HCL.HR

Bića, stvari i pojave koje ownaju, koje vam uljepšaju dan

  • 11070 Odgovora
  • 821762 Hitova
*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Bića, stvari i pojave koje ownaju, koje vam uljepšaju dan
« Odgovori #8850 : 19. Studeni, 2012., 17:08 »
da. i njegova bebissa. to mi je novi idol  :hiha:
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

Seengeer

  • ******
  • 4945
  • ︻デ═一 not srs
Odg: Bića, stvari i pojave koje ownaju, koje vam uljepšaju dan
« Odgovori #8851 : 19. Studeni, 2012., 17:09 »
/edit
« Zadnja izmjena: 19. Studeni, 2012., 17:20 Seengeer »

*

kveki

  • **
  • 512
Odg: Bića, stvari i pojave koje ownaju, koje vam uljepšaju dan
« Odgovori #8852 : 19. Studeni, 2012., 17:10 »
S mojeg gledista beaver je u pravu. Uopce nije poanta u ulicama i gradovima vec u tom da je ta podjela kriva za sranja u svijetu. Zbog religije i dan danas gine previse ljudi, nepotrebno. Zbog nje se vode ratovi. Niko nemoze demantirat da bi nestanak iste uveo neke pozitivne promjene u globalnu sliku.

Zatim ukidanje granica je pozitivno. Oko nacija se lije krv stoljecima, ovo je moja zemlja i te spike. Mislim sve je to super tradicija i to, ali danasnje drustvo izgleda kak zgleda upravo zbog svih silnih podjela i predrasuda.

Da postoji nekakva globalna nacija u kojoj su svi jednaki, niko ne mrzi susjeda zbog grjeha iz proslosti i svi radimo na nekakvom napredku,drustvo bi procvjetalo. Nebi bilo potrebe za ratovima, predrasudama i slicnim stvarima.

Previse se zivota gubi na stvari koje su ionako samo u covjekovoj glavi i sistemima koje je stvorio, realno gledajuci ni ne postoje.

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Bića, stvari i pojave koje ownaju, koje vam uljepšaju dan
« Odgovori #8853 : 19. Studeni, 2012., 17:11 »
sinđir fotošop MADDE skilzi  :hiha2:
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

Seengeer

  • ******
  • 4945
  • ︻デ═一 not srs
Odg: Bića, stvari i pojave koje ownaju, koje vam uljepšaju dan
« Odgovori #8854 : 19. Studeni, 2012., 17:12 »
 :hihi: :approve

 :wildboy: :wildboy: lol krivi topik
« Zadnja izmjena: 19. Studeni, 2012., 17:20 Seengeer »

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: Bića, stvari i pojave koje ownaju, koje vam uljepšaju dan
« Odgovori #8855 : 19. Studeni, 2012., 17:55 »
Ma da, ukinimo države, zakone i sve ostale, nek se svak ponaša onako kako želi  :fpalm:

evo ti biver jedan citat pa pročitaj

Citat:
Ljudi su uvijek bili podijeljeni u neke zajednice i od davnina su se dijelili na taj način. Svaka zajednica je imala određena pravila koja su odgovarala baš toj zajednici, i svaka zajednica je imala zakone koji su bili prilagođeni uvjetima života ljudi u toj zajednici, vremenu, području i tako dalje.

Isto tako je i sa jezikom, kulturom i svim ostalim oblastima te zajednice. Na primjer eskimi imaju stotine naziva za razne vrste snijega, dok mi imamo stotine naziva za razne vrste životinja koje eskimi nemaju. Znači jezik, kultura i ostale karakteristike se formiraju prema okolnostima u kojima se nalazi ta zajednica.

Isto je i sa današnjom državom. Svaka država je formirana onako kako to uvjeti života nameću. Da smo rođeni u Kini jeli bi pse i to nam ne bi bilo čudno kao što je čudno većini ljudi u ostalim državama. Čovjekova potreba je još uvijek da živi u nekom obliku zajednice, da ima svoj narod, svoju vjeru, svog vođu. I sve je to tako bilo još od samog početka čovječanstva samo što je danas malo drugačije.

biver, bi li ti voljeo kušati psa  :hiha:

Odg: Bića, stvari i pojave koje ownaju, koje vam uljepšaju dan
« Odgovori #8856 : 19. Studeni, 2012., 17:57 »
Ispovraćao sam upravo svoj želudac.

