HCL.HR

Grand Theft Auto 5

  • 3111 Odgovora
  • 943599 Hitova
*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #1950 : 17. Travanj, 2015., 00:29 »


Stay tuned, three videos comming soon...   :hiha:



:hiha: :hiha:
« Zadnja izmjena: 17. Travanj, 2015., 00:36 Cole »

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #1951 : 17. Travanj, 2015., 03:35 »
Konačno sam uspio sve srediti!

Grješka je u glupom Rockstarovom downloaderu koji ne radi kako bi trebao i ne verificira fileove koje je skinuo...

Za vikend Vam se pridružim u onlineu

Blago tebi.

*

metalni

  • ****
  • 1762
  • Seoski mudrac
    • My Art Gallery
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #1952 : 17. Travanj, 2015., 04:44 »
Možda da napišeš kako si to sredio? Ako još neko bude imao sličnih problema... :solidus:

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #1953 : 17. Travanj, 2015., 05:47 »
Znači:

Problem je cijelo vrijeme samo i isključivo u Rockstarovom downloaderu!
Ako bih prekinuo download on onda ne provjerava filove koje je skinuo nego samo nastavi dalje gdje je stao i tako zna spremiti ISTI file pod drugim imenom...

Onda sam prvo skinuo MD5 file checker koji je isključivo za RGSC verziju igre.

Znači učitate file i prekopirate kod sa stranice da vidite je li sve u redu, ako nije izbrišete taj file i RGSC opet započinje download.

Nakon što sam sredio tih par grješaka mogao sam doći do launcha, no i onda ne bi radio...

Zatim kad sam skroz puko jer i njihov support ništa ne zna i šaalju moj upit "višim instancama" odlučio sam se za "sivi" potez.

Skinuo sam torrent pre load verzije koja nema nikakav crack ili modificirane datoteke.
Zatim sam stavio download folder moj folder od GTA V. Napravio forec re-check i onda je torrent ustvrdio još par grješaka i da sfileu x64a.rpf fali kakvih 2,3% podtaka...
Što RGSC nije mogao nikako otkriti, kao što nije pomagao ni repair...

Nakon toga sam dobivao error code 2 da nije RGSC dostupan... Opet poludim i nađem od nekog frajera na Rockstar supportu GTALauncher koji radi (upisao sam GTA V error code 2 fix)

I onda sam KONAČNO mogao u igru! Vidim po njihovim forumima da i hrpa drugih ljudi ne može u igru radi istog problema!!!
Stvar je u tome da bi se sve trebalo downloadati odjednom što je skoro nemoguća misija, jer im brzina nakon par minuta padne do 60KB/s i ako ne napravite pause pa resume brzina na tome i ostane....
Ljudi ne mogu svake 3 minute sjediti za kompom i klikati pause, pa resume, a ako prekinete download dogodi se ljudima što se meni dogodilo...

Ovo je stvarno loše organizirano od strane Rockstara i smatram da su svi trebali dobiti Steam key, jer on barem može normalno verificirati podatke i nešto konkretno napraviti...
RGSC nikad više download preko tebe... :chair:

*

metalni

  • ****
  • 1762
  • Seoski mudrac
    • My Art Gallery
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #1954 : 17. Travanj, 2015., 06:20 »
Svašta, baš neobična situacija... No, drago mi je da si riješio problem.
I bogme si se odlično snašao! =D>
Ja recimo, nikad nisam imao ni jedan jedini sličan problem prilikom instalacije... Bilo je prekidanja zbog raznih sitnica poput lošeg čitača, izgrebanog dvd-a, pucanja veze i slično, ali niš drugo. Čak i sa piratskim igrama koje ponekad skinem da isprobam prije kupovine originalnog izdanja. Što se toga tiče, rekao bih da baš imam sreće da mi se sve potrefi kako treba.

