HCL.HR

Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?

  • 81069 Odgovora
  • 4730093 Hitova
Odg: Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?
« Odgovori #55095 : 30. Kolovoz, 2010., 11:28 »
22. Uvesti kaznu od 100 eura za svakog tko baci bilo kakav komadić smeća izvan kante za smeće. Singapur je uspio osigurati čistoću s minimalnim brojem čistača.

ovo govorim već odkad.

jeboga pas više i smeće po cesti. i žvake. :/
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Odg: Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?
« Odgovori #55096 : 30. Kolovoz, 2010., 12:06 »
Ovo ne kužim:
"16. Nacionalizirati sve sportske kladionice."

 :geek:
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

Odg: Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?
« Odgovori #55097 : 30. Kolovoz, 2010., 12:11 »
Što ti tu nije jasno? Meni se uopće ne čini kao loša ideja.

13. Smanjenje broja općina, gradova i županija za 50 posto.
Ane, isusamu, ane. Zrinski Topolovac je općina. Kolko vas zna da to postoji? Kolko vas zna gdje je to?  :wildboy:
Al hej, oni su općina i imaju lokalnu samoupravu koja ništ ne radi, a svi dobivaju plaće. I načelnika općine koji dobiva dobru plaću za to što radi - ništa.  :wildboy:

Više manje sve što su nabrojali su super ideje, al neće to zaživjeti.

*

Đester

  • *****
  • 2126
  • OSOBNI TEKST
Odg: Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?
« Odgovori #55098 : 30. Kolovoz, 2010., 12:18 »
Skidišem Deus Eks GOTY verziju. Kežualan je i kišni dan ;( Savršeno. Najbolji dan ljeta, majkemi
Cuando puedo ni siquiera el tabaco, por lo menos voy a ser oblejan,,,,

Odg: Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?
« Odgovori #55099 : 30. Kolovoz, 2010., 12:21 »
Hoho, mogo bi i ja to opet prelazit pa da uspoređujemo kučeve. Ak me bereš.  :mrgreen:

Nisam ja za ove fore. :wildboy:

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Odg: Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?
« Odgovori #55100 : 30. Kolovoz, 2010., 12:21 »
Što ti tu nije jasno? Meni se uopće ne čini kao loša ideja.

13. Smanjenje broja općina, gradova i županija za 50 posto.
Ane, isusamu, ane. Zrinski Topolovac je općina. Kolko vas zna da to postoji? Kolko vas zna gdje je to?  :wildboy:
Al hej, oni su općina i imaju lokalnu samoupravu koja ništ ne radi, a svi dobivaju plaće. I načelnika općine koji dobiva dobru plaću za to što radi - ništa.  :wildboy:

Više manje sve što su nabrojali su super ideje, al neće to zaživjeti.

Pa ideje jesu super, al ovo ne kužim, "nacionalizirati".
To da nebude stranih kladionica il kaj?

Da se mene pita, ja bih kladionicama zabranio ponudu domaćih klubova, i zatražio to isto
u stranim kladionicama da izbace naše klubove.

Onda bi se igrao nogomet.
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

*

Đester

  • *****
  • 2126
  • OSOBNI TEKST
Odg: Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?
« Odgovori #55101 : 30. Kolovoz, 2010., 12:22 »
Hoho, mogo bi i ja to opet prelazit pa da uspoređujemo kučeve. Ak me bereš.  :mrgreen:

Nisam ja za ove fore. :wildboy:


Ja sam već odavno augmentiran, ak me bereš ;)
Cuando puedo ni siquiera el tabaco, por lo menos voy a ser oblejan,,,,

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?
« Odgovori #55102 : 30. Kolovoz, 2010., 12:35 »
hhh
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Odg: Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?
« Odgovori #55103 : 30. Kolovoz, 2010., 13:46 »
ovaj svijet prepun je kurvi
a kurve nemaju dušu
ne vole
zato i jesu kurve

 :hiha2:
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

Odg: Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?
« Odgovori #55104 : 30. Kolovoz, 2010., 14:01 »
danas u 4 ujutro sam uspio razbit čašu bez da sam ikog probudio  :mrgreen:  :wildboy:

Odg: Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?
« Odgovori #55105 : 30. Kolovoz, 2010., 15:18 »
Bio na poslu.
Upoznao boga šabana ili nešto tako. Al ono.
Lik nema vrat. Ima dva metra onako i 130 kila. Nema vrat i glava mu je dakle kao nadodana na to ogromno tjelo. A glava sama izgleda kao.. ne znam. Pogača. Da, pogača.



samo dodajte oči i to je to.

