HCL.HR

Anime

  • 1228 Odgovora
  • 193227 Hitova
*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Odg: Anime
« Odgovori #405 : 02. Ožujak, 2010., 05:40 »
Usput, ako se nekome već svidio taj Girl who leapt through time, baš je danas izašao DVD rip Summer Wars-a iz istog studija.
Pobrao i mnoge nagrade.

http://myanimelist.net/anime/5681/Summer_Wars

link na torrent
http://www.nyaatorrents.org/?page=torrentinfo&tid=116305


do 8h seedam s 10mbita uploada, ako  netko hoce, jel.

*

Grzi

  • *
  • 51
Odg: Anime
« Odgovori #406 : 02. Ožujak, 2010., 11:10 »
bar svi animei osim bebopa nisu najveće smeće ikad.
kriste na što sam ja bacio 200tinjak dana svog života. u kurac.

*

Zapi

  • Gost
Odg: Anime
« Odgovori #407 : 02. Ožujak, 2010., 11:20 »
 :ave: :ave: :ave:

*

Cobalt

  • ****
  • 1006
Odg: Anime
« Odgovori #408 : 02. Ožujak, 2010., 22:51 »
Mudar lik.

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: Anime
« Odgovori #409 : 02. Ožujak, 2010., 23:10 »
To i mene muči. Ništa nije ko Bebop jebemu. :wildboy:
Iako, FLCL mi je tu negdje.
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

Odg: Anime
« Odgovori #410 : 03. Ožujak, 2010., 01:10 »
Dobar je Bepop, pomalo dosadnjikav ipak.

Inače, LOGH >>>> sve ostalo.

*

Grzi

  • *
  • 51
Odg: Anime
« Odgovori #411 : 03. Ožujak, 2010., 08:42 »
Inače, LOGH >>>> sve ostalo.

yup.

ako si weeaboo koji želi biti pseudointelektualac.
ok je logh, al molim vas, nakon svega pročitanog o toj seriji, onako, očekivao sam drugi dolazak krista.
kao trebaš biti malo inteligentniji da shvatiš logh, mmmmmm, da, isti tip inteligencije koji ti treba da shvatiš metal gear solid - retardiranost.
al dobro, logh je ispred mgsa poprilično, toliko mu priznajem.

ono, pada mi usporedba s ženama. taj logh je ko pička koju upoznaš na prvoj godini faksa. ono, ne izgleda loše, a ful je pametna. i gušt ti je slušat ju, misliš si, jebote, najbolja pička ikad, ima svoju neku filozofiju, vamo tamo, pitaš se koji si kurac radio kroz čitavu srednju školu (igrao igre :(). e, onda dođeš na recimo treću godinu, pročitao si knjiga pun kurac, vamo tamo, počinješ kužit da ta pička i nije toliko pametna, skužiš da voli i zeitgeist, sjebano. do 5. godine vidiš da tu nema ničeg, nekakve natruhe inteligencije koja je totalno IN YOUR FACE UAAA, al zapravo, to je ništa.

bebop je dama. dama u ranim tridesetima, s toliko jebenog stila, upoznaš ju u kafiću na miljuntom katu nekog nebodera u NYu, onako, savršena je. savršene mjere, grudi malo veće od 90, a i bokovi isto, savršeno našminkana, obučena sa stilom, i ima jebenog iskustva. ne mora citirati knjige (koje je pročitala, sve ofkors) ko grom iz vedra neba da bi ispala inteligentna, svaka njena pora odašilje takvu klasu, jebeno puno životnog iskustva, kužiš da ne mora nikom ništa dokazivati, njen jedan pokret vrijedi više od seksa s ovom prvom, ono, jebena božica.

