HCL.HR

Trailer park

  • 105 Odgovora
  • 14456 Hitova
Odg: Trailer park
« Odgovori #75 : 11. Siječanj, 2010., 15:48 »
gledao milion dolar baby, pisma s iwo jime i flags of our fathers. svi neizmjerno sakaju svojom dosadnošću i fejk kulnošću. ne znam.

aha znači nisi gledao ni jedan dobar.  :wildboy:

ko išta prisere protiv unforgivena, fali mu opće kulture i inteligencije. neznam.  :wildboy: To sam ovom karlu može proć pošto je hejter.

Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

Zapi

  • Gost
Odg: Trailer park
« Odgovori #76 : 11. Siječanj, 2010., 15:53 »
glume Gene Hackman i Morgan Freeman, a neznam koji od njih je nepodnošljiviji. to mi je dosta da ne pogledam film.

plus to sam počeo gledat negdje u vrijeme kad sam gledo ples s vukovima, koji je vjeroajtno najgori film ikad, pa ka hajpani vestern devedestih su oba filma. tom smeću od plesa s vukovima je falila samo muzika brusa springstina da bude najodvratnije američko smeće ikad.

*

lagger

  • *
  • 41
  • Goddamn Croat
Odg: Trailer park
« Odgovori #77 : 11. Siječanj, 2010., 15:57 »
gledao milion dolar baby, pisma s iwo jime i flags of our fathers. svi neizmjerno sakaju svojom dosadnošću i fejk kulnošću. ne znam.

aha znači nisi gledao ni jedan dobar.  :wildboy:

ko išta prisere protiv unforgivena, fali mu opće kulture i inteligencije. neznam.  :wildboy: To sam ovom karlu može proć pošto je hejter.



 :piva:

Meni je sjeo i Million Dollar, ova dva još nisam pogledao, al ću uskoro.
Any sumbitch takes a shot at me, I'm not only gonna kill him, but I'm gonna kill his wife, all his friends, and burn his damn house down.

Life is a bitch, and then you die

Odg: Trailer park
« Odgovori #78 : 11. Siječanj, 2010., 15:58 »
jebem ti krvavoga boga, kakve jebene veze ima ples s vukovima s ičim o čem se sad priča.  :tired:
FILM IKAD SMEČE IKAD SMEČE. daj ono, ili apdejtaj rječnik ili bar pazi da ne ponavljaš dvije iste fraze u razmaku od deset riječi.  :wildboy:

Osim Unforgivena, ostalo nije vrijedno veće pažnje, IMO. Iako i mistik river i još 2-3 su ok za pogledat.
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

Zapi

  • Gost
Odg: Trailer park
« Odgovori #79 : 11. Siječanj, 2010., 16:02 »
jebem ti krvavoga boga, kakve jebene veze ima ples s vukovima s ičim o čem se sad priča.  :tired:
FILM IKAD SMEČE IKAD SMEČE. daj ono, ili apdejtaj rječnik ili bar pazi da ne ponavljaš dvije iste fraze u razmaku od deset riječi.  :wildboy:

uvijek te iziritira moje hejtanje s tri riječi :ementaler: :hug

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Trailer park
« Odgovori #80 : 11. Siječanj, 2010., 16:16 »
gledao milion dolar baby, pisma s iwo jime i flags of our fathers. svi neizmjerno sakaju svojom dosadnošću i fejk kulnošću. ne znam.

aha znači nisi gledao ni jedan dobar.  :wildboy:

ko išta prisere protiv unforgivena, fali mu opće kulture i inteligencije. neznam.  :wildboy: To sam ovom karlu može proć pošto je hejter.



plus što je užasan glumac općenito, a i vesterni mi općenito sakaju kao žanr tak da. meh. odbijam pogledat.  :(
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

Odg: Trailer park
« Odgovori #81 : 11. Siječanj, 2010., 16:19 »
Neću se trudit objašnjavat, ali samo ću reć da film nikako nije klasičan "vestern". i upravo zato neizmjerno rula. Fascinantno nešto.
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Trailer park
« Odgovori #82 : 11. Siječanj, 2010., 16:22 »
ae. smijem te lupit ako ipak bude vestern kakvog sam ga zamislio  :(
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

Odg: Trailer park
« Odgovori #83 : 11. Siječanj, 2010., 16:25 »
smiješ, iako mene smije bit strah da ti to nećeš skužit.  :wildboy:
ali onda ćemo bar moći to raspraviti u inteligentnom "charles" razgovoru.  :hiha:
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Odg: Trailer park
« Odgovori #84 : 11. Siječanj, 2010., 16:32 »
Dođe mi da lockam ovaj topic......hejtanje čovjeka koji je (zasluženo) ikona u svijetu filma, a i šire =  :fpalm:
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

*

lagger

  • *
  • 41
  • Goddamn Croat
Odg: Trailer park
« Odgovori #85 : 11. Siječanj, 2010., 16:40 »
Svi smo mi ovdje Nepomirljivi, ha?

Ajde bar svi pogledajte film, pa da se hejtamo i svađamo o filmu kojeg smo zapravo GLEDALI.

Prvi put kad sam ga ja pogledao - odličan

Drugi put (pred nekih mjesec dana) - my signature   :mrgreen:

Nabijen emocijama (da, i onim opako negativnima), nevjerojatan završetak filma (zadnjih 10-ak) min, priča, gluma, ma sve... Da se malo vratim na topic, isto očekujem i od Invictusa  :piva:

hejteri -   :kava:
Any sumbitch takes a shot at me, I'm not only gonna kill him, but I'm gonna kill his wife, all his friends, and burn his damn house down.

Life is a bitch, and then you die

*

presveti

  • ****
  • 1179
  • sanjam samo pobjede...
Odg: Trailer park
« Odgovori #86 : 11. Siječanj, 2010., 16:46 »
The Expendables

koja postava jebote

stallone
statham
jet li
dolph lundgren
eric roberts
mickey rurk
bruce willis
brittany murphy
švarci
Ali tko može pouzdano znati vjeruje li u nešto ili ne vjeruje?...Koliko puta varljiv osjećaj ili grešku razuma smatramo uvjerenjem! Ja najradije u sve sumnjam - ta sklonost uma ne smeta odlučnosti karaktera; naprotiv, što se mene tiče, uvijek odvažnije idem naprijed kad neznam što me očekuje. Jer ništa me gore od smrti ne može snaći - a smrti ne možeš umaknuti!

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Trailer park
« Odgovori #87 : 11. Siječanj, 2010., 16:58 »
ma ne sam to, nego i ostali glumci. nema valjda niti jednog nepoznatog glumca u filmu. glumi i pancamo iz oza isati  \:D/

http://www.imdb.com/title/tt1320253/
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Odg: Trailer park
« Odgovori #88 : 11. Siječanj, 2010., 17:01 »
Release Date: 13 August 2010 (USA)

Jel' ovo istina? Tko će čekat još 8 mjeseci?!  :wildboy:
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

*

latz

  • **
  • 346
Odg: Trailer park
« Odgovori #89 : 09. Veljača, 2010., 20:18 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9