Doša je do mene i ovog KOLEGE, rekao mu "dizde ranko" ( disi, mali ) i počeo pričati kako je on u "robno kuši" ( robnoj kući ) otkrio odličnu stvar, koja mu je omogućila da kupi nešto jeftinije.
A ta stvar se zove..


POPUST
:hiha:
Idem nešto ne znam ;(
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?
« Odgovori #55106 : 30. Kolovoz, 2010., 16:02 »
Pa ideje jesu super, al ovo ne kužim, "nacionalizirati".
To da nebude stranih kladionica il kaj?
Nacionalizirati je kad drzava dobije vlasnistvo toga. Drzavne kladionice, jel :wildboy:

*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Odg: Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?
« Odgovori #55107 : 30. Kolovoz, 2010., 16:19 »
Pa ideje jesu super, al ovo ne kužim, "nacionalizirati".
To da nebude stranih kladionica il kaj?

Nisam vidio, sry.

Inače kladionice kao takve imaju enorman prihod temeljen na hrpi budala koji svakodnevno tamo gube novce. Isti prihod ide osnivacima, investitorima tj privatnim firmama. Samo se na to oporezuje dobit - korist ide pojedincu.

Nacionaliziranjem kladoinica svejedno ide korist prethodnom vlasniku kladionice, ali većinski dio ide državi.

Da skratim, država bi tim potezom kontrolirala prihode i rashode kladionica te ujedno sebi vukla veću korist od toga, dok bi se utjecaj države smanjio na nekim realnim stvarima poput oporezivanja poljoprivredne grane ili nekih drugih gdje su veći prihodi za pojedinca potrebniji.

Tipa, zašto uzet seljaku više mlijeka za manje novca kada možeš seljačini uzet više novca za manje klađenja, apsolutno podržavam.

Na sličan način bi volio kada bi se i grafiti riješili. Tipa uhvate te da si bacio smeće, kazna 100€, uhvate te da si pisao grafit, 1000€. Pa ti glumi "kulera" u društvu.

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?
« Odgovori #55108 : 30. Kolovoz, 2010., 16:23 »
Pa ideje jesu super, al ovo ne kužim, "nacionalizirati".
To da nebude stranih kladionica il kaj?

Nisam vidio, sry.

Inače kladionice kao takve imaju enorman prihod temeljen na hrpi budala koji svakodnevno tamo gube novce. Isti prihod ide osnivacima, investitorima tj privatnim firmama. Samo se na to oporezuje dobit - korist ide pojedincu.

Nacionaliziranjem kladoinica svejedno ide korist prethodnom vlasniku kladionice, ali većinski dio ide državi.

Da skratim, država bi tim potezom kontrolirala prihode i rashode kladionica te ujedno sebi vukla veću korist od toga, dok bi se utjecaj države smanjio na nekim realnim stvarima poput oporezivanja poljoprivredne grane ili nekih drugih gdje su veći prihodi za pojedinca potrebniji.

Tipa, zašto uzet seljaku više mlijeka za manje novca kada možeš seljačini uzet više novca za manje klađenja, apsolutno podržavam.

Na sličan način bi volio kada bi se i grafiti riješili. Tipa uhvate te da si bacio smeće, kazna 100€, uhvate te da si pisao grafit, 1000€. Pa ti glumi "kulera" u društvu.



Matej is not amused.


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

Odg: Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?
« Odgovori #55109 : 30. Kolovoz, 2010., 19:14 »
Govnad. :wildboy:

Probudio se. Ne kužim što se dešava oko mene, nema mi nikog doma, temperatura u sobi mi je 10 stupnjeva manja nego sinoć, trebao bi vratiti prozore čini mi se. I mrak je ko da je ponoć i ne znam :wildboy:
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9