HCL.HR

Anime

  • 1228 Odgovora
  • 193220 Hitova
*

black_out

  • ******
  • 4118
  • #IgračVrata
Odg: Anime
« Odgovori #300 : 03. Studeni, 2009., 20:31 »


@seymour - možeš i TTGL film pogledati, no osim hrpe skraćenih i recikliranih scena nemaš baš što vidjeti, tako da je upitno koliko se isplati skidati ga radi par ponovno nacrtanih scena koje su dodatno natrpane svijetlosnim efektima. Al vrijedi pogledati barem intro koji objašnjava Spiral Kingovu prošlost u par minuta.
hardcore gamer | rapist | nerd | cis scum | misogynist |

*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Odg: Anime
« Odgovori #301 : 03. Studeni, 2009., 20:46 »
@depresija:

Kraj TTGL-a je ekvivalent penisa koji pati od teske gangrene. Tu nema sumnje i previse filozofiranja. Gainax, studio koji ga je radio, ima tradiciju i jebacki skill da cak i nekakve romanticne anime koje samo zenske gledaju pretvore u nesto sto ce vas nakon kraja gurnuti na rub suicida.  :wildboy:

Ali opet, ne znam. Dakle kao, ti si ka neki pipun koji se zatreskao u neku picku, volis ju kao vise od zivota, prva ti je, planirate dete blabla i onda nju otmu.
I sad, krenes za njom. Skuzis da joj se nesto dogodilo i da ces ju izgubit, sto god napravio. Pustis ju na miru i odustanes, izgubit ces ju ranije. Ili jebeno odlucis umjesto toga bacati galaksije poput shurikena samo zato da bi ju ipak vratio natrag, makar znajuci da ces ju ipak izgubiti, bez obzira na svoj trud. Ali si dobio dodatno vrijeme s njom, koliko god trajalo.

TTGL je, koliko god nekima bilo nejasno, anime za prave muskarcine. Ono, macho. Bez zajebancije.

Poanta animea kraja TTGL-a:
"NE DIRAJ MI PIČKU! KOJI KURAC MISLIS TKO SAM JA?! :@"

Simon bijase muskarcina(TM) i moze bijedno stariti sa smjeskom na licu dok se sjeca tih vremena bez zaljenja. Eto, to, poanta, kraj.

Bio to anime ili ne, niste muskarcine ako se ne divite tome.  :wildboy:


I usput, krivo si skuzio i kraj EOE-a. Ima na shumi neki topic gdje sam Fr3aku objasnjavao, treba to naci.

*

black_out

  • ******
  • 4118
  • #IgračVrata
Odg: Anime
« Odgovori #302 : 03. Studeni, 2009., 21:01 »
 :piva:
hardcore gamer | rapist | nerd | cis scum | misogynist |

*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Odg: Anime
« Odgovori #303 : 03. Studeni, 2009., 21:04 »
Tvoj pogled mi je bio previse tragican. Jebemu. Neznalico. :wildboy:

*

black_out

  • ******
  • 4118
  • #IgračVrata
Odg: Anime
« Odgovori #304 : 03. Studeni, 2009., 21:09 »
Mislio sam ići pisati i taj dio.
Al jednostavno mi se nije dalo.

TTGL ima toliko jednostavnu priču, al je slojevita.
Ko luk.

I patterna ima mali miljon.
Zaboravio sam spomenuti moj omiljeni.
Yoko´s kiss of death.
 :wildboy:
hardcore gamer | rapist | nerd | cis scum | misogynist |

*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Odg: Anime
« Odgovori #305 : 03. Studeni, 2009., 21:25 »
TTGL mi je bio zabavan sve dok nije krepao kamina, nakon toga sam odgledao nekoliko epizoda i prestao gledat, nije mi vise bilo zabavno  :wildboy:

@yuri, ne, nemoj pokušavat :( mozemo zapocet raspravu kao i na shumi, al ono.

i da, od tad, od te rasprave, se pokusavam sforsat da pogledam taj evangelion ili kak vec, jel u medjuvremenu izasla neka fensi reza da to mogu pogledat barem zbog kvalitete videa? :(

*

black_out

  • ******
  • 4118
  • #IgračVrata
Odg: Anime
« Odgovori #306 : 03. Studeni, 2009., 21:29 »
Pogledaj do kraja, smrade jedan.
Da, bude malo dosadno, al zadnjih par epizoda posjeduje Krista.

Evo što jedan lik reče:

Citat:
In short, if you’re going to see just one anime in your life, it had better be Tengen Toppa Gurren Lagann. No, I take it back, if you’re going to live, you should at least see Tengen Toppa Gurren Lagann. I would that say I’ve understood the meaning of life; it is to watch Tengen Toppa Gurren Lagann.

Tengen Toppa Gurren Lagann is the best anime ever.

 :hug

@Eva - evo. Nije HD rip, al je sasvim ok. Bio je KAA nešto pokušavao u 1080p napravit, al mislim da oni nisu baš aktivni već dobrih par godina.
« Zadnja izmjena: 03. Studeni, 2009., 21:32 black_out »
hardcore gamer | rapist | nerd | cis scum | misogynist |

*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Odg: Anime
« Odgovori #307 : 03. Studeni, 2009., 21:34 »
Mozda nekad kad cu putovat negdje pa prebacit na mob/lap i pogledat :(

al provest pol sata- sat ispred kompa i gledat nesto sto mi nije zabavno smatram kao gubljenjem vremena =( tak da ono, necu sad potrosit 5 sati da dodjem do zadnjih sat vremena koji valjaju.

