HCL.HR

Xbox 360 slim

  • 30 Odgovora
  • 6566 Hitova
Odg: Xbox 360 Slim?
« Odgovori #15 : 17. Lipanj, 2010., 18:44 »
Taj podatak je izvan čak i mojeg područja znanja.  :wildboy:

*

seymour

  • ****
  • 1445
Odg: Xbox 360 Slim?
« Odgovori #16 : 17. Lipanj, 2010., 18:47 »
Milijardu baš ? puno je to jebote  :wildboy:

Sad će fino past cijene starih bokseva pa će ih se mislim moć kupit poprilično jeftino .
Di ćemo večeras, pusti prazne priče<br />Di ćemo večeras da se ubijemo pićen<br />Di cemo večeras, da bude luda kuća<br />Tu su Kuzma i Shaka Zulu, doktori puknuća

*

ReFlex

  • **
  • 215
  • uwetkek
Odg: Xbox 360 Slim?
« Odgovori #17 : 17. Lipanj, 2010., 18:49 »
Ma pitam,neznam sta cu.....Taman sam se rijesio starog XBox-a......Onda mi jedino ostaje da kupim Elite.....
Jer bezz xbox-a vjerovatno ne bih mogao izdrzati niti 10 dana......

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Xbox 360 Slim?
« Odgovori #18 : 17. Lipanj, 2010., 18:56 »
Milijardu baš ? puno je to jebote  :wildboy:

Sad će fino past cijene starih bokseva pa će ih se mislim moć kupit poprilično jeftino .

1500 kuna je i sad poprilično jeftino  :wildboy: Mislim, PS2 se prodaje po cijeni od 1000kn, tako da je cijena boxa jako dobra. No uvijek može bolje, kako ti kažeš  :hiha:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: Xbox 360 Slim?
« Odgovori #19 : 17. Lipanj, 2010., 18:57 »
Njubare. :wildboy:

Citat:
To pay for the anticipated warranty repairs, as well as evaluate and fix machines still in inventory, Microsoft said it would take a $1.05 billion to $1.15 billion charge against earnings for the quarter that ended June 30.

http://www.computerworld.com/s/article/9026340/Xbox_360_red_ring_of_death_costs_Microsoft_more_than_1B


 :wildboy: :wildboy:
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

*

seymour

  • ****
  • 1445
Odg: Xbox 360 Slim?
« Odgovori #20 : 17. Lipanj, 2010., 19:00 »
ok šefe  :(

@dragster

znam da im je cijena relativno niska (bokseva jel ) al ne smeta ako još padne  :hiha2:

Isto kad je ps3 slim izašao,ovi obični su se počeli prodavat za 1400-1600 kn ,a prije za 2000+

Di ćemo večeras, pusti prazne priče<br />Di ćemo večeras da se ubijemo pićen<br />Di cemo večeras, da bude luda kuća<br />Tu su Kuzma i Shaka Zulu, doktori puknuća

Odg: Xbox 360 Slim?
« Odgovori #21 : 17. Lipanj, 2010., 19:01 »
150 dolara će sad Arcade biti. Vani, naravno. Tko zna kojom će matematikom Sophos računati cijenu za naše tržište.

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Xbox 360 Slim?
« Odgovori #22 : 17. Lipanj, 2010., 19:12 »
150 dolara. Strašno  :wildboy: Kod nas će biti 300 još godinu dana vjerojatno


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

ReFlex

  • **
  • 215
  • uwetkek
Odg: Xbox 360 Slim?
« Odgovori #23 : 18. Lipanj, 2010., 00:50 »
"""1500 kuna je i sad poprilično jeftino  :wildboy: Mislim, PS2 se prodaje po cijeni od 1000kn, tako da je cijena boxa jako dobra. No uvijek može bolje, kako ti kažeš"""

Pa ja nezzz sta ti onda igras.....1500 Kn (380 Km) ........ nadam se da mislimo na isto = Arcade .......
Ako ga budem modificirao,ili stavljao novi Drive,ili kupovao Hard Disc.....oped ce me doci isto kao da kupim nov Elite......
Ako mislim preko neta igrat Halo Reach (H.D.)......a ove novije igre mi uopce nece bez  ovog zadnjeg Update-a
Ako se ne varam poredak ide ovako.:
-Premium
-Arcade
-Elite
-Slim
A vidio sam i neki "Pro" sto dodje poslije Arcade-a......nisam cuo za njega.....!?
« Zadnja izmjena: 18. Lipanj, 2010., 00:53 ReFlex »

Odg: Xbox 360 Slim?
« Odgovori #24 : 18. Lipanj, 2010., 00:52 »
To ti je noviji naziv za Premium. Koliko se sjećam, kad su došli Jasperi, Premium se preimenovao u Pro.

