HCL.HR

Bića, stvari i pojave koje ownaju, koje vam uljepšaju dan

  • 11070 Odgovora
  • 821913 Hitova
*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: Bića, stvari i pojave koje ownaju, koje vam uljepšaju dan
« Odgovori #9240 : 25. Ožujak, 2013., 15:11 »
Nisi li malčice promašio temu?

Odg: Bića, stvari i pojave koje ownaju, koje vam uljepšaju dan
« Odgovori #9241 : 25. Ožujak, 2013., 15:17 »
Nisam.

Odg: Bića, stvari i pojave koje ownaju, koje vam uljepšaju dan
« Odgovori #9242 : 25. Ožujak, 2013., 16:27 »
Gubim li išta ako krekam PS3?

Hoće li i dalje raditi trofeji, network, update, itd...

Nope samo ti ne bi preporucio da se onda spajas na PSN jer se sony moze skuzit pa benat sa online playa, onda gubis trophy sync, PSN i tako to. AL offline igre i dalje mos igrat osim ako ne traze neki novi FW, noviji od CFWa koji si stavio

Odg: Bića, stvari i pojave koje ownaju, koje vam uljepšaju dan
« Odgovori #9243 : 27. Ožujak, 2013., 17:46 »
Još samo malo do MGS:GZ šeme.


*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Bića, stvari i pojave koje ownaju, koje vam uljepšaju dan
« Odgovori #9244 : 27. Ožujak, 2013., 18:09 »
:hihi:

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Bića, stvari i pojave koje ownaju, koje vam uljepšaju dan
« Odgovori #9245 : 31. Ožujak, 2013., 09:35 »
taman jučer oko 3 ujutro gledam po fejsu rendom i primjetim strašan broj onih >pro< photography debila koji nisu znali što će se novcima pa si kupe DSLR i naslikavaju okolo i glume da su umjetnici, mislim bilo ih je od prije ali sad mi je cijela lista njih došla na recommended

najbijedniji trend valjda i totalna je najezda takvih.

jutros pročitam

KUPIO SI FOTO APARAT S IZMIJENJIVIM OBJEKTIVIMA? OH, PA ZAŠTO TI OBJAŠNJAVAM, TI SI SAD EKSPERT DIPL. NADBISKUP FOTOGRAFIJE I ZNAŠ DA SE TO ZOVE SLR. PROČITAO SI NA WIKIPEDIJI JUČER LOL. SA SVOJIM NOVOKUPLJENIM *TALENTOM* LAJKAJ NAJJEDNOSTAVNIJI POSAO NA SVIJETU - FASSBOK FOTOGRAFIČAR. OTVORI SVOJU STRANICU, DODAJ PHOTOGRAPHY NA KRAJ, BUDI "ALOJZIJE ČEŠLJUGAR [PHOTOGRAPHY]* I POSTANI FOTOGAF JER ČIM TO NAPRAVIŠ FASSBOK TI ŠALJE KUČI FOTO-DIPLOMU I USB STICK ZA ANUS SA SVIM FOTOGRAFSKIM ZNANJEM SVIJETA! ZGRNI MILIJUNE, DOBIVAJ TISUČE PORUKA WANNABE-MODELA U SVOJ VEĆ ISPUNJENI INBOX, IMAJ SPOLNE ODNOSE SA SVIMA, I JOŠ IM NAPLATI! KAO HOYKA ILI LUPINO LOL. NEMA BOLJEG POSLA OD POSLA FASSBOK FOTOGARA! FOTKAJ SEBE I FOTKAJ SVOJE FRENDICE, PRETVORI FOTKU U ARTISTIČKI CRNO-BIJELO ILI ARTISTIČKI-CRNO-BIJELO-SMEĆKASTO. AKO SI NAPREDNIJI I PRATIŠ URBANE ŠIK TRENDOVE, NAPRAVI ŽUĆKASTU FOTKU I BUDI DIO INSTROGARM GENERACIJE FOTOGARFA. SNAŽNO ZUMIRAJ SA SVOJIM OBJEKTIVOM - TO DRUGI NE MOGU. KOJI TALENT, KOJA SNAGA, KOJA E*R*E*K*C*I*J*A ZADOVOLJSTVA! dovodiš u pitanje da sam fotograf? pa pogledaj mi pozadinu na fotografiji vidiš da je zamućena to automatski znači da imam talent ti nemaš pojma o čem pričaš pogledaj svoje fotke tako su oštre i boje su normalne hahaha pa tko je to vidio radit??? LAJKAJ CIJELU FOTKU U GREYSCALEU I ONDA JEDAN DETALJ U NEKOJ BOJI - KOJI TALENT I UKUS! LAJKAJ VINJETIRANJE, LAJKAJ TILT-SHIFT, LAJKAJ KONCEPTUALNU UMJETNOST KOJA SE NALAZI IZA SVAKE FOTOGRAFIJE PRIŠTAVE SISE! TO SE ZOVE MACRO LOL. DOWNLOADAJ PRESETE ZA LIGHTROOM, KLIKNI DVA PUTA DA MALO PROMIJENIŠ PARAMETER I SEJVAJ *SVOJ* NOVI PRESET POD IMENOM "UMJETNIČKA FOTOGRAFIJA FASSBOK". STAVI GA NA SLIKU MALE MACE, STAVI GA NA SLIKU NEDJELJNOG RUČKA, STAVI GA NA SVOJ USAHLI PENIS KOJI ŠALJEŠ BIVŠOJ CURI. SAD SI POSTAO UMJETNIK, MOŽDA ĆE TE HTJET NAZAD!!! AKO TI BRZI TALENTIRANI PRSTIĆI NISU PRE ZAUZETI IGRANJEM OBJEKTIVOM KOJEG KORISTIŠ KAKO KOMPENZACIJU MALENOME PENISU, UMJETNIČKI STISNI NA LAJK DUGME I POSTANI DIO SNAŽNE FOTOGRAFSKE ELITE!

