ma ono, kurac. skinio 2 filma, jedan je bio hd, i to je sve skupa 10 gba. kao računam, ostavit ću da se odsidaju oba i dobro. al ne. dobijem warning kao, bla bla, znači imam 5 dana mrtvih da bi ih stavio na 0.4 ratio il seedao 60 sati. upload mi je praktički nula, makar je jedan torent nov.
aj dobro, sidat ću ih 60 sati, boli me kurac. al ne!
mogu sidat samo jedan torent, jer sam nov! kul.
+taj elitizam mrtvi me previše nervira. i ono, doša sam da bi skinia nešto, ko pošten čovk, nije mi problem seedat, al problem je kad svi sve jebeno imaju, pa mi torrent mora bit duže upaljen nego da sa pablika skidam. i help topici su ono "HEHE U OPEN THIS MEEN U n00b, U GET BANNED LOL".
mrtvo govno.
enivej frendač mi je obečao za blackcats invitation, još odavno, ako dobijem bit ću ozbiljan. ak ne, svejedno ću imat kolekciju hd filmova.
