HCL.HR

Što ste zadnje gledali?

  • 18882 Odgovora
  • 1738093 Hitova
*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #9435 : 19. Studeni, 2010., 01:58 »
pa davno je to bilo. al kažem, stvarno nema veze, skužiš ovak i onak. al i da nisam skužio, ne bi mi bilo važno jer je film spektakularan  :wildboy: šta ti je bilo sakato, stavi crvenost  :wildboy:
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #9436 : 19. Studeni, 2010., 02:05 »
Godric's Hollow
Ne tolko da mi je sakalo da ne može proć i to, al ne razumijem zašto bi izostavili dio s Voldemortom. Nema mi pretjeranog smisla. Nema Voldemorta, a štapić mu je strgala Hermiona rendom slučajnom čarolijom? DERP ono. ;(
Nisam rekao da je sakato, već da taj dio jedini po meni nije dobro prenesen u film.

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #9437 : 19. Studeni, 2010., 02:39 »
Kingdom of Heaven (2005)
Ono, volim te epske povjesne filmove, ali ovaj je fakat prosjecan. Mislim, neznam koji kurac je R. Scottu ali imam dojam da je sve radeno na brzinu (sta se rezije i scenarija tice). Prebrzo se nizaju dogadaji, nema se dojam o vremenu koje prolazi niti o bilo kakvom napretku. Mislim da se trebalo vise bazirati na jedan segment price nego polovicno na odnos Bluma i picke mu, rat, medusobnih dvoboja, vjere i ostalog. Neznam, Gladijator to savrseno kompenzira i ne razumijem kako je R. Scott mogo takvu glupost napravit. Za razliku od Gladijatora koji je po scenarijskom dijeli savrsen imo. :(

Gledao si krivu verziju. U tome je problem. Ozbiljno.
Skini si Directors Cut. Nebo i zemlja.

Nije Scott napravio glupost, uvjetno rečeno, već studio koji je odlučio skratiti film iz rendom razloga. Odnosno, DUUUURRRR FILM JE DUUUG.  :tired:
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

*

pilip

  • ******
  • 4442
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #9438 : 19. Studeni, 2010., 13:18 »
Zajebavas zicer. :( Mislim, skratit film da ispadne drek je... retardirano. Cak i neisplativo. :wildboy:
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Ja volim:
Facuuuu, Gr4gu, CMC program i Rengurzica

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #9439 : 19. Studeni, 2010., 17:55 »
Šta misliš zašto postoje Directors cutevi?
Nije iz zajebancije il dodatne zarade. Naprotiv.

Uostalom, tako je i orginalni Blade Runner sjeban od strane studija. Dodali su naraciju. Montirali govna. Stavili drugačiji kraj. I slično.


Nađi direktors kat i skini. Na samom početku filma Ridli Skot govori o tome da su ga sjebali i da zaboraviš na kino verziju.
Ugl, neš požalit. Dapače.

A da je retardirano, je. Al to su veliki studiji. U amerikama. Ono, sve što traje dulje od sart vremena je previše. Kao, teško je pratiti en šit.
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #9440 : 19. Studeni, 2010., 17:58 »
što je opet istina.  :hiha:
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #9441 : 19. Studeni, 2010., 21:43 »
:hug :hug

Boguje. Ne kontam hejtere kraja.
Inače, jedina slaba točka mi gluma klinca glavnog. Nekako m nije sjeo.

ae, bio je na par scena malo sakat.  :wildboy:
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

Đester

  • *****
  • 2126
  • OSOBNI TEKST
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #9442 : 19. Studeni, 2010., 21:54 »
DUUUURRRR

Zašto ti je svaki post isti? :(



 :hiha:
Cuando puedo ni siquiera el tabaco, por lo menos voy a ser oblejan,,,,

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #9443 : 19. Studeni, 2010., 22:07 »
Šta misliš zašto postoje Directors cutevi?
Nije iz zajebancije il dodatne zarade. Naprotiv.

