HCL.HR

Što igrate na vašoj PS4 konzoli?

  • 1274 Odgovora
  • 392316 Hitova
Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #1215 : 30. Studeni, 2020., 09:44 »
Završio Shadow of War i Hollow Knight. SOW ok igra, ali opet ništa posebno. Sviđa mi se nemesis sistem i recruitanje orcova, ali osim toga niš posebno.
Zato je Hollow Knight rasturio. Fenomenalna igra! Ušao sam ništa ne znajući o njoj i misleći da je neki klasični platformer, kad ono Dark souls i Castlevania u jednom. Art style odličan, cijeli setting odličan, soundtrack odličan. Izazovna i relativno teška igra, pogotovo pri kraju.
Uglavnom, Hollow Knight je must have, za one koji vole takav žanr!

Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #1216 : 04. Prosinac, 2020., 22:58 »
Marvel's Spider-Man: Miles Morales
Njihanje po New Yorku. :)

Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #1217 : 16. Prosinac, 2020., 21:58 »
Last of us 2
Volim Naughty dogove Uncharted igre, pa igram i ovo (zbog krajolika uglavnom), inace izbjegavam igre s ruznim zombijima.

Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #1218 : 14. Siječanj, 2021., 00:11 »
Crash 4..prekrasna i super zabavna igra.

Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #1219 : 28. Siječanj, 2021., 19:51 »
Igram hitmana, gta 5, uncharted 1-4 i far cry primal

uskoro planiram kupiti lani spider man, isplati li se?

Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #1220 : 01. Veljača, 2021., 22:53 »
Trenutno igram Shadow of War i Mad Maxa, a u međuvremenu bacim koji level Crasha 4 ili neki nezavršeni quest Borderlandsa 2 :)

Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #1221 : 05. Ožujak, 2021., 20:42 »
Dragon ball FighterZ
Dobri stari DBZ.

*

Tatta

  • n00b
  • 4
Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #1222 : 15. Ožujak, 2021., 18:36 »
Cao svima ! (:

Imam dva pitanja :
Nedavno sam odigrao Supraland na svojoj PS4 konzoli i igra me odusevila , no ...  za PS4 konzole nema DLCa Crash .
Da li ima netko vise infromacija da li ce uopste biti taj DLC za konzole i kada je David najavio novi Supraland 2 ?
Da li ce biti dostupan i za konzole ?

Drugo pitanje jeste oko novog Crash Bandicoot: It's about time
Da li mi se isplati kupiti tu igru za svoj PS4 koji nije Pro ? Msm , igra bas i nije jeftina a ako je ogromna razlika onda bi radije kupio novu konzolu prije nego li sto pocnem izdvajati vise novza za igre starije konzole .

Hvala svima unaprijed (:

Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #1223 : 16. Ožujak, 2021., 10:32 »
Citat:
Drugo pitanje jeste oko novog Crash Bandicoot: It's about time
Da li mi se isplati kupiti tu igru za svoj PS4 koji nije Pro ? Msm , igra bas i nije jeftina a ako je ogromna razlika onda bi radije kupio novu konzolu prije nego li sto pocnem izdvajati vise novza za igre starije konzole .

Na PRO-u , igra se vrti u 60 sličica (za razliku od slima na kojoj je framerate varijabilan ali nje ispod 30 sličica po sekundi) i  slika je zeru  "oštrija" (ako si baš tolika picajzla) . Osim FPS-a, nema neke veće razlike u igrivosti. Nisam siguran kako ide ona fora sa verzijama, mislim da i za ovu igru vrijedi, ako kupiš Crasha za PS4, imaš pravo na digitalnu verziju za PS5.   
Inače,  i ovo je jedna od onih "prijelaznih" igara tako da kupovati zbog nje peticu, neznam baš. Btw, svaka čast ako uspiješ ugrabiti PS5. Nema ih nigdje ni za lijek. Ono što su distributeri dobili u najavi kod nas prekjučer su rasprodali u tako reći minuti nakon objave. 
« Zadnja izmjena: 16. Ožujak, 2021., 10:34 moordrak »

*

Tatta

  • n00b
  • 4
Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #1224 : 17. Ožujak, 2021., 15:07 »
Na PRO-u , igra se vrti u 60 sličica (za razliku od slima na kojoj je framerate varijabilan ali nje ispod 30 sličica po sekundi) i  slika je zeru  "oštrija" (ako si baš tolika picajzla) . Osim FPS-a, nema neke veće razlike u igrivosti. Nisam siguran kako ide ona fora sa verzijama, mislim da i za ovu igru vrijedi, ako kupiš Crasha za PS4, imaš pravo na digitalnu verziju za PS5.   
Inače,  i ovo je jedna od onih "prijelaznih" igara tako da kupovati zbog nje peticu, neznam baš. Btw, svaka čast ako uspiješ ugrabiti PS5. Nema ih nigdje ni za lijek. Ono što su distributeri dobili u najavi kod nas prekjučer su rasprodali u tako reći minuti nakon objave. 

Hvala na savijetu .
Pa iskreno , volio bi vec da se igra vrtu u 60 FPSa vec kada za nju dajem nekih 70€ .
Naravno , ne bi samo zbog toga kupovao PS5 nego kazem onako ... 70 € je nekih 15% cijene konzole .

Hvala , trebat ce mi . Guglao sam Saturn i MediaMarkt u mom gradu i nema ih vise tamo . :S

Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #1225 : 20. Ožujak, 2021., 03:01 »
Dok čekam ps5 derem fut u fifi21 i apexa svaki dan hahah..tu i tamo TLOU2 :)

 

Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #1226 : 08. Travanj, 2021., 17:15 »
Days gone
Malo se vozikam dok ne ostanem bez goriva.

Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #1227 : 09. Svibanj, 2021., 09:05 »
Rage 2
FPS na foru Mad Maxa. Pustinja, tenk vozila, ludi likovi, eksplozije.
 :thumbs: :thumbs:

Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #1228 : 14. Svibanj, 2021., 17:20 »
Resident evil Village
Samo hrabro na Easy modu. :)

Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #1229 : 16. Svibanj, 2021., 13:37 »
Nakon platine u Cyberpunku rokam Valhalu i RL u pauzi od Valhale btw igram se na Ps5 koju sam nekim čudom uspio nabavit u ekstra kratkom roku haha.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9