HCL.HR

Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?

  • 81069 Odgovora
  • 4730233 Hitova
*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Odg: Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?
« Odgovori #55185 : 02. Rujan, 2010., 14:26 »
U pravu si, neće. Kad se jednom "nabildaš" takav ostaneš vječno. Zato Grgur igra PES cijeli dan već godinama, a i dalje izgleda ko mladi Couture. Da.
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?
« Odgovori #55186 : 02. Rujan, 2010., 14:28 »
 :hihi:
pa ono, ak nemaš mišića (majmun  :hiha: ) moš ostat takav zauvijek. ili ak fakat puno jedeš onda ćeš usporit maksimalno.
al za par mjeseci ćeš spušit sve zicer ak ne vježbaš.

btw kako se možeš "nabildat" od fizičkog rada?  :wildboy: ne berem vas. eventualno ako od toga ogladnite pa počnete jest malo više pa se čini il neš.  :wildboy:
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

presveti

  • ****
  • 1179
  • sanjam samo pobjede...
Odg: Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?
« Odgovori #55187 : 02. Rujan, 2010., 14:28 »
pa dobro, ako bar malo održavaš, bit ćeš u redu. malo. nećeš se tako lako ispuvat.
Ali tko može pouzdano znati vjeruje li u nešto ili ne vjeruje?...Koliko puta varljiv osjećaj ili grešku razuma smatramo uvjerenjem! Ja najradije u sve sumnjam - ta sklonost uma ne smeta odlučnosti karaktera; naprotiv, što se mene tiče, uvijek odvažnije idem naprijed kad neznam što me očekuje. Jer ništa me gore od smrti ne može snaći - a smrti ne možeš umaknuti!

*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Odg: Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?
« Odgovori #55188 : 02. Rujan, 2010., 14:31 »
btw kako se možeš "nabildat" od fizičkog rada?  :wildboy: ne berem vas. eventualno ako od toga ogladnite pa počnete jest malo više pa se čini il neš.  :wildboy:

Nope, ja čak jedem i manje kad radim. Nemam vremena i to olol.

Ne čini se, ruke i prsa ti se povećaju full. Naravno da nećeš to primjetit ako ideš u teretanu cijeli život pa onda odradiš neki posao u mjesec dana....čak ćeš i izgubit na mišićnoj masi.
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?
« Odgovori #55189 : 02. Rujan, 2010., 14:34 »
mislim da je ipak stvar u tom da počneš koristit miške pa ti se prokrve, "otvrdnu" i dobiju na kvaliteti, pa izgledaju veće, plus spušiš sala od rada pa opet sve izgleda veće.

mislim nemoš baš rast bez hrane.  :wildboy:
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

Odg: Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?
« Odgovori #55190 : 02. Rujan, 2010., 14:44 »
Malo sam računao i ono, u prosjeku bi prenio 5000kg svaki dan uz sve ostalo što bi radio, tako da ono.
+ ionako sam mekan ko puplica i bilo kakva fizčka aktivnost ima rezulate pa...

I smršavio sam bar 5 kila, sad sam već podnošljivo debel lolo :wildboy:

Jedo sam koliko i prije, samo u boljim intervalima, ručak + burek od mesa na poslu + nešto sa strane što bi se našlo. ;( Nadam se da neću ipak brinut o tome kolko ću jest kad krenem u TERETANE :(
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?
« Odgovori #55191 : 02. Rujan, 2010., 14:45 »
šta nije da tebi fali 20 kila il tak neš?  :wildboy:
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

Odg: Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?
« Odgovori #55192 : 02. Rujan, 2010., 14:45 »
Pročitaj. Fulali su svemir + ne razumiju kako funkcioniraju grafovi i statistika.

ne kužim šta fali grafu?

i po čemu je ( po tebi jel) fulan svemir? za ovaj "them" dio  nisam previše siguran, al "us" je skroz okej.
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?
« Odgovori #55193 : 02. Rujan, 2010., 15:05 »
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Odg: Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?
« Odgovori #55194 : 02. Rujan, 2010., 15:24 »
Um... da... jako, ovaj... kreativan, jel  :wildboy:

*

presveti

  • ****
  • 1179
  • sanjam samo pobjede...
Odg: Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?
« Odgovori #55195 : 02. Rujan, 2010., 15:37 »
imam afte. gljag.
Ali tko može pouzdano znati vjeruje li u nešto ili ne vjeruje?...Koliko puta varljiv osjećaj ili grešku razuma smatramo uvjerenjem! Ja najradije u sve sumnjam - ta sklonost uma ne smeta odlučnosti karaktera; naprotiv, što se mene tiče, uvijek odvažnije idem naprijed kad neznam što me očekuje. Jer ništa me gore od smrti ne može snaći - a smrti ne možeš umaknuti!

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?
« Odgovori #55196 : 02. Rujan, 2010., 16:09 »
eeew  :(

Onako na jeziku s neznam, lijeve strane? Isuse to mene spopadne svakih par godina  :wildboy:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Clouseau

  • **
  • 413
  • AE PIPUN
That would be an ecumenical matter.


Možda imam Alzheimerovu, ali barem nemam Alzheimerovu.

Odg: Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?
« Odgovori #55198 : 02. Rujan, 2010., 16:15 »
Graf je posebno zanimljiv;

http://www.boingboing.net/2010/08/17/is-the-web-really-de.html

pa okej. piše u postotcima, ne u megabajtima il nešto. očito je da sve više ljudi pristupa netu, al graf pokazuje kako se smanjuje udio weba u tome. nije da ono, UMIRE I DA ĆE SUTRA BIT MRTAV, već ono, appovi i govna preuzimaju  veći udio.
naslov i naslovnica su ono, ŠOK, EKSTRA EKSTRA, da bi se prodalo šta više al članak uopće ne pristupa na taj način :<
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

Odg: Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?
« Odgovori #55199 : 02. Rujan, 2010., 16:17 »
Što je tocno "web" u tom grafu, onako, internet se sastoji od multimedije, a oni su ju racjepali na zasebne skupine, naravno da umire onda :(

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9