HCL.HR

4fun - memes

  • 19905 Odgovora
  • 1462332 Hitova
*

Easy

  • ****
  • 1497
  • disi
Re: 4fun
« Odgovori #10305 : 03. Kolovoz, 2009., 23:48 »
nema dosta ave smajlića za ovu sliku

Re: 4fun
« Odgovori #10306 : 04. Kolovoz, 2009., 05:03 »
reko bi google is your friend..

al sumnjam da je iko tvoj prijatelj..

 :tired:
:ave:

*

$h4d0w

  • ******
  • 3910
  • Forever is an illusion...
    • Last.fm Profile
Re: 4fun
« Odgovori #10307 : 04. Kolovoz, 2009., 10:40 »
Kako Švarci smiješno izgleda pored njih, ko neki kepec. :ave:

Mislim da je ovaj lijevi u to vrijeme bio NBA košarkaš...
>> Last.fm Profile


>> Xfire Profile

*

Kong

  • *
  • 24
Re: 4fun
« Odgovori #10308 : 04. Kolovoz, 2009., 11:47 »
I je, jedan od poznatijih. Frajer je u jednoj sezoni bio i rookie godine i MVP.

*

Boots Electric

  • *
  • 92
  • Pirate fuck me boots
Re: 4fun
« Odgovori #10309 : 04. Kolovoz, 2009., 15:14 »

Re: 4fun
« Odgovori #10310 : 04. Kolovoz, 2009., 16:05 »

*

Zapi

  • Gost
Re: 4fun
« Odgovori #10311 : 04. Kolovoz, 2009., 19:05 »
Rušenje zgrade i taq nedobro

kriste, kako impresivno ;( neznam zašto ;(

*

presveti

  • ****
  • 1179
  • sanjam samo pobjede...
Re: 4fun
« Odgovori #10312 : 04. Kolovoz, 2009., 19:11 »
ko je tu fejlao?
Ali tko može pouzdano znati vjeruje li u nešto ili ne vjeruje?...Koliko puta varljiv osjećaj ili grešku razuma smatramo uvjerenjem! Ja najradije u sve sumnjam - ta sklonost uma ne smeta odlučnosti karaktera; naprotiv, što se mene tiče, uvijek odvažnije idem naprijed kad neznam što me očekuje. Jer ništa me gore od smrti ne može snaći - a smrti ne možeš umaknuti!

*

Điz

  • *****
  • 2370
  • On je svugdje
Re: 4fun
« Odgovori #10313 : 04. Kolovoz, 2009., 19:20 »
Kad se zgrade demoliraju obično ih se ne prevrće nego se cilja na to da se uruše :wildboy: Neznam, fejlao je valjda netko tko je postavljao X-ploziv :hiha:
Hej, daj vagine mala
Ne ovo nije šala ;D
Skidaj gaće droljo
Ti znaš da ja nisam šoljo ;D
Moj penis će te poderati
Toliko se nisi trebala dotjerati
Ostavit ću te svu u šoku
Bit će kao da si uzela koku ;D
Samo to bijelo na nosu neće biti droga
Već muško mlijeko penisa moga;D

*

Calavera

  • *****
  • 2135
  • Sultan
    • http://www.google.com
Re: 4fun
« Odgovori #10314 : 04. Kolovoz, 2009., 19:32 »

*

black_out

  • ******
  • 4118
  • #IgračVrata
Re: 4fun
« Odgovori #10315 : 04. Kolovoz, 2009., 21:05 »
 :loludara: :ave:
hardcore gamer | rapist | nerd | cis scum | misogynist |

*

Zapi

  • Gost
Re: 4fun
« Odgovori #10316 : 04. Kolovoz, 2009., 21:42 »
Boli me kurac za vaš bendvit ;D














*

Komandant

  • ***
  • 591
  • ŠVALER.
Re: 4fun
« Odgovori #10317 : 04. Kolovoz, 2009., 21:50 »
Boli me kurac za vaš bendvit ;D


(Klikni za pregled slike.)


