HCL.HR

Što ste zadnje gledali?

  • 18882 Odgovora
  • 1738114 Hitova
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #9000 : 16. Rujan, 2010., 17:03 »
Ne znam zaš ste svi istrešali Expendablse, meni je film jeben.

Nasmijao sam se sočno nekoliko puta, akcija je dobra, brza i ima ritma. Jedino šta fale su one lineri kojih je premalo. Šljivovica spika  :ave:
Ne znam, ne kužim šta ne valja, trailer je obećavao puno manje

imaš topik o expendablesima, tamo sve piše.

buhuu nedamise kopipejstat
ako neko oće nek mi riplaja tamo onda

okej, kopipejstat ću ti cili mrtvi topik.
samo sekund da dovršim lijek za sidu HEHEHEHEHE.
 :tired:


 :(


 :wildboy:
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

Clouseau

  • **
  • 413
  • AE PIPUN
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #9001 : 16. Rujan, 2010., 17:07 »
pročitaj drugi topik jebentiisusa :wildboy:
Ae, evo. Sutra obećajem.
That would be an ecumenical matter.


Možda imam Alzheimerovu, ali barem nemam Alzheimerovu.

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #9002 : 16. Rujan, 2010., 17:18 »
Gledam jako puno filmova.
Lejm je jedino šta nisi niš konkretno rekao. Lejmnost svega zajedno, rječitost ftw  :hiha:

scenarij je loš.
- dijalozi su neprirodni, one-lineri lame
- humor je promašen
- motivacija likova nula
- neki likovi su besmisleni i služe neznam čemu (đet li, fajter) a nisu simpatični jer nemaju nikakve pozadinske priče ni karakteristika koje ih ističu
- priča. stvarno nije važno kakva je, ali moraš VJEROVAT u nju i ona mora MOTIVIRAT likove na postupke. ovo nit motivira, nit ima ikakvog smisla, a ima toliko jebeno glupih djelova da neću sad nabrajat (cijeli film ustvari) -

Režija je katastrofa
- stvari poput onih "puffy" prijelaza su se prestale koristit prije 30 godina. daje odvratan dojam, barem meni.
fotografija je katastrofa, tonovi su većinom preblještavi i sve izgleda umjetno i plastično.
- većina događaja je nepovezana s drugim događajima, nikad neznaš ustvari tko je gdje i što je što

Akcija je smeće.
- CGI KRV  :ave: :ave: :ave:  :tired:
koliko loš moraš bit da editiraš jebenu krv? da nemožeš stavit jebene paučeve koji eksplodiraju  :wildboy:
- brutalnost je nula

neznam ima toga.  :wildboy:
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #9003 : 16. Rujan, 2010., 17:26 »
nije.
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #9004 : 16. Rujan, 2010., 17:37 »
Lepo secirano.
+1 na Jadrana.
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #9005 : 17. Rujan, 2010., 03:09 »
Novi resident evil
KUT

Zna sam da će se naći neki hejter.  :wildboy: Ali ali, ima crnca  :( Iako, slažem se da je zadnjih po ure blje. Naravno, dok crnac nije izaša  :wildboy:
majstor za vodovodne instalacije i rješava bazene i ostalo

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #9006 : 17. Rujan, 2010., 10:11 »
Novi resident evil
KUT

Zna sam da će se naći neki hejter.  :wildboy: Ali ali, ima crnca  :( Iako, slažem se da je zadnjih po ure blje. Naravno, dok crnac nije izaša  :wildboy:

neznam, prelejm mi je.  :(
prvi i treći mi rulaju. ustvari većina filmova po VG mi jebeno rula. Ali ovoliko one usporene akcije i usporenih metaka stvarno nemogu podnjet. Preloše je.  :wildboy:
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

Clouseau

  • **
  • 413
  • AE PIPUN
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #9007 : 17. Rujan, 2010., 13:29 »
Gledam jako puno filmova.
Lejm je jedino šta nisi niš konkretno rekao. Lejmnost svega zajedno, rječitost ftw  :hiha:

scenarij je loš.
- dijalozi su neprirodni, one-lineri lame
- humor je promašen
- motivacija likova nula
- neki likovi su besmisleni i služe neznam čemu (đet li, fajter) a nisu simpatični jer nemaju nikakve pozadinske priče ni karakteristika koje ih ističu
- priča. stvarno nije važno kakva je, ali moraš VJEROVAT u nju i ona mora MOTIVIRAT likove na postupke. ovo nit motivira, nit ima ikakvog smisla, a ima toliko jebeno glupih djelova da neću sad nabrajat (cijeli film ustvari) -

