HCL.HR

Tom Clancy's Splinter Cell: Conviction

  • 117 Odgovora
  • 24110 Hitova
*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Tom Clancy's Splinter Cell: Conviction
« Odgovori #60 : 21. Travanj, 2010., 21:06 »
Pa to me zanima, kako bi odigrao, ako treba dvoje za to, znači multi, ne?

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Tom Clancy's Splinter Cell: Conviction
« Odgovori #61 : 01. Svibanj, 2010., 00:40 »
Sorry na double postu, ali  \:D/ igra se, napokon  :hug

*

latz

  • **
  • 346
Odg: Tom Clancy's Splinter Cell: Conviction
« Odgovori #62 : 01. Svibanj, 2010., 09:28 »
nije to to nije to vise onaj klasicini stealth, fali mi kontrola brzine na mousewheelu

*

$h4d0w

  • ******
  • 3910
  • Forever is an illusion...
    • Last.fm Profile
Odg: Tom Clancy's Splinter Cell: Conviction
« Odgovori #63 : 01. Svibanj, 2010., 20:58 »
Šta više je akcijski orijentiran nego stealth?  Šta nije bila neka šema sad u tom novom da su najavljivali da će se svaka misija moć odigrat totalno po želji, od Rambo rushanja pa sve do totalnog stealtha?

fali mi kontrola brzine na mousewheelu
Ah.. to mi je oduvijek rulalo u SC-u. :(  Kako onda kontroliraš brzinu?
>> Last.fm Profile


>> Xfire Profile

*

Deadwalker

  • *****
  • 2495
  • All the pieces matter
    • HCL
Odg: Tom Clancy's Splinter Cell: Conviction
« Odgovori #64 : 01. Svibanj, 2010., 21:15 »
Jel tko igrao multiplayer tj. co-op? Kako AI reagira u tom modu? Jer ono, kvaliteta tog moda mi je glavni cimbenik koji bi me natjerao da kupim to...
The greatest teacher, failure is.

*

latz

  • **
  • 346
Odg: Tom Clancy's Splinter Cell: Conviction
« Odgovori #65 : 01. Svibanj, 2010., 21:21 »
s obicnom tipkom, imas normalni hod i trcanje...

rambo svakako, imas oruzja ko u prici... al nema knife-a

ne znam ja pokusavam preci misije bez ispaljenog hica i bez da te skuze al nemoguce... bar ne na veryhard

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Tom Clancy's Splinter Cell: Conviction
« Odgovori #66 : 02. Svibanj, 2010., 02:34 »
Igra me oduševila, prejebena je. Prešao je za nekih 9 sati, SP, sad ću malo DO krenut. Gameplay je strava, sigruno najbolji SC dosad, valjda nije zadnji  :wildboy:
« Zadnja izmjena: 02. Svibanj, 2010., 12:46 cole »

*

Mansky Hunt

  • **
  • 254
  • BOGOTACSVEMIRA
    • mAc-O-mAtic SoundCl!ck
Odg: Tom Clancy's Splinter Cell: Conviction
« Odgovori #67 : 03. Svibanj, 2010., 12:44 »
Igra me oduševila, prejebena je. Prešao je za nekih 9 sati, SP, sad ću malo DO krenut. Gameplay je strava, sigruno najbolji SC dosad, valjda nije zadnji  :wildboy:
Sad će nas popljuvat.  :wildboy:

Svi viču da je GTA klon,ono - lol.
Men je mark and eliminate prejeben,a i većina u igri je user friendly.Priča je super i za sad se razvija odlično,igram tek 3 sata.Gameplay je baš strava.
SC Conviction FTW!

p.s - dosta misija se svejedno obavlja stealth (ne moraš,ali možeš),tak da...znam da se digla buka oko toga kako nije stealth,itd. a prijašnji SC-ovi su im prestealth,jebiga.Nikad zadovoljni.


*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Tom Clancy's Splinter Cell: Conviction
« Odgovori #68 : 03. Svibanj, 2010., 13:06 »
tko pri zdravoj pameti viče da je GTA klon?

neznam, nemogu se složit s vama. vjerujem da je x360 verzija puno ugodnija za igru, ali ovo na pc-u je katastrofa - od optimizacije do kontrola. a gameplay je sasvim zasebno razočaranje - automatizirano do boli - u tri poteza Sam pretrči tri metra prebaci se kroz prozor i pomoću mark & execute rješi se trojice.

ne kažem da je skroz loš, ima blistavih trenutaka; ali meni osobno najgori SC dosad. ako ga se Splinter Cellom uopće može zvati.

