kužio bih da sam napravio skandal i zbilja bio naporni smarač ili da imam tu namjeru, prd. ne vjerujem da ne postoji razlika ako jednostavno pitaš njima nadređene i kažeš da ti je frka i da trebaš preko >reda< ako je moguće ili druge opcije gdje ide dizanje halabuke, prijetnji i bivanja napornim smećem. nemojte se sad praviti svecima jer svi valjda traže veze posvuda i upadaju na tiho preko reda, pogotovo u zdravstvu

koliko ih uspije u tome je drugi problem unutar velikog problema
mislim, zašto ne pitati pa ako prođe - prođe, ako ne - okej, život nije bajka, država je takva kakva je, gužva je, serviseru/doktoru je umro netko i čekat ćeš.
pretjerao sam ovdje dosta, nije da povlačim što sam rekao samo sam imao REJĐ moment ili nešto zbog krivih očekivanja što se garancija tiče i neke normalne informacije i komunikacije. naravno da bih radije opciju koja meni više odgovara, ako je moguće doći do nje bez gubljenja nekog dostojanstva, zašto ne ono.
Pročitao baš jamstveni list jutros btw, piše ovo za 45 dana

bilo bi lijepo onda da nude zamjensku stvar (ili pitaju barem jel vam treba > whoa, kako sam bezobrazan, što mi pada na pamet) dok se ne sredi stvar, čisto kao kvalitetna usluga (ako mogu zamjenske aute davati dok je vaš na redovnom servisu onda nezz)