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Xbox 360 slim
« Odgovori #25 : 22. Lipanj, 2010., 20:47 »
Kao što već možda i znate, na E3-u je predstavljena revizija Xboxa 360, znači smanjenje dimenzija i poboljšanje općih karakteristika obzirom na početnu verziju, uglavnom, "slim" je opravdan budući da neodoljivo podsjeća na ono što sony radi već tri generacije svoje konzole, ali dobro.

mala recenzija - link

U kratkim crtama, pomalo čudan dizajn je opravdan zbog toga što navodno poboljšava protok zraka i tišinu, sve tipke su osjetljive na dodir i postoje sitne razlike čak i na samom kontroleru, cigla od power adaptera je manja, mislim veliko je svejedno. Zanimljivo mi je kako sony to uspije riješiti u samoj konzoli i očito ga dobro izoliraju jer ne pregrijava oko sebe, al ae.

HDD je također nešto drugačije rješen i ono "najbitnije"  :loludara:, slim je u potpunosti kompatibilan sa KINECT-om! uuu....

Uglavnom, zanimljiva spravica, tu i tamo ponešto novo


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

ppppp

  • *
  • 29
Odg: Xbox 360 slim
« Odgovori #26 : 22. Lipanj, 2010., 21:13 »
Kao što već možda i znate, na E3-u je predstavljena revizija Xboxa 360, znači smanjenje dimenzija i poboljšanje općih karakteristika obzirom na početnu verziju, uglavnom, "slim" je opravdan budući da neodoljivo podsjeća na ono što sony radi već tri generacije svoje konzole, ali dobro.

mala recenzija - link

U kratkim crtama, pomalo čudan dizajn je opravdan zbog toga što navodno poboljšava protok zraka i tišinu, sve tipke su osjetljive na dodir i postoje sitne razlike čak i na samom kontroleru, cigla od power adaptera je manja, mislim veliko je svejedno. Zanimljivo mi je kako sony to uspije riješiti u samoj konzoli i očito ga dobro izoliraju jer ne pregrijava oko sebe, al ae.

HDD je također nešto drugačije rješen i ono "najbitnije"  :loludara:, slim je u potpunosti kompatibilan sa KINECT-om! uuu....

Uglavnom, zanimljiva spravica, tu i tamo ponešto novo


već postoji tema - http://www.hcl.hr/forum/index.php?topic=12437.15

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Xbox 360 slim
« Odgovori #27 : 22. Lipanj, 2010., 21:19 »
znam da postoji, ali to je za E3. Ovo je kao za stalno predviđeno, šta ja znam. Izgubljen sam.  :wildboy:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

ppppp

  • *
  • 29
Odg: Xbox 360 slim
« Odgovori #28 : 23. Lipanj, 2010., 09:28 »
znam da postoji, ali to je za E3. Ovo je kao za stalno predviđeno, šta ja znam. Izgubljen sam.  :wildboy:

Izgubljen si malo previše xD... idi tamo pa piši zato jer je ovo ista tema sa istim imenom, što se gleda kao spam tema...

Odg: Xbox 360 Slim?
« Odgovori #29 : 03. Srpanj, 2010., 13:32 »
A zašto bi mijenjali jaspera točno? Ne kvari se i ne zagrijava previše.  :solidus:

Al da, promijenjen je i hardverski jerbo je tiši dosta (barem tako kažu).
Sarkazam nije za internet.
Nikad nisam imao iksbok, ali zar je toliko loša situacija bila s tim pregrijavanjem?
We haz to go back!!!

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9