Ne njegov sadržaj.
Želudac.

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: Bića, stvari i pojave koje ownaju, koje vam uljepšaju dan
« Odgovori #8857 : 19. Studeni, 2012., 18:02 »
 :hihi: :hihi:

Odg: Bića, stvari i pojave koje ownaju, koje vam uljepšaju dan
« Odgovori #8858 : 19. Studeni, 2012., 18:14 »
BIVER  :hihi: :ave:
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Bića, stvari i pojave koje ownaju, koje vam uljepšaju dan
« Odgovori #8860 : 19. Studeni, 2012., 19:57 »
@kajzersepirot

random tekst koji nema veze. realno, DA. želim probat psa. samo zato što sam tip osobe koja želi probat sve u životu. ne zadovoljavam se govnastim životom i plaćom od 6 k kuna u državnoj firmi sa zlatnim retriverom i kućom u cvijeću.

jednog dana želim otić u kinu, pojest psa. i u indoneziju il filipine il neš di jedu one patke u jajetu (balut se zove). želim pojest bikov kurac i otić u svemir i vidjet sve što se ima za vidjet na ovom svijetu. inače nema smisla živjet ako ćemo se u svemu ograničavat.

a trenutačno, najveći represor su države i vlade koje tobože rade za tebe, a jedina poanta im je ograničavat ti slobodu i učinit te ovcom.

@glupi kajsersepirot

ako nađeš negdje moj post di sam rekao da želim ukinut zakone i dopustit da svi žive kako žele, odustat ću od rasprave i reć - ti si pobijedio. ja sam rekao, ajmo ukinut države i religije i živjet u jednoj velikoj majčici zemlji di ćemo imat puno više slobode radit što želimo. ali to ne znači da ti možeš uzet roket lančer i ić po svijetu i ubijat židove nego to znači da umjesto tisuću država i vlada kojima vladaju idioti odrasli na kungfu filmovima, imaš jednu koju ne ograničavaju okovi granica. svi radimo na istom cilju, svi smo ljudi koji teže blagostanju.


isuste bože, nemrem sam sebe čitat, zvučim ko jebeni hipi, a nisam. jasno mi je da je ovo moje utopija, neostvarivo. samo sam htio reći da sam > detektirao < glavni problem svijeta. a to su državne granice, jezik i religija. samo to. kad toga nestane, živjet ćemo bolje. as in cijeli svijet.
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

Odg: Bića, stvari i pojave koje ownaju, koje vam uljepšaju dan
« Odgovori #8861 : 19. Studeni, 2012., 21:15 »
Filozofi još od antike, humanisti, sociolozi i politolozi stoljećima su se bavili problemom društvenog uređenja.




I onda je došao Biver
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

*

Đester

  • *****
  • 2126
  • OSOBNI TEKST
Odg: Bića, stvari i pojave koje ownaju, koje vam uljepšaju dan
« Odgovori #8862 : 19. Studeni, 2012., 21:16 »
Beauverre, mislim da opasno podcjenjuješ ljudski govnarluk :wildboy:
Cuando puedo ni siquiera el tabaco, por lo menos voy a ser oblejan,,,,

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Bića, stvari i pojave koje ownaju, koje vam uljepšaju dan
« Odgovori #8863 : 19. Studeni, 2012., 21:24 »
just sayin. ajmo zatvorit forume i tek kad netko stekne diplomu ZNANSTVENOG NAUČNIKA FILOZOFA dopustit mu da nešto kaže.

mislim, valjda imaš u životu mišljenje o nečem bez da ti za to treba diploma.
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

Qupo

  • **
  • 317
Odg: Bića, stvari i pojave koje ownaju, koje vam uljepšaju dan
« Odgovori #8864 : 19. Studeni, 2012., 21:42 »
Pojest psa. Zgrožena sam.

Zgro. Žena.  :hiha2:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9