Odg: Anime
« Odgovori #308 : 03. Studeni, 2009., 21:43 »
Ali opet, ne znam. Dakle kao, ti si ka neki pipun koji se zatreskao u neku picku, volis ju kao vise od zivota, prva ti je, planirate dete blabla i onda nju otmu.
I sad, krenes za njom. Skuzis da joj se nesto dogodilo i da ces ju izgubit, sto god napravio. Pustis ju na miru i odustanes, izgubit ces ju ranije. Ili jebeno odlucis umjesto toga bacati galaksije poput shurikena samo zato da bi ju ipak vratio natrag, makar znajuci da ces ju ipak izgubiti, bez obzira na svoj trud. Ali si dobio dodatno vrijeme s njom, koliko god trajalo.

Wau. Zašto je to baš morala biti ona ? I zašto je baš morala umrijeti ? Ono, kažem, FIKICIJA je, oćekuješ sretan kraj, pogotovo kad heroj napravi nešto kao SPAŠAVANJE SVIH UNIVERZUMA.
U redu, kužim, upila sam s tim prelošim krajem, ne cjenim sve drugo što anime nudi al jebiga. Koliko god dobar bija obrnuto proporcionalno završava. I eto. Ne mogu se otet tom dojmu. :wildboy:

I molimte to za EoE c/paj. :wildboy: Kraj mi je za gledanje samo bio gadan, a od priče se izgubila čar, Shinji je ispa bljuzgavi drkeša. Bez razloga. Opet. Jej. :wildboy:
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

*

seymour

  • ****
  • 1445
Odg: Anime
« Odgovori #309 : 03. Studeni, 2009., 23:18 »
daj odi jedi mrtve kurce :wildboy:

@bleki pogledao sam zone of the enders i dolores i idolo ,ništa posebno . Pogledao sam i TTGL prvi film(Guren-hen ) također niš spešl,kolko sam čuo izać će i drugi dio,ali pošto je to recikliranje serije ne očekujem niš puno.

I kakva mrtva priča u TTGL,on se gleda zbog robota koji su veći od svemira i vjerovatno najboljih akcijskih i nabrijavajućih scena ikad.

Di ćemo večeras, pusti prazne priče<br />Di ćemo večeras da se ubijemo pićen<br />Di cemo večeras, da bude luda kuća<br />Tu su Kuzma i Shaka Zulu, doktori puknuća

Odg: Anime
« Odgovori #310 : 03. Studeni, 2009., 23:47 »
e, ajd sad isprintajte ovu DISKUSIJU, i stavite u ladicu. i onda za 5 godina kad još uvijek nebudete jebali, prisjetite se zašto.  ;)  :hiha:
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Odg: Anime
« Odgovori #311 : 04. Studeni, 2009., 00:12 »
Shush tamo, anabolicaru.  :ementaler:

@depresija:

Jebat ga, zasto zasto zasto? Zvuci mi kao emo hardcore krscanin koji se pita to nakon sto mu se dogodila neka pizdarija. Zasto, o Jarče Bože?  :wildboy:

Vise geeky objasnjenje:
Ionako je umjetno stvorena od strane anti-spirala. Bila je njihov alat, sto je Simon i skuzio. Umjesto da ju je pustio da umre kao alat, oslobodio ju je od njih. Ono, umrla bi ovako i onako.

Ne znam, jebat ga, sakato je kako god gledas na to. Ali nije bas toliko besmisleno kao sto se cini na prvi pogled.

A za EoE c/p dam kad nadem na shumi. Ne mogu naci trenutno.  :wildboy:

Odg: Anime
« Odgovori #312 : 04. Studeni, 2009., 04:12 »
Final Fantasy VII - Advent Children    8    Movie    1
Final Fantasy VII - Advent Children: Complete    9    Movie    1

Ne znam po kojim kriterijima je govno od ACa 8ica. Complete nisam gledao, niti mislim, al sumnjam da je puno bolji.
Realna ocjena max. 4/10

 :wildboy:
Tu sam potpuno zanemario priču. Samo mi je animacija bila bitna, budući se sve i vrti oko toga.

Odg: Anime
« Odgovori #313 : 04. Studeni, 2009., 04:24 »
I šta se tiče TTGLa...
Prvi put sam mu dao desetku čisto radi uzbuđenja, epike i tako toga, ali nikako nije nešto šta bi se moglo gledat' pa i po drugi puta kao NGE.
Postane onak.

I da, meni je također zadnjih par minuta zakurac, ponajviše jer se zgazi sve za šta su se borili.

Odg: Anime
« Odgovori #314 : 20. Studeni, 2009., 01:18 »
Pogleda sam sad par epizoda rendom animea sa engleskim dubom. Povraća mi se  :wildboy:
majstor za vodovodne instalacije i rješava bazene i ostalo

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9