Režija je katastrofa
- stvari poput onih "puffy" prijelaza su se prestale koristit prije 30 godina. daje odvratan dojam, barem meni.
fotografija je katastrofa, tonovi su većinom preblještavi i sve izgleda umjetno i plastično.
- većina događaja je nepovezana s drugim događajima, nikad neznaš ustvari tko je gdje i što je što

Akcija je smeće.
- CGI KRV  :ave: :ave: :ave:  :tired:
koliko loš moraš bit da editiraš jebenu krv? da nemožeš stavit jebene paučeve koji eksplodiraju  :wildboy:
- brutalnost je nula

neznam ima toga.  :wildboy:
Ne znam, previše razmišljaš o takvoj vrsti filma. Ja sam htio zabavu, zabavu sam i dobio. Dapače, nasmijao sam se par puta. Kad malo razmislim o većini stvari si u pravu al ono, stvarno mi tijekom gledanja niš nije smetalo previše. Jebiga, ne podilazim hajpu pa ni ne očekujem puno valjda

I jako me razveselio manjak žvaljenja u filmu, diglo ocjenu za 2 bar
That would be an ecumenical matter.


Možda imam Alzheimerovu, ali barem nemam Alzheimerovu.

*

Weky

  • ******
  • 4733
  • w00t!!!!!11
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #9008 : 17. Rujan, 2010., 13:41 »
^^TeBi na čeLu Piše OpasnosT_a zašTo onDa osjećam sLabosT_jeR swiĐam ti se baš kO za PakosT

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #9009 : 17. Rujan, 2010., 16:02 »
 :hihi: :hihi: :ave: :ave:
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #9010 : 17. Rujan, 2010., 17:31 »

Ne znam, previše razmišljaš o takvoj vrsti filma. Ja sam htio zabavu, zabavu sam i dobio. Dapače, nasmijao sam se par puta. Kad malo razmislim o većini stvari si u pravu al ono, stvarno mi tijekom gledanja niš nije smetalo previše. Jebiga, ne podilazim hajpu pa ni ne očekujem puno valjda

I jako me razveselio manjak žvaljenja u filmu, diglo ocjenu za 2 bar

znao sam da ćeš napisat takav odgovor.
jebote bar ja volim priglupe akcijske filmove, i ne, ne razmišljam, ali kada mi je nešto užasno loše, onda pokušavam secirat zašto je tomu tako.

ali ovo je fulalo bit bilo kakvog akcijskog filma/treša.
i ne podilazim hajpu, ali nakon ramba 4 očekivao sam nešto u tom rangu.
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #9011 : 17. Rujan, 2010., 17:36 »
+1

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #9012 : 18. Rujan, 2010., 00:28 »
Watchmen

ne znam. počne dobro. sredina je isto ok. ali onda kraj. čudan i bezveznjikav. prestaneš marit za likove jer je onaj veliki plavi peder najjači i nitko mu niš nemre, a oni su svi obični ljudi i mogu mu sakat kitu. znaš da će on spasit svijet i super čiča miča gotova je priča. ok, polutwist ending je dobar, malo me iznenadio. al ono, jednostavno je kraj bezveze. hurr durr antarktika, faraoni, mrtvi tigar s rogovima. ne znam, sve mi je malo retardirano to. fotografija je odlična, ima stvarno lijepih kadrova.

ali ono što hejtam pecto je usporavanje vremena. metak leti usporeno, čovjek trči usporeno, šaka leti usporeno, eksplozija usporeno. film traje 2 i pol sata. da je pola usporenih scena trajalo normalno film bi bio gotov nakon 2 sata. i to bi bilo ok. ovako je naporan ko krist isus. to i loši kostimi. osim roršaha. i činjenica da se mothman uopće ne pojavljuje u ijednoj inteligentnoj sceni. il sam ga fulao. al nevažno jer frajer ima jebena krila. fejk.

par pamtljivih scena, ok scenarij i dobri glumci. to je to. u svakom slučaju solidno.

8/10
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #9013 : 18. Rujan, 2010., 00:32 »
pogledaj directors cut verziju. BEKSONAČNO SATI. dodatni kadrovi. plavi penis.  :hiha:

rula mi film. čisto da opet kažem.
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

Đester

  • *****
  • 2126
  • OSOBNI TEKST
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #9014 : 18. Rujan, 2010., 00:34 »
Roršek rula jer prebije sve u zatvoru! On je najjači! :D
Cuando puedo ni siquiera el tabaco, por lo menos voy a ser oblejan,,,,

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9