*

bigguy

  • *
  • 84
  • War Thunder player
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #1955 : 17. Travanj, 2015., 08:18 »
Pozdrav ljudi!
Evo moj prvi post ovdje i razmisljam o kupnji GTA i zanima me na koliko bi FPS-a vrtio igru

Konfa mi je
CPU:Intel i5 650 3.2GHz
GPU:Zotac GTS 450
8 GB Rama
Win 7
Work hard until your idols become your rivals!

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #1956 : 17. Travanj, 2015., 09:28 »
(Klikni za pregled slike.)

Stay tuned, three videos comming soon...   :hiha:

(Klikni za pregled slike.) (Klikni za pregled slike.)

:hiha: :hiha:

=D> :ave:

A vidi Igora sta opako izgleda kao milicajac :hihi: :thumbs:
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #1957 : 17. Travanj, 2015., 09:34 »
Spoiler alert: Od tri (ili četiri?) puta što smo ja i Cole probali zaigrati neku Setup misiju te večeri (jučer zapravo), nismo ni jednom ništa uspjeli jer bi uvijek netko iz našeg tima umro.

A svaki put smo čekali i po 5-10 minuta da se uopće pokrene misija, da se inviteani ljudi odazovu i pridruže. I onda 5 minuta igraš misiju i neki random igrač umre taman pred kraj :)

Cijeli dan jučer pokušavam riješiti Prison Break setup misije koje sada mogu pokrenuti iz svog stana i nikako... ili nema igrača koji bi prihvatili invite ili netko po prvi put igra pa bude neoprezan i umre kada se zapravo uspije pokrenut misija.

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #1958 : 17. Travanj, 2015., 09:42 »
Spoiler alert: Od tri (ili četiri?) puta što smo ja i Cole probali zaigrati neku Setup misiju te večeri (jučer zapravo), nismo ni jednom ništa uspjeli jer bi uvijek netko iz našeg tima umro.

A svaki put smo čekali i po 5-10 minuta da se uopće pokrene misija, da se inviteani ljudi odazovu i pridruže. I onda 5 minuta igraš misiju i neki random igrač umre taman pred kraj :)

Cijeli dan jučer pokušavam riješiti Prison Break setup misije koje sada mogu pokrenuti iz svog stana i nikako... ili nema igrača koji bi prihvatili invite ili netko po prvi put igra pa bude neoprezan i umre kada se zapravo uspije pokrenut misija.

Polako Igore. Subota je blizu... Možemo se dogovoriti u koje vrijeme bi počeli i krećemo.
Ima nas koji smo već prije prešli GTA na konzolama pa bi u teoriji trebali nešto bolje igrati.

A uz to možemo snimiti i neki gameplay HCL crew heists...

*

Izzo

  • *
  • 11
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #1959 : 17. Travanj, 2015., 10:09 »
Da ja ponovim pitanje, ne dade mi niko odgovor haha

koliki fps mogu ocekivati evo konfe

radeon 7750 hd
4 gb ram ddr2
core2quad 9550

*

vilim

  • ****
  • 1389
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #1960 : 17. Travanj, 2015., 10:27 »
31.4 FPS-a, ovako po mojoj slobodnoj procjeni....

Mislim, kakva su vam dovraga to pitanja? Eventualno(!!!) vam možemo reći hoće li igra raditi, a kamoli da procjenjujemo na koliko FPS-a.

A ako hoćeš provjeriti hoće li ti raditi, za sve postoji ovo: http://www.systemrequirementslab.com/cyri
"Women don't respect salad eaters."


*

Ragee

  • *
  • 69
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #1962 : 17. Travanj, 2015., 11:05 »
cole jel vrtis to na ultra ?
One car in exchange for knowing what a man's made of that is prize i can live with.

*

skipp

  • **
  • 432
    • NuttyGamer
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #1963 : 17. Travanj, 2015., 11:16 »
Evo i mene onboard. Ne pamtim kad sam iskeširo 60€ na Steamu za igru... bila je fizička bol :hihi:

Još samo treba skinut 60gb

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #1964 : 17. Travanj, 2015., 11:23 »
cole jel vrtis to na ultra ?

A ne fali mi puno da sve bude na ultra da. :)

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9