HCL.HR

Metal

  • 284 Odgovora
  • 33509 Hitova
*

Calavera

  • *****
  • 2135
  • Sultan
    • http://www.google.com
Odg: Metal
« Odgovori #240 : 08. Prosinac, 2006., 18:13 »
Ja sam skužio da je ovom forumu nešto porasla razina metala. :)

Inače mislim da je pravi metal otišao u kurac. Više nema pametnih rifova i solaža Master Of Puppetsa ili Rust In Peacea, a još kad čujem da se mnogima ne sviđa Kirkov način soliranja...mislim, metal se sve više pretvara u neku vrstu punka.

I sve to zato kaj su skandinavci krivo protumačili metal, krivo protumačili Reign In Blood.

Odg: Metal
« Odgovori #241 : 08. Prosinac, 2006., 18:17 »
Ja sam skužio da je ovom forumu nešto porasla razina metala. :)

Inače mislim da je pravi metal otišao u kurac. Više nema pametnih rifova i solaža Master Of Puppetsa ili Rust In Peacea, a još kad čujem da se mnogima ne sviđa Kirkov način soliranja...mislim, metal se sve više pretvara u neku vrstu punka.

I sve to zato kaj su skandinavci krivo protumačili metal, krivo protumačili Reign In Blood.

Vidi cinjenica je da skandinavci najbolje znaju sta je metal...Jebiga nemozes ti ostat na metallici,megadeath,iron maidenu...Je da su to pocetci metala...Ali nemozes reci da danas metal nevalja...Ok? :winknkiss: :winknkiss: :winknkiss:  :rockout3:
War!

I refuse to be brought down by you

Praise is far away from what you do

Not only are you cranking on my wreign

I was meant to blow you away...666 (...pounder)

*

Calavera

  • *****
  • 2135
  • Sultan
    • http://www.google.com
Odg: Metal
« Odgovori #242 : 08. Prosinac, 2006., 18:24 »
Ja sam skužio da je ovom forumu nešto porasla razina metala. :)

Inače mislim da je pravi metal otišao u kurac. Više nema pametnih rifova i solaža Master Of Puppetsa ili Rust In Peacea, a još kad čujem da se mnogima ne sviđa Kirkov način soliranja...mislim, metal se sve više pretvara u neku vrstu punka.

I sve to zato kaj su skandinavci krivo protumačili metal, krivo protumačili Reign In Blood.

Vidi cinjenica je da skandinavci najbolje znaju sta je metal...Jebiga nemozes ti ostat na metallici,megadeath,iron maidenu...Je da su to pocetci metala...Ali nemozes reci da danas metal nevalja...Ok? :winknkiss: :winknkiss: :winknkiss:  :rockout3:

Mogu.

Danas metal nevalja.

I nemoj ti meni "vidi cinjenica je da skandinavci najbolje znaju sta je metal" jer sam već rekao da su ga skandinavci krivo protumačili.

*

Gery

  • ***
  • 617
Odg: Metal
« Odgovori #243 : 08. Prosinac, 2006., 18:39 »
Ja sam skužio da je ovom forumu nešto porasla razina metala. :)

Inače mislim da je pravi metal otišao u kurac. Više nema pametnih rifova i solaža Master Of Puppetsa ili Rust In Peacea, a još kad čujem da se mnogima ne sviđa Kirkov način soliranja...mislim, metal se sve više pretvara u neku vrstu punka.

I sve to zato kaj su skandinavci krivo protumačili metal, krivo protumačili Reign In Blood.

Vidi cinjenica je da skandinavci najbolje znaju sta je metal...Jebiga nemozes ti ostat na metallici,megadeath,iron maidenu...Je da su to pocetci metala...Ali nemozes reci da danas metal nevalja...Ok? :winknkiss: :winknkiss: :winknkiss:  :rockout3:
zašto NEMOŽEMO OSTATI NA MAIDENIMA,STAROJ metallici MEGADEATHU,BLACK SABBATHU??MOLIM TE OBRAZLOŽI SVOJE "Jebiga nemozes ti ostat na metallici,megadeath,iron maidenu..."jer dakako da je stari metal puuuno kao i rock bolji od današnjeg metala i rocka,jer nema više kvalitete (dobro oni koji su "preživjeli",pod preživjeli navodim maidene i staru ekipu koja je preživila sve do danas),novi bendovi su shit :tired:

Odg: Metal
« Odgovori #244 : 08. Prosinac, 2006., 19:24 »
nauči pisat. i ne seri.
meni osobno mainstream metal, jelte, skandinavski death n' shit saka..

al idu mi na kurac i metalica, mejdeni i ostalo zbog prevelike isfuranosti i idiota koji isto slušaju.

primjer je jerry.

...spoji crnu i bijelu nam boju
siva je slika svijeta, zar ne?

*

duksy

  • ******
  • 10253
    • hcl
Odg: Metal
« Odgovori #245 : 08. Prosinac, 2006., 19:34 »
zašto jedan 12godišnjak nebi slušao mejdene?  :-(

*

T.N.T.

  • ******
  • 6256
    • http://www.last.fm/user/8th_Method/
Odg: Metal
« Odgovori #246 : 08. Prosinac, 2006., 19:35 »
svi previše serete, chill out...

