9