HCL.HR

Bića, stvari i pojave koje ownaju, koje vam uljepšaju dan

  • 11070 Odgovora
  • 821660 Hitova
Odg: Bića, stvari i pojave koje ownaju, koje vam uljepšaju dan
« Odgovori #7425 : 09. Travanj, 2012., 23:43 »
Zapi je stavio oklop i uzeo mač i započeo svoj put internet viteštva,,,, brani nevine djevojke na svim kutcima interneta prepunog zlih TROLLOVA,,,
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Bića, stvari i pojave koje ownaju, koje vam uljepšaju dan
« Odgovori #7426 : 09. Travanj, 2012., 23:45 »
odavno sam to primijetio. ako dotakneš ivu, ikaija ili >saju< gotov si. karlo će baciti frost thunder lvl 5 na tebe.

sjebano. malo sam jelly. al sjebano.
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

Odg: Bića, stvari i pojave koje ownaju, koje vam uljepšaju dan
« Odgovori #7427 : 09. Travanj, 2012., 23:46 »
Kao da saji treba protekcija.  :faca:

Odg: Bića, stvari i pojave koje ownaju, koje vam uljepšaju dan
« Odgovori #7428 : 10. Travanj, 2012., 12:26 »
Vraćen stari net frendač. :kava:

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Bića, stvari i pojave koje ownaju, koje vam uljepšaju dan
« Odgovori #7429 : 10. Travanj, 2012., 15:35 »
Ok. sad da nesto kazem. Tko god me ne zeli whitelistat, a to se posebno odnosi na MARTY, koja treba nac zivot osim ovog iza ekrana, jer vidim da ocito moderatorova psihička stanja su na vrlo niskom nivou i trebaju psihičku pomoć, jer vidim da im samopouzdanje pada na prvom pritisku, i šta? banat cete me? uuuuuuuopaaa vrlo zrelo, da vrlo, a sta cete onda? onda me necete white listati na serveru ojoj =(. govoreći iz psihičkokritičarske perspektive htio bih primjetiti kako je vaš ego slabašan i nestabilan pa obrišete sve što napišem (uključujući i ovu poruku u neposrednoj budućnosti), jer kako vidim samo ste navikli primati prekrasne komplimente drugih korisnika kako je sve što radite "sjajno i krasno", no posred toga sada će stizati neki besmisleni odgovori na ovu moju poruku jer je to jedini način suprotstavljanja, pa čak i kad znate da ste u krivu nećete si to priznati jer ste vrlo nekvalitetne osobe ;) i sad klasika tu je stalna ekipa koja će se uplitati u razgovor i govoriti mi da sam glup i sta ti ja znam, no nemojte zaboraviti da ako vi kažete da sam glup to ne znači da sam glup (; način vašeg iskaljivanja je ovaj? pa vidim koliko ste odrali i zreli kad ste socijalno ugroženi, no žalim vas, da , vas admine, odnosno tebe marty koja treba socijalnopsihičku podršku od strane svojih wannabe prijatelja s foruma koje nikad nije upoznala :))) joj ne , bojim se da cu dobit ban =( očito to tebi znači u životu više nego meni, jer sam ja dosao ovdje igrati zbog svog prijatelja pravibosanac a ne zbog vas MOĆNIH ljudi koji me MOŽETE ODBITI NA PRIJAVI ZA BAN LISTU, dakako to nije moć, ali je ono jedino što vi možete ;)
što god sad napišete, vaš argument je neispravan i ne zanima me ničije mišljenje osim onoga kome je ova poruka posvećena. ugodnu socijalizaciju vam želim i daljnju suradnju iza vaših ekrana.

je se krije neka velika lova iza tog minecrafta il nešto?  :wildboy: zašto se uzbuđuju toliko?


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Bića, stvari i pojave koje ownaju, koje vam uljepšaju dan
« Odgovori #7430 : 10. Travanj, 2012., 16:14 »
jer su 13-godišnjaci?
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

Odg: Bića, stvari i pojave koje ownaju, koje vam uljepšaju dan
« Odgovori #7431 : 10. Travanj, 2012., 16:42 »
govoreći iz psihičkokritičarske perspektive htio bih primjetiti kako je vaš ego slabašan i nestabilan

 :hihi:
Odista.  :hiha:


no žalim vas, da , vas admine, odnosno tebe marty koja treba socijalnopsihičku podršku od strane svojih wannabe prijatelja s foruma koje nikad nije upoznala

patološkoparasociopatsko
smaugtastičnodlično
ixyjebanje

Odg: Bića, stvari i pojave koje ownaju, koje vam uljepšaju dan
« Odgovori #7432 : 10. Travanj, 2012., 16:52 »
Nije to do minecrafta nego do retardiranih "JA ZNAM STVARI, PSIHOKRIČKAANALIZA" ljudi :wildboy:
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

presveti

  • ****
  • 1179
  • sanjam samo pobjede...
Odg: Bića, stvari i pojave koje ownaju, koje vam uljepšaju dan
« Odgovori #7434 : 11. Travanj, 2012., 13:40 »
http://croatiancelebrityvideos.blogspot.com/

uf. ovo je taman za dane kad neznaš na što bi drka. genijalno. raj.
Ali tko može pouzdano znati vjeruje li u nešto ili ne vjeruje?...Koliko puta varljiv osjećaj ili grešku razuma smatramo uvjerenjem! Ja najradije u sve sumnjam - ta sklonost uma ne smeta odlučnosti karaktera; naprotiv, što se mene tiče, uvijek odvažnije idem naprijed kad neznam što me očekuje. Jer ništa me gore od smrti ne može snaći - a smrti ne možeš umaknuti!

*

Ben

  • *
  • 104
Odg: Bića, stvari i pojave koje ownaju, koje vam uljepšaju dan
« Odgovori #7435 : 12. Travanj, 2012., 17:24 »
Citat:
*tips had*
Citat:
*tips had*
Citat:
*tips had*
Citat:
*tips had*


*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Bića, stvari i pojave koje ownaju, koje vam uljepšaju dan
« Odgovori #7436 : 12. Travanj, 2012., 19:43 »
 :ave: :hihi:

spektakularno je nezz   :ementaler:
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Bića, stvari i pojave koje ownaju, koje vam uljepšaju dan
« Odgovori #7437 : 13. Travanj, 2012., 10:29 »
http://www.hcl.hr/recenzije.php?TekstID=254&select=20

Maki
Komentar objavljen: 21.9.2010 - 21:29
Igrica je odlična ali ipak mi atmosfera nije najbolje pogđena. 98/100

 :hiha:
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

Odg: Bića, stvari i pojave koje ownaju, koje vam uljepšaju dan
« Odgovori #7438 : 13. Travanj, 2012., 10:39 »
:))))))
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

pilip

  • ******
  • 4442
Odg: Bića, stvari i pojave koje ownaju, koje vam uljepšaju dan
« Odgovori #7439 : 13. Travanj, 2012., 18:52 »
The Passenger

video, pjesma, sve :(
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Ja volim:
Facuuuu, Gr4gu, CMC program i Rengurzica

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9