HCL.HR

Kako Ste Došli Do Vašeg Nick-a ?

  • 99 Odgovora
  • 36266 Hitova
Odg: Kako Ste Došli Do Vašeg Nick-a ?
« Odgovori #15 : 28. Studeni, 2011., 20:22 »


+



+



+



+



=


*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Kako Ste Došli Do Vašeg Nick-a ?
« Odgovori #16 : 28. Studeni, 2011., 20:26 »
 :hiha:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

Odg: Kako Ste Došli Do Vašeg Nick-a ?
« Odgovori #17 : 28. Studeni, 2011., 20:27 »
 :mrgreen:

*

sajo

  • **
  • 417
Odg: Kako Ste Došli Do Vašeg Nick-a ?
« Odgovori #18 : 28. Studeni, 2011., 20:35 »
Ova tema je napravljena da kažete kako ste vi došli do vašeg Nick-a. Moj Nick je inače Xioni, ali ima ponegdje je Ultimate Xioni ili XioGamer. Zato podjelite sa nama kako ste došli do vašeg Nick-a.

Dakle, kako ste došli do vašeg Nick-a ?

legendo, pitaš nas kako smo došli do Nicka, a ni ti sam nisi odgovorio na pitanje

inače, meni u raji nadimak Sajo, pa tako bi trebalo biti i na netu valjda  ;)

if life suddenly just got a bit harder, you most likely just leveled up

*

Pajko

  • *****
  • 3090
  • REEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Odg: Kako Ste Došli Do Vašeg Nick-a ?
« Odgovori #19 : 28. Studeni, 2011., 20:46 »
crnogorac  :hiha: :mrs:

Čak su Pajkovići dijelom iz Crne Gore. Ali ih većina dolazi iz okolice Labina, selo Pajkovići gdje se svaki drugi stanovnik preziva Pajković. :hiha:

#knjiga svih prezimena hrvatske u školskoj knjižnici :thumbs:
P.S. Napisano je velikim tiskanim slovima jer stvarno vičem. Najozbiljnije.

Odg: Kako Ste Došli Do Vašeg Nick-a ?
« Odgovori #20 : 28. Studeni, 2011., 20:52 »
e biver jel znaš ikojeg mirka koji je živio u zaprešiću a onda se odselio u zadar=
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Kako Ste Došli Do Vašeg Nick-a ?
« Odgovori #21 : 29. Studeni, 2011., 00:02 »
A slično je da, zapi pa gegegege ono  :wildboy:

Ja imam glupu priču o nicku podosta, bio sirkillalot prije, dječački nick, bio uvjeren da sam ga se prvi sjetio na svijetu. Također bio uvjeren u njegovu genijalnost. Odrastao malo, svi me ionako godinama zvali "sirko" (običaj koji se nastavlja do dana dašnjeg) pa u nekom ludom buntu definirao koji je to sir meni omiljeni. Eto vam na rekoh pritom! - Ementaler. I fulao jedno "m" (točno ime sira ima dva)  :wildboy:

S vremenom shvatio da je i ovaj nick genijalan, ima neki prizuvk ozbiljnosti i "administrativnosti" u sebi.  Administrativnosti  :fpalm:

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Kako Ste Došli Do Vašeg Nick-a ?
« Odgovori #22 : 29. Studeni, 2011., 00:15 »
Šala ubrana. Nego, proguglao sam, to je više od benda, to je "music project"  :hiha:

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Kako Ste Došli Do Vašeg Nick-a ?
« Odgovori #23 : 29. Studeni, 2011., 03:47 »
Išao tražit da nisi i zapi na isti način isfuro, kao ono LOL, jesil ti MC  :hiha:

ZAPI VUELVO

Cole dobio od najboljeg frenda po maloj noćnoj muzici, po njemu me svi zovu već sedmu godinu.  :hihi:

Mala nocna muzika--Cole i Spasoje u striptiz baru

Odg: Kako Ste Došli Do Vašeg Nick-a ?
« Odgovori #24 : 29. Studeni, 2011., 08:26 »

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Kako Ste Došli Do Vašeg Nick-a ?
« Odgovori #25 : 29. Studeni, 2011., 13:21 »
e biver jel znaš ikojeg mirka koji je živio u zaprešiću a onda se odselio u zadar=

nein.

@zapi
a ne bi shvatio. u zaprešiću u okolici šetnice postoje tri zgrade. smeđa, plava i crvena (krov u tim bojama). to su ogromne socijalističke mamutice s preko tisuću ljudi u svakoj. i vlada rivalstvo među klincima. ne znam kak je danas, ali kad sam ja tamo živio uvijek su bila neka natjecanja jednih protiv drugih. i kad kažeš nekom u zaprešiću za te zgrade, svi znaju o čem se radi. rulalo je.
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

Odg: Kako Ste Došli Do Vašeg Nick-a ?
« Odgovori #26 : 29. Studeni, 2011., 15:12 »
e biver jel znaš ikojeg mirka koji je živio u zaprešiću a onda se odselio u zadar=
znas, nije ti zapresic selo pa da se svi znaju. to je sad grad koji se siri te ima sve vise stanovnika. nije los grad. ides u zagreb na posao, zivis u zapresicu na miru. zakon  :hiha:
nego ja mislio prije da je ementaler dosao do svog imena preko necega kao element... :/
''The curse of much knowledge is often indecision.'' - Paarthurnax, Skyrim

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Kako Ste Došli Do Vašeg Nick-a ?
« Odgovori #27 : 29. Studeni, 2011., 15:19 »
wizard bio zauzet  :fpalm:

inače rijetko kad igram wizarde, al uloge barbarina i blek KNIGHTA već su bile zauzete. plus, nebi to ionako stavio.

*

UltimateXioni

  • *
  • 51
  • Click, BOOM! ︻デ═一
    • YouTube Kanal
Odg: Kako Ste Došli Do Vašeg Nick-a ?
« Odgovori #28 : 29. Studeni, 2011., 17:44 »
A slično je da, zapi pa gegegege ono  :wildboy:

Ja imam glupu priču o nicku podosta, bio sirkillalot prije, dječački nick, bio uvjeren da sam ga se prvi sjetio na svijetu. Također bio uvjeren u njegovu genijalnost. Odrastao malo, svi me ionako godinama zvali "sirko" (običaj koji se nastavlja do dana dašnjeg) pa u nekom ludom buntu definirao koji je to sir meni omiljeni. Eto vam na rekoh pritom! - Ementaler. I fulao jedno "m" (točno ime sira ima dva)  :wildboy:

S vremenom shvatio da je i ovaj nick genijalan, ima neki prizuvk ozbiljnosti i "administrativnosti" u sebi.  Administrativnosti  :fpalm:


Ementaler tebi uvijek riječnik dobar  :hihi:

Odg: Kako Ste Došli Do Vašeg Nick-a ?
« Odgovori #29 : 29. Studeni, 2011., 21:14 »
e biver jel znaš ikojeg mirka koji je živio u zaprešiću a onda se odselio u zadar=
znas, nije ti zapresic selo pa da se svi znaju. to je sad grad koji se siri te ima sve vise stanovnika. nije los grad. ides u zagreb na posao, zivis u zapresicu na miru. zakon  :hiha:
nego ja mislio prije da je ementaler dosao do svog imena preko necega kao element... :/

Bar ga ja nisam 2 godine zva ELEMENTALER  :fpalm: :chair:
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9