*

Mansky Hunt

  • **
  • 254
  • BOGOTACSVEMIRA
    • mAc-O-mAtic SoundCl!ck
Odg: Tom Clancy's Splinter Cell: Conviction
« Odgovori #69 : 03. Svibanj, 2010., 13:38 »
Spomenuo sam zato što sam vdo na raznim forumima da se priča kako je GTA klon,lolololol.
Uglavnom,meni je igrica samo tijekom jedne misije bla dosadna,a to je onaj Iraq.Mislim,level je deblno napravljen i imaš onu debilnu maramu na glavi,izgledaš kao da ideš na polje,a ne jebat mater talibanima.  :fpalm:

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Tom Clancy's Splinter Cell: Conviction
« Odgovori #70 : 03. Svibanj, 2010., 15:14 »
Kao prvo svatko ko krene igrat PC verziju neka skine najnovije drivere za grafičku i zvučnu ljudi su imali problema, kao i ja, ako igraš tps, i fps godinama, onda možeš si sam poštimat kontrole kako ti paše, to je u SC maestralno napravljeno i sva čudesa koja možeš napravit u igri ako se ufuraš malo, možeš unutar 25 sekundi napravit, cilj igra i priče je i bio da je Sam sada jači i ubijitiji nego ikad prije, igra ima strahovit replay value, što je po meni najveći + . Ljudi vidim i recenzije pljuju po IraQ levelu, meni je on totalno sjeo, daje priči težinu, daje karakterni + dosad nepoznatom Samovom prijatelju Vic-u, koji je po meni odličan novitet, te sjajan voice acting. Sistem covera je tako brutalan da je to strašno, prva dva serijala SC-a što zbog tog vremena što zbog možda neimanja dovoljna mašte bila su ograničena na taj prilaz s leđa, ispitivanje i bacanje tjela u mrak, s trojkom i četvorkom se već dosta dobilo u slobodi, dok u ovom zadnjem, igrač nema ograničenja može radit što ga volja, kome je ovakav gameplay dosadan i lagan neka prebaci težinu i neka s maštom proba riješit 5,6 special forces-a u prostoriji, igrin gameplay je vrh vrhova. Isto tako nemogu skužit kako su ljudi retardirani, pa govore za grafiku da je loša, isto tako za MW2 da je jako loša, u kakvom svijetu živite vi, nije to NFS da sve mora biti glow, shaderi na svakom mjestu na maksimumu i šta ja znam, osnovne i najbitnije stvari su ušminkane i sad neki detalji nisu i to je loše, grafika nije samo slika, u njoj ima još dosta elementa, prezentacije svega.

PLUSEVI:

+Sam
+Priča, karatkerizacija likova
+Nelinearnost, gameplay, širina i dizajn levela
+Visoki replay value, ostali modovi (co-op, multi, den. ops)

MINUSI:

- Nekome kratka kampanja (ovisno o pogledima igrača)
- Vjerovatno zadnji SC  :wildboy:

OCIJENA: 93
« Zadnja izmjena: 04. Svibanj, 2010., 03:32 cole »

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Tom Clancy's Splinter Cell: Conviction
« Odgovori #71 : 04. Svibanj, 2010., 10:24 »
+Nelinearnost

neznam jesmo istu igru igrali uopće. conviction je striktno linearan. čak linearniji od trojke i double agenta. ako tu "nelinearnost" podrazumjevaš pod više vrsta eliminacije onda to nije to. jer do svakog objectiva vodi samo jedan put, i uvijek će se dogodit ista stvar kad tamo dođeš. nemože bit nelinearno da ga jebeš.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Tom Clancy's Splinter Cell: Conviction
« Odgovori #72 : 04. Svibanj, 2010., 13:02 »
Govorim striktno o nelinearnosti kretanja, neprijatelju možeš prići sa 100 strana, prolazi, penjanja na katove pa skakanja s njih, te  veranja po cijevima

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Tom Clancy's Splinter Cell: Conviction
« Odgovori #73 : 04. Svibanj, 2010., 13:40 »
to je prije raznolikost nego nelinearnost.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Tom Clancy's Splinter Cell: Conviction
« Odgovori #74 : 04. Svibanj, 2010., 14:13 »
Kak si ko interpretira  :ementaler:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9