Isuse, kako rula, uljepšao si mi život.  :wildboy:

Inače, ima jednu istinitu priču, mene su prošli trnci  :ementaler: Sa CE-4 foruma, domaćeg, genijalan forum, posvećen temama S RUBA ZNANOSTI!




nisam znala kako da nazovem topic,malo ej glup naslov ali je najrealniji za opis...moram ovo podijelit s vama jer s koliko sam god ljudi podijelila ismijali su me i rekli da je to bio samo san..
a ja znam da nije,jer nijednog se sna nisam tako prepala niti sam od ijednog sna imala noćne more naredne 3 godine.
dakle, bilo ej to 19.7.2005, bila sam kod mame (ona živi van Splita)
i spavala. San je započeo jako čudno već od samog početka,sanjala sam groblje, i kako otkopavam grob svoje tete koja je umrla kao novorođenče (umrla je 30 godina prije mog rođenja). Otkopala sam već dosta zemlje i naišla na mali lijes, odjednom se svijet preokrenuo i ja sam se našla u grobu,a njen lijes mi je ležao na prsima i premda je bio malen nisam mogla pomaknuti ni sebe ni njega,bio je težak kao nakovanj. Zemlja me počela zatrpavati odgore kao da me neko pokapa,vrištala sam i odjednom se scena promijenila i našla sam se u sobi u kojoj sam tog trenutka spavala, i gledala sebe kako spavam na krevetu. Išla sam prema sebi i ruci sam držala plavu staklenu ružu confused koju sam,došavši do same sebe u krevetu stavila sebi na prsi,isto kao da sam mrtva Face
onda sam nekako ušla u to svoje spavajuće tijelo. sad sam situaciju promatrala iz kreveta gdje sam ležala. U dnu sobe blizu mojih nogu nalazila su se vrata. Gledala sam u njih, i ona su se vrlo sporo otvorila, a svjetlo koje je dopiralo iz susjedne prostorije bilo je slabašno i kao da je magla ulazila u sobu. odjednom se u toj maglici pojavio crni oblik neke osobe točnije,bića. To je biće ušlo u sobu vrlo polako,imalo je kosu dugu do koljena,crnu,ravnu koja mu je zakrivala lice. bio je cijeli crn, izgledao kao da ruke drži u džepovima kaputa kojeg je nosio iako je bio toliko crn da se njegove ruke i noge nisu vidjele,kao da je sazdan od tame. kosa mu je zalepršala na propuhu ali nije otkrila lice,počeo se primicati prema meni jako polako,ja sam bila ukočena, nisam mogla kriknuti niti se pomaknuti, došao je skroz do mene i počeo se naginjati nad mene, ma i sad me trnci prolaze kad se sjetim, i vidjela sam da to nije čovjek,nekako sam imala osjećaj kao da je demon. njegovo lice mi je bilo sve bliže i počelo se otkrivati,u tom sam trenutku promislila "ovo je kraj. ako ga vidim,umirem", i taman tada mi je zazvonio mobitel kraj glave na stoliću koji me probudio. Tresla sam se ko šiba,nisam mogla zaspati više,a bilo ej 1 ujutro. Narednih sam pola godine patila od kronične nesanice, znala sam ne spavati po 50 sati u komadu,nisam mogla od straha. i dan danas se smrtno bojim da mi se to biće ne ukež ponovo i još uvijek imam problema sa spavanjem a prošle su 4 godine od tada...
Moja je prijateljica imala sličan susret, isto takvo biće joj se ukazalo, u dnu kreveta. Ali ona je bila budna. Biće je bilo okrenuto prema njoj i nije se micalo,ni ona nije mogla govoriti ni micati se. Kaže da je potrajalo do zore i da je biće nestalo kad je svanulo sunce. Ima li ko odgovore na to ŠTO JE TO BILO? ja već godinama pokušavam naći odogovor ali ništa.. Pronašla sma na internetu neka svjedočanstva da je to biće zapravo Azazel,demon koji dolazi zemaljskim ženama djevicama u snu da bi s njima začeo svoju djecu. Ne znam da li da vjerujem u to...


HIHIHI

*

dooks

  • *
  • 115
  • .
Re:
« Odgovori #10318 : 04. Kolovoz, 2009., 21:52 »
.
« Zadnja izmjena: 06. Srpanj, 2014., 10:29 dooks »

*

Zapi

  • Gost
Re: 4fun
« Odgovori #10319 : 04. Kolovoz, 2009., 21:55 »
kriste, najbolji video u svemiru :ave:

kao mali pizdi zbog majspejsa, al ovo je nešto genijalno..bolje od svih tih ostalih :ave: :ave: :ave:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9