HCL.HR

Pro Evolution Soccer 2010

  • 369 Odgovora
  • 73886 Hitova
Odg: Pro Evolution Soccer 2010
« Odgovori #315 : 06. Studeni, 2009., 23:13 »
Koje smeće taj PES novi  :(
mislim možda armor tebi nije s obzirom da svaki dan čarđaš na pekove vukova traktorom nebi li obranio svoje stado i bio nagrađen volanom, al mi čije je najveće uzbuđenje jel ću se probudit s erekcijom ili ne, se bojimo saw igre.

*

seedorf

  • ****
  • 970
  • My mision is destroy love on planet Earth
Odg: Pro Evolution Soccer 2010
« Odgovori #316 : 07. Studeni, 2009., 00:43 »
Hahahahha kakav gol danas zabio http://www.xfire.com/video/18299a/
Nije to nista bokte kakvih sam golova davao..npr.lopta padne odozgo na mrezu i ude u gol.. :ave: Jel ti se ikad desilo da se igracima zalijepi faca za facu.. :ave:

Odg: Pro Evolution Soccer 2010
« Odgovori #317 : 07. Studeni, 2009., 02:48 »
My mision is destroy love on planet Earth
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

X-Plosiv

  • ******
  • 6865
  • Osebujan osobnjak
    • HCL.hr
Odg: Pro Evolution Soccer 2010
« Odgovori #318 : 07. Studeni, 2009., 11:35 »
Probati ću onda smanjiti na Professional ako je ustvari bolje od Top Player :)
I`m bad, I`m good, I`m deep, I`m shallow, I`m a cool motherfucker at times, at other times I`m an asshole

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Pro Evolution Soccer 2010
« Odgovori #319 : 07. Studeni, 2009., 11:56 »
Nekak mi se čini da rade manje gluposti, normalnije je igrat, na top oni imaju "nemoguću" kontrolu passova i akcija, ponekad im nemreš 2 min uzet loptu, a niš ne naprave...

Odg: Pro Evolution Soccer 2010
« Odgovori #320 : 07. Studeni, 2009., 12:00 »
da, na to sam i mislio  ;)
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

Jurassic155

  • *
  • 112
  • “Be brave. Take risks. Nothing can substitute expe
Odg: Pro Evolution Soccer 2010
« Odgovori #321 : 07. Studeni, 2009., 14:33 »
Dakle, sve sam pročitao, i da odmah kažem- NOVI PES JE SMEĆE!
Oni koji traže stopostotnu realnost, su, oprostite što kažem, čisti idioti. Ako želite pravi stoposto realni nogomet odite na usrano igralište pa se napucavajte s ostalim ljudima koji misle da znaju igrati nogomet. Ja kad igram PES očekujem da mogu proći obrambenog igrača s određenim driblingom... Naravno da ono smeće da s Henryem, Messijem ili C.Rondaldom možeš prijeći cijelu obranu mora biti ispravljeno, ali ne na ovako radikalan način... Još jedna stvar, brze promjene smjera uopće NEMA! Dobro, uredu je da s Ferdinandom ili Puyolom u obrani ne možeš izvoditi promjene smjera za izvozati cijelu obranu, ali igrači tipa Park, Torres ili Iniesta bi to morali moći uraditi. A o delayu između pritiskanja tipke na joysticku i reakcije na terenu da ne govorim. Mislim zar je toliki problem dodati odmah kada se stisne X, a ne primiti, pogledati i onda dati? Mislim što oni imaju gledati zbog čega sam onda ja dovraga tu nego da gledam gdje je koji igrač?
I primjetio sam da se nitko nije dotakao utrčavanja. To bi trebalo biti nešto novo i bolje jeli? E pa je k..ac! Opet mi neće trčati i utrčavati tamo gdje ja hoću, opet neće vidjeti prazan prostor koji ja vidim i opet, OPET, neće trčati prema lopti iako ide pokraj nje i ja vidim da će, ako tako nastavi, obrambemi igrač stići uklizati.
Također, kada vidimo da lopta ide u korner ili gol-aut, i to nam sasvim odgovara, naći će se neki sivonja koji mora trčati prema lopti i taknuti je prije nego izađe izvan terena, BEZ OBZIRA KOJE MI TIPKE STISKALI.
I zašto su dovraga makli onu opciju da sami možemo birati kako ćemo mijenjati igrače, mislim auto, semi-auto ili manual? Ako sam ja naviknuo na manual, da mi se ne događa da mi krivi igrač uskliže, zašto me i u tom pogledu moraju mučiti? Eto, toliko od mene, još uvijek sam ogorčen što ne mogu uživati iu igri kojoj sam se radova.... U kurac

Odg: Pro Evolution Soccer 2010
« Odgovori #322 : 07. Studeni, 2009., 14:47 »
Izaso je patch 0.8 i 0.8 2 update a ti Jurassic neznas igrat :chair:

*

noda

  • *****
  • 3184
Odg: Pro Evolution Soccer 2010
« Odgovori #323 : 07. Studeni, 2009., 15:18 »
I zašto su dovraga makli onu opciju da sami možemo birati kako ćemo mijenjati igrače, mislim auto, semi-auto ili manual? Ako sam ja naviknuo na manual, da mi se ne događa da mi krivi igrač uskliže, zašto me i u tom pogledu moraju mučiti?

kralju, to nisu makli, odi pod player options pa stisni kocku ak se ne varam

*

Jurassic155

  • *
  • 112
  • “Be brave. Take risks. Nothing can substitute expe
Odg: Pro Evolution Soccer 2010
« Odgovori #324 : 07. Studeni, 2009., 17:43 »
Tnx noda. Ali i dalje stoji ono što sam gore napisao.  :hug

*

seedorf

  • ****
  • 970
  • My mision is destroy love on planet Earth
Odg: Pro Evolution Soccer 2010
« Odgovori #325 : 07. Studeni, 2009., 18:53 »
a ti Jurassic neznas igrat :chair:

Da..

*

neo

  • *
  • 55
Odg: Pro Evolution Soccer 2010
« Odgovori #326 : 08. Studeni, 2009., 00:34 »
ja ne znam sta je sa ovom ML, pa ja ne uspevam vec sezonu i po da dovedem nijednog igraca...

*

seedorf

  • ****
  • 970
  • My mision is destroy love on planet Earth
Odg: Pro Evolution Soccer 2010
« Odgovori #327 : 08. Studeni, 2009., 00:40 »
ja ne znam sta je sa ovom ML, pa ja ne uspevam vec sezonu i po da dovedem nijednog igraca...
:solidus:

*

Zapi

  • Gost
Odg: Pro Evolution Soccer 2010
« Odgovori #328 : 08. Studeni, 2009., 00:44 »
u kurac, seedorf pokušava razmišljat!! neo, ako umre ti si kriv!!

*

seedorf

  • ****
  • 970
  • My mision is destroy love on planet Earth
Odg: Pro Evolution Soccer 2010
« Odgovori #329 : 08. Studeni, 2009., 00:49 »
u kurac, seedorf pokušava razmišljat!! neo, ako umre ti si kriv!!

Hahhaa koja legenda.. :hihi: :loludara:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9