zajebano je s tim bebopom. mislim, konstantno dobijamo genijalne filmove, koji rulaju na ovaj ili onaj način. s animeima nije tako. animei su vrh dotakli 1998. s cowboy bebopom, nakon toga su mogli komotno odustati. sve nakon bebopa je manje ili više govnasto. ima tu natruha genijalnosti, svakako, al zapakirano u standardnu japansku nemogućnost normalnog pričanja priče, a da ne spominjem tipične anime trope-ove, koji valjda mogu biti dobri jedino osobama s premalenim kurcima i časnama. bebop je toliko ispred svog vremena bio, pas te jeba. al nije da nisu sposobni japanci, jednostavno, publika koja gleda anime su takvi jebeni debili, a oni žele raditi stvari za njih, jer će normalne ljude teško pridobiti, nakon svih sranja u zadnjih 10ak godina.

ne znam, mislim, gledat ću i dalje anime, malo sam se šalio gore, hue hue, al ono, zapitam se, kad pogledam sve što ajmo reći valja iz 70ih, 80ih i 90ih (a to će se kad tad desiti), ostat će mi uglavnom preloša govna. to me čini tužnim :(

i da, JRPGovi >>>>>>>>> anime

Odg: Anime
« Odgovori #412 : 03. Ožujak, 2010., 13:10 »
Pa dobro, tu se čisto radi o tome što više voliš, jel.

Oko LOGH-a sam se zajebavao, nije mi ">>>>>> sve ostalo" koliko god presavršen bio, zapravo, nema tog animea kojeg bih osim Pokemona izdvojio od ostalih, makar mi je i ljubav prema tim malim čudesima sada više nostalgija.

Štajaznam, možda bacim rewatch na Bebopa nakon što završim ovih par animea što mi je ostalo na hard disku.
Dobrog dijela radnje se više i ne sjećam, gledao sam ga u pomalo mutavo vrijeme, k tome na kompjuteru, a i sam si rekao da je Bebop stvar koja se treba bar 2 puta pogledati, pa je možda i do toga, da ne spominjem sad i taj tvoj drkaroški post.

Prije 2-3 mjeseca sam pogledao prvih par epizoda onako usputno, i moram priznat' da sam imao bolji dojam nego li prvi put, valjda tako bude i s ostatkom serije.

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: Anime
« Odgovori #413 : 03. Ožujak, 2010., 14:51 »
Grzi, svaka ti dala. :hug
Iako, čitajući usporedbu sa ženama mi u glavi celo vrijeme Hi Fi dućan snova. Što je plus u svakom slučaju.
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

*

Raz

  • *
  • 105
Odg: Anime
« Odgovori #414 : 03. Ožujak, 2010., 15:23 »
Cowboy Bebop je nešto posebno, čemu se šta se tiče atmosfere još ni jedan anime, a isto tako ni film nisu uspjeli približit...  sada treba pričekat holivudsku adataciju sa Keanu Reeves-om i vidjet koliko će ga "dostići" u kvaliteti.  :hiha:

Odg: Anime
« Odgovori #415 : 04. Ožujak, 2010., 04:37 »


Svrših.

*

Cobalt

  • ****
  • 1006
Odg: Anime
« Odgovori #416 : 14. Ožujak, 2010., 14:02 »
Odgledao Basilisk od jutros do sad. :D

Evo već nekih 30 sati kako nisam spavao. Sad ću pregledat Baccano, pa krevet nadam se. :D

Odg: Anime
« Odgovori #417 : 14. Ožujak, 2010., 19:51 »
Bezbroj ljubavi i svega ko mi nađe mangu "Kyûketsu Shôjo tai Shôjo Furanken" iliti "Vampire Girl vs. Frankenstein Girl"

Neznam di bi to se trebalo tražit, pa budite srca <3
Nažalost, čini se da nije prevedena.

*

Pičkica

  • ****
  • 1765
  • Prince`Charming
Odg: Anime
« Odgovori #418 : 14. Ožujak, 2010., 19:53 »
Prevedi mu je da te zavoli.  :hiha:
JA SAM TOLKO PAMETAN DA VI TO NEMORETE UOPĆE SKUŽIT KOLKA  JE TO PAMET

Kako mu je pimpek letio na sve strane, straaaaaaaaaaaašno...

s h u m a . o r g  :approve

Odg: Anime
« Odgovori #419 : 14. Ožujak, 2010., 19:58 »
Pa sad, znam par riječi kad ih čujem u animeu, ali teško sad da bih mogao prevