HCL.HR

Resident Evil 6

  • 81 Odgovora
  • 20304 Hitova
*

Dragster

  • ******
  • 4491
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Resident Evil 6
« Odgovori #75 : 01. Travanj, 2013., 18:43 »
alternativno, igraj nešto drugo :hiha:

*

seedorf

  • ***
  • 755
  • My mision is destroy love on planet Earth
Odg: Resident Evil 6
« Odgovori #76 : 09. Travanj, 2013., 00:51 »
Srpski zombiji :ave: :ave:

Igra se,nije tako losa kako se prica.Dobro kampanje Krisa i Dzejka su smece,al ostale su zabavne barem meni.Leonova kampanja je daleko najbolja.Najzanimljivije su mi bile misjie kad bjezis od lavine i kad se boris protiv onog mutanta "Ustanak".Cut scene idalje rulaju kao i uvijek.Naporni su mi oni "pametni" zombiji sa puskama i lopatama,ovi obicni setaci su dosta zanimljiviji i strasniji,znaju te nekad sa dva metra zaskociti bas se trznes ono.Ima jedna scena kad ides kroz mracnu podzemnu zeljeznicu i odjednom primjetis na zidu sjenke destine zombija kako se priblizavaju i vriste vrlo jezivo.Prica nezz,bitno je da se radi o zombijima i istrebljenu covjecanstva meni dobro odma.. :hihi: Imam jos igrati, nadam se da nece ispast smece na kraju.

Odg: Resident Evil 6
« Odgovori #77 : 09. Travanj, 2013., 11:15 »
Ne znam jesam li jedini u ovome ali igram na PC-u i modeli likova su odlicno napravljeni. U nekim animacijama kada se ne vidi pozadina ili neke zamuljane teksture (kojih ima) izgleda mi kao neki tech demo. Znaci onako samo na par trenutaka iz odredenih kutova kamere.

Odg: Resident Evil 6
« Odgovori #78 : 29. Travanj, 2013., 17:47 »
RE6 konačno završen (trajalo oko 30 sati). Kvaliteta je nažalost obrnuto proporcionalna sa trajnošću. Igra često zamara, ponajviše u borbi sa bossovima od kojih je glavni boss Leonove i Helenine kampanje definitivno najnaporniji u povijesti serijala, a i šire. Igrao sam u co-opu, pa bi sad trebalo i solo, no igra za razliku od prethodnika (koji sam odigrao na svim razinama težine, pronašao sve embleme i upgreadao sva oružja) baš i ne vuče na to. Budem još isprobao Mercenaries mod i onda najvjerojatnije baj-baj.
Najzabavnija stvar u igri su nazivi protivnika: Lepotitsa, Ustanak, Rasklapanje, Ubistvo, Haos, Ruka-Srp, Noga-Trchanje, Telo-Eksplozija...
« Zadnja izmjena: 29. Travanj, 2013., 17:53 Densetsu »

*

iris94

  • ***
  • 641
Odg: Resident Evil 6
« Odgovori #79 : 08. Ožujak, 2015., 02:02 »
Pozz raja.
Tražim nešto da igram sa djevojkom split screen. PC je i igrat ćemo na 42 incha sa 360 controllerima, i mislio sam RE 5 ili 6. Peticu sam već igrao sam pa bi preferirao šesticu.
Jedini uslov za šesticu mi je
- Da li se mogu sve 4 kampanje odigrati split screen ?



Odg: Resident Evil 6
« Odgovori #80 : 09. Ožujak, 2015., 10:45 »
Pozz raja.
Tražim nešto da igram sa djevojkom split screen. PC je i igrat ćemo na 42 incha sa 360 controllerima, i mislio sam RE 5 ili 6. Peticu sam već igrao sam pa bi preferirao šesticu.
Jedini uslov za šesticu mi je
- Da li se mogu sve 4 kampanje odigrati split screen ?

Mogu.

*

iris94

  • ***
  • 641
Odg: Resident Evil 6
« Odgovori #81 : 10. Ožujak, 2015., 01:41 »
Pokrenuo sam i odigrali smo prvi chapter sa leonom. Do onog dijela kad smo u kanalizacijama. Zasad mi je igra onako, mrtvi prosjek :wildboy:
Valja bude bolje. Stvarno volim ovaj serijal.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9