Ma ne sjećam se detalja, bilo je davno, ali nešto mi je poznat taj noćni klub. Moguće da je to to
Sjećam se samo da su u sobi četiri kreveta bila spojena u jedan veliki i da je zaštitar u hotelu bio neki nabrijani mladi tip koji je patrolirao noću hodnicima i ljude pritiskao uza zid i nosio ih preko ramena okolo.
hahaha lol nismo mi imali takvog zaštitara, većinom su sobarice na toki voki zvale kad pravimo nered u hodniku, ali svi smo izbjegli nesuglasice. jedino su harmonikašu htjeli uzet harmoniku ali se nakraju vodič Amir dogovrio s njima.

Policija nam sav alkohol prosula, jer smo na plaži cugali i tu je Amir uskočio u pomoć.
Trebalo nas sve u stanicu pa onda slat kući na roditeljski trošak.
Ne zaboravno iskustvo mogu cijelu Wikipediju napisat o iskustvu.
Došli prvi dan u Barcelonu i ostali svit kad negdje dođe obiđe malo grad šeta, ali mi ne, ubiti morali smo bacit krug sa vodičem, i onda smo imali slobodno (nezz točno sad ću možda slagat) 2h da sami malo prošetamo, ali ne! Leži u park izležaji se, gleda vodič u nas i kaže :"Vas ništa ne zanima."

Ali di je još; trajekt, Italija, Francuska, Monte Carlo itd...