Uostalom, tako je i orginalni Blade Runner sjeban od strane studija. Dodali su naraciju. Montirali govna. Stavili drugačiji kraj. I slično.


Nađi direktors kat i skini. Na samom početku filma Ridli Skot govori o tome da su ga sjebali i da zaboraviš na kino verziju.
Ugl, neš požalit. Dapače.

A da je retardirano, je. Al to su veliki studiji. U amerikama. Ono, sve što traje dulje od sart vremena je previše. Kao, teško je pratiti en šit.

"Final cut" verzija, to je to?
Gledali smo na faksu neku scenu iz tog filma pa rekoh da pogledam, kao, opća kultura  :wildboy:
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #9444 : 20. Studeni, 2010., 00:56 »
Batman: Mask of Phantasm (1993)
Odličan od početka do kraja. Vrh animiranog filma, možda i meni osobno najdraži ikad. Solidna priča, zanimljivi flashbackovi, jeben voice acting i fenomenalan Joker.  :hug Rađen prema uspjehu animirane serije.


Harry Potter novi
Ne da mi se linkat kad su već to napravili prije par strana. :(
Zadnja dva filma nisam gledo jer su mi svi prošli sakali kok.
Enivej, potpis na sve rečeno. Najbolji film u serijalu. Odlična režija, glazba i tajming.
I koji je kurac više s tim Cinestarom? Dođem gledat film i dočeka me 10 minuta reklama preuzetih drito s RTL-a, a nakon toga još 5 minuta trailera, između ostaloga ZA VRAŽJI FILM KOJI SAM DOŠAO GLEDAT. :wildboy:

Wall Street: Neki kurac
Isto mi se en da linkat jer je već spomenut. Ugl, smeće kompletno; Shia je nekarizmatičan do neba, al i bez njega je film smeće.
« Zadnja izmjena: 20. Studeni, 2010., 00:57 KingMortal »

*

$h4d0w

  • ******
  • 3910
  • Forever is an illusion...
    • Last.fm Profile
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #9445 : 20. Studeni, 2010., 15:31 »
The Sorcerer's Apprentice (2010)

Borba dobrih protiv zlih čarobnjaka, spašavanje svijeta od strane nesposobnog rendom gika.. malo je Harry Potter wannabe i općenito je priča već skroz isfurana. Završetak naravno predvidljiv i očekivani happy end. Al ono, pored toga ok je film, nemogu reć da mi se nije svidio a i soundtrack je kul. 6,5/10
>> Last.fm Profile


>> Xfire Profile

*

n00b

  • ****
  • 1663
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #9446 : 21. Studeni, 2010., 19:23 »
The Call of Cthulhu (2005)

Nijemi film Cthulhu Mythos. Par citata iz originala, nekoliko priča u priči i tak.
Kratak je, ali svejedno dobar. Zadnja scena je predobra.

Tango & Cash (1989)
Zakon.

Dawn of the Dead (2004)

Zombiji, volim zombije. Prejake mi boje i kontrast al horor je pa ajde...i šteta što je izbačen 'fear' faktor, sve je čista akcija manje više.
Al opet, survival horor sa zombijima, ne mogu ne voljeti.

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #9447 : 22. Studeni, 2010., 01:19 »
BURIED
http://www.imdb.com/title/tt1462758/

Rula.
I jebem mater ljudima u kinu. Kripli svi odreda.
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #9448 : 22. Studeni, 2010., 12:53 »
red

film koji se gubi između treš akcije i trilera. i malo romantike. nemoš to iskombinirat.  :wildboy: akcija mi je bila kul, scene između pomalo dosadne.
par smiješnih šema, willis koji je faker ko inače i pička iz trave koja je pička.
moglo bit bolje.


NA IMDBU DAO 6 A INAČE BI DAO 8 JER JE BRUS KUL.
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #9449 : 22. Studeni, 2010., 21:32 »
Srećko

Dokumentarac o PTSP-ovcu iz Karlovca.
Pogledat obavezno.
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9