Odg: Metal
« Odgovori #247 : 08. Prosinac, 2006., 20:12 »
zašto jedan 12godišnjak nebi slušao mejdene?  :-(

samo onako. dokaz da su previše isfurani...

...spoji crnu i bijelu nam boju
siva je slika svijeta, zar ne?

*

Gery

  • ***
  • 617
Odg: Metal
« Odgovori #248 : 08. Prosinac, 2006., 21:20 »
zašto jedan 12godišnjak nebi slušao mejdene?  :-(

samo onako. dokaz da su previše isfurani...
uz isfuranost...dokaz da su najbolji bend na svijetu,dok metallica saksa,može se pokriti ušima naspram mejdena

*

Mr.T

  • ******
  • 5604
Odg: Metal
« Odgovori #249 : 08. Prosinac, 2006., 22:47 »
kako volim kad neiskusni ljudi pričaju o metalu.
Ja sam skužio da je ovom forumu nešto porasla razina metala. :)
ne bi se složio.

kad vidiš kak dečko pljuje po Deathu a slavi novi Bodom album.
to nema smisla :lol:

ma ajd sve u kurac. da se svađam i raspravljam sa nekim ko nije kurca čuo.
čitaj jerry i ovaj deadnight warrior. nemreš mi solit pamet ak si do sad čuo 3 benda i to je fak jea kul jer si metalac kužiš.
pravi metalci nisu ograničeni. (pogledajte si lirikse i poslušajte pjesmu Sacred Reich - 31 Flavors)

i slažem se sa calaverom skroz!

*

Fr3Ak

  • **
  • 313
    • http://www.shuma.org
Odg: Metal
« Odgovori #250 : 08. Prosinac, 2006., 23:14 »
ostat na metallici,megadeath,iron maidenu...Je da su to

mali, prekini pisat, retardiran si.

oke: odlučih editat post
malo pripit pa imam volje natipkat nešto nabrzaka pa uvalit i neki smisao u post, gle mali, pre mlad si i ograničen i nisi kurca čuo, samo par bendova, isti kurac i sa jerrijem i ne vidim smisla pričat išta se djecom koja nisu čula više od 2 benda.
niste dostojni raspreave o metalu
i prije nego odlučite išta natipkat, dječurlijo, razmislite o rečenici
"NISTE dostojni napisat išta u svezi s metalom"
pusa.
« Zadnja izmjena: 08. Prosinac, 2006., 23:18 Fr3Ak »

*

duksy

  • ******
  • 10253
    • hcl
Odg: Metal
« Odgovori #251 : 08. Prosinac, 2006., 23:16 »
ostat na metallici,megadeath,iron maidenu...Je da su to

mali, prekini pisat, retardiran si.

lololol, još jedan dodatak za sig...  :ave:

*

Mr.T

  • ******
  • 5604
Odg: Metal
« Odgovori #252 : 08. Prosinac, 2006., 23:17 »
mali, prekini pisat, retardiran si.
:lol: :ave:

*

Gery

  • ***
  • 617
Odg: Metal
« Odgovori #253 : 08. Prosinac, 2006., 23:52 »
ostat na metallici,megadeath,iron maidenu...Je da su to

mali, prekini pisat, retardiran si.

oke: odlučih editat post
malo pripit pa imam volje natipkat nešto nabrzaka pa uvalit i neki smisao u post, gle mali, pre mlad si i ograničen i nisi kurca čuo, samo par bendova, isti kurac i sa jerrijem i ne vidim smisla pričat išta se djecom koja nisu čula više od 2 benda.
niste dostojni raspreave o metalu
i prije nego odlučite išta natipkat, dječurlijo, razmislite o rečenici
"NISTE dostojni napisat išta u svezi s metalom"
pusa.
geldaj ja sam izdvojio maidene jer su mi najdraži ,a ćuo sam metal bendova onoliko koliko mi djed ima godina,preslušao sam sve vrste metala,najviše su mi se dopali heavy i power,a nisam samo orijenitran na maidene,ima tu i guardiana,helloweena,hammerfalla,immortala,dimmu borgira,black sabbatha,zeppelina (okej nisu baš potpuni metal),slayera,theriona,lordija lol....

*

duksy

  • ******
  • 10253
    • hcl
Odg: Metal
« Odgovori #254 : 08. Prosinac, 2006., 23:56 »
ostat na metallici,megadeath,iron maidenu...Je da su to

mali, prekini pisat, retardiran si.

oke: odlučih editat post
malo pripit pa imam volje natipkat nešto nabrzaka pa uvalit i neki smisao u post, gle mali, pre mlad si i ograničen i nisi kurca čuo, samo par bendova, isti kurac i sa jerrijem i ne vidim smisla pričat išta se djecom koja nisu čula više od 2 benda.
niste dostojni raspreave o metalu
i prije nego odlučite išta natipkat, dječurlijo, razmislite o rečenici
"NISTE dostojni napisat išta u svezi s metalom"
pusa.
geldaj ja sam izdvojio maidene jer su mi najdraži ,a ćuo sam metal bendova onoliko koliko mi djed ima godina,preslušao sam sve vrste metala,najviše su mi se dopali heavy i power,a nisam samo orijenitran na maidene,ima tu i guardiana,helloweena,hammerfalla,immortala,dimmu borgira,black sabbatha,zeppelina (okej nisu baš potpuni metal),slayera,theriona,lordija lol....

 :ave: :ave:
 :ave: :ave:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9