http://www.facebook.com/citav.internet

nez :hihi:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

Odg: Bića, stvari i pojave koje ownaju, koje vam uljepšaju dan
« Odgovori #9246 : 31. Ožujak, 2013., 09:40 »
Čitam prvih par rečenica i nije mi jasno zašto je toliko nesmiješno,  a onda vidim da je to Čitav internet.

xD

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Bića, stvari i pojave koje ownaju, koje vam uljepšaju dan
« Odgovori #9247 : 31. Ožujak, 2013., 09:43 »
mae smiješan mi je tajming :hiha: taman sam mislio da me jedinog živciraju ti FOTTO talents
 


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Bića, stvari i pojave koje ownaju, koje vam uljepšaju dan
« Odgovori #9248 : 31. Ožujak, 2013., 11:21 »
mene više živciraju šabani koji su toliko iznad ljudi koji su KUPILI NOVE FOTIĆE VAU.

taj KULT fotografije :ave: je možda najšabanskija stvar ikad, baš niti jedni drugi ljudi koji se bave nečim nisu tolko samozadovoljni kao FOTOGRAFI i toliko konstantno u bifu sa svima koji imaju fotoaparate JER ONI NEZNAJU TE FOTOGRAFIJE NIJE TO TAKO TO TI JE FUL KOMPLICIRANO xDDDDDDDD
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

Korisničko Ime

  • **
  • 450
  • Kak ti fino jedeš.
Odg: Bića, stvari i pojave koje ownaju, koje vam uljepšaju dan
« Odgovori #9249 : 31. Ožujak, 2013., 11:31 »
mene više živciraju šabani koji su toliko iznad ljudi koji su KUPILI NOVE FOTIĆE VAU.

taj KULT fotografije :ave: je možda najšabanskija stvar ikad, baš niti jedni drugi ljudi koji se bave nečim nisu tolko samozadovoljni kao FOTOGRAFI i toliko konstantno u bifu sa svima koji imaju fotoaparate JER ONI NEZNAJU TE FOTOGRAFIJE NIJE TO TAKO TO TI JE FUL KOMPLICIRANO xDDDDDDDD

Da. A kada putujes s ekipom, pa jedna individua mora onak svaki detaljic poslikat. I onda kao 1200 slika na foticu, a sve iste. 2000 kuna vrijedan fotkic i onda mi tam kamenjare slika. Pa 100 slika kamenjara. Kad pitas ' za ime boga zasto?'.  A onda odgovor ' Ti to ne kuzis'. Kao da je tesko skuzit kamenjar na a1 autocesti.
E jesi gledo ti film macaraba?
E jel znate vi gdje se nalazi Bukovac ulica?
Bok.
Ha? Šta je smiješno?
Jakove oćeš sladoleda? No reci.
Jel to za mene? Stvarno? <3.
Ljubavi dobit ćeš šamarelicu
Pazi auto.
Jesi ti završio studij?
hopa cupa
ZATO jer ja tako kažem.
Pikachu jesi ok?
Koga kopiraš?
Hvaljen Isus I Marija.

Odg: Bića, stvari i pojave koje ownaju, koje vam uljepšaju dan
« Odgovori #9250 : 31. Ožujak, 2013., 11:41 »
mene više živciraju šabani koji su toliko iznad ljudi koji su KUPILI NOVE FOTIĆE VAU.

taj KULT fotografije :ave: je možda najšabanskija stvar ikad, baš niti jedni drugi ljudi koji se bave nečim nisu tolko samozadovoljni kao FOTOGRAFI i toliko konstantno u bifu sa svima koji imaju fotoaparate JER ONI NEZNAJU TE FOTOGRAFIJE NIJE TO TAKO TO TI JE FUL KOMPLICIRANO xDDDDDDDD


Dosta gore od oboje je ova trenutna rasprava. :wildboy:
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Bića, stvari i pojave koje ownaju, koje vam uljepšaju dan
« Odgovori #9251 : 31. Ožujak, 2013., 13:19 »
najgori ljudi na svijetu su GLEDAJ MENE SVE IKAD ĆU FOTOGRAFIRATI dok hodam!

ili još bolji...


GLEDAJ MENE LUDO SE ZABAVLJAMO U KLUBU/ROĐENDANU/KONCERTU AJMO SADA STATI SVI VI 50 I STOJTE SAD TU I SMIJTE SE DA VAS MOGU USLIKAT, HJOJ NE RADI BLIC, AJDE STOJTE JOŠ MALO, HJOJ DI JE BLIC SADA NESTAO NEMOGU GA NAĆI U OPCIJAMA, NEMA VEZE ŠTO JE PROŠLA NAJBOLJA PJESMA IKAD, VI STE MENE GLEDALI KO DEBILA DOK SAM JA TRAŽILA BLIC.

žene realno :(
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

Odg: Bića, stvari i pojave koje ownaju, koje vam uljepšaju dan
« Odgovori #9252 : 31. Ožujak, 2013., 13:24 »
Dobro sad, nije baš da to upropasti čitave večeri ili nešto. Baš je dobro imati slike s nekih događaja, jadni ste.
majstor za vodovodne instalacije i rješava bazene i ostalo

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Bića, stvari i pojave koje ownaju, koje vam uljepšaju dan
« Odgovori #9253 : 31. Ožujak, 2013., 13:27 »
da ako onaj ko slika nije retaj


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9