HCL.HR

Vijesti

  • 1655 Odgovora
  • 158120 Hitova
*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Vijesti
« Odgovori #360 : 09. Siječanj, 2013., 19:45 »
:hihi:

Da, ali to nije spriječilo tvoju mamu da ga proguta :hiha:
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Vijesti
« Odgovori #361 : 09. Siječanj, 2013., 20:02 »
JEL TO JER ON IMA MINI INAČICU MAME xDDDDDDD
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Vijesti
« Odgovori #362 : 09. Siječanj, 2013., 23:09 »
:hihi:

Odg: Vijesti
« Odgovori #363 : 14. Siječanj, 2013., 12:42 »

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Vijesti
« Odgovori #364 : 14. Siječanj, 2013., 12:46 »
rula =(


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Vijesti
« Odgovori #365 : 14. Siječanj, 2013., 12:51 »
:ave:

*

Seengeer

  • ******
  • 4945
  • ︻デ═一 not srs
Odg: Vijesti
« Odgovori #366 : 14. Siječanj, 2013., 12:53 »
nisu se tipke baš dobro vratile :hiha2:

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Vijesti
« Odgovori #367 : 14. Siječanj, 2013., 12:55 »


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Seengeer

  • ******
  • 4945
  • ︻デ═一 not srs
Odg: Vijesti
« Odgovori #368 : 14. Siječanj, 2013., 12:58 »
:hihi:

Odg: Vijesti
« Odgovori #369 : 14. Siječanj, 2013., 20:02 »
možda se lošost onoga na videu odrazila na sami video.
hehe
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: Vijesti
« Odgovori #370 : 16. Siječanj, 2013., 21:00 »
1. DNO SVEMIRA


Al, opet, u kontekstu svega, je ok.


2. INDEX HR POKUŠAJ HUMORA/DRUŠTVENOG KOMENTARA/SARKAZMA/PUŠENJA VLASTITOG KURCA


Citat:
Spomenimo i da je uredništvo "Nacije" fotografiju kojom je ilustriralo svoju naslovnicu "posudilo" od kampanje koja se u Njemačkoj vodila protiv obrezivanja i to pod imenom "Prste dalje od mog pimpeka".



3. NOVINARSTVO

Novinari nikad čuli za stock fotografije.
Što me čudi s obzirom da je pola index.hr fotki za rendom ne hrvatska teme/članke sa stocka.
« Zadnja izmjena: 16. Siječanj, 2013., 21:02 Facaa »
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Vijesti
« Odgovori #371 : 16. Siječanj, 2013., 21:15 »
uopće ne berem ovaj tvoj komentar cijele priče. kako je moguće imat ikoji drugačiji stav osim hejtanja Nacije?

I ovo za stock fotografije? Zašto bi oni ovdje trebali staviti stock fotografiju? prvo pravilo novinarstva je da fotografija mora bit najrelevenatnija moguća i davat dodatnu vrijednost članku. što je ovdje slučaj.

zašto misliš da bi stock fotografija bebe koja siše mlijeko iz majčinih grudi bila bolja?
« Zadnja izmjena: 16. Siječanj, 2013., 21:19 beaver hunter »
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: Vijesti
« Odgovori #372 : 16. Siječanj, 2013., 21:17 »
Pravo na govor?

Al hejtam smeće od članka. UU POSUDILO OD NJEMAČKE KAMPANJE ZA KURČEVE, HAHAHHA, SMJEŠNO.
Iako to nije istina i tako ne funkcionira svijet. :wildboy:



Edit;
Možda me nisi razumio dobro.

I ovo za stock fotografije? Zašto bi oni ovdje trebali staviti stock fotografiju? prvo pravilo novinarstva je da fotografija mora bit najrelevenatnija moguća i davat dodatnu vrijednost članku. što je ovdje slučaj.

zašto misliš da bi stock fotografija bebe koja siše mlijeko iz majčinih grudi bila bolja?

Hoću reći da je NACIJA kupila renodm stock fotku i stavila ju na plakat.
A Index sa smješkom dobacuje da su posudili fotku od neke njemačke kampanje za rendom kurčeve. Spominju tu kampanju i posuđivanje, iako je očito riječ o rendom stock fotografiji. To me i čudi, što ne znaju šta je stock fotografija. Plus, ne znam čemu to uopće spominjati/isticati. Glupo je i neistinito, jel.
« Zadnja izmjena: 16. Siječanj, 2013., 21:23 Facaa »
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: Vijesti
« Odgovori #373 : 16. Siječanj, 2013., 21:18 »
uopće ne berem ovaj tvoj komentar cijele priče. kako je moguće imat ikoji drugačiji stav osim hejtanja indexa?

Ispravljeno :tired:

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Vijesti
« Odgovori #374 : 16. Siječanj, 2013., 21:23 »
Pravo na govor?

Al hejtam smeće od članka. UU POSUDILO OD NJEMAČKE KAMPANJE ZA KURČEVE, HAHAHHA, SMJEŠNO.
Iako to nije istina i tako ne funkcionira svijet. :wildboy:

Pa obzirom da ta talibano-kršćanska ekipa nije ništa bolja i također udara ispod pojasa, uopće ne kužim zašto bi jedan index, koji je otvoreno provokativan, ostao ravnodušan. Realno plakat je govno (sitna slova, dugačke rečenice, klinac nosi >DRES< POTREBNO NEZZZ + očiti fotošop), ali OK, ima tu neku ludost zbog koje će novine zaradit miljardu novaca od sljedećeg broja.

EDIT1

aha, ubro ovo za stock fotke. Al stoji što rekoh. iako realno, članak jest jednodimenzionalan, on je upravo onakav kakav očekuješ od indexa. ako ovi imaju pravo udarat ispod pojasa, onda ima i index vađenjem random kampanja di se spominju penisi beba.

EDIT2

Općenito vlada neka loša katolici-oni drugi atmosfera na portalima. Recimo, index.hr je po meni zadnji bastion anti-katolićanstva i komentara na sva govna koja svećenici pričaju po kvartu. s druge strane, NOVATV, rtl, HTV, pa portali 24sata, itd, svi su se tako govnarski otvoreno priklonili katolici ekipi da nezz. Npr. baš sam promatrao dnevnike nove tv ovih dana. random frajer iz GROZD-a dobiva istu, ako ne i veću minutažu od jovanovića za svoje glupe 15.stoljeće parole. Također, svećenici siluju bebe, onaj frajer priča viceve na misi, treći hejta jer kao malo su mu milodara ostavili pederi u crkvi, ali o tome ne vidiš niti minute.

Po toj logici, kolko god index nekad pretjerivao, naravno da ću se priklonit njima. jer da nema njih, u ovoj zemlji nikad ne bi saznao za ta sranja već bi mislio da živim u zemlji di je todorić božanstvo, a desna mu ruka bozanić.
« Zadnja izmjena: 16. Siječanj, 2013., 21:33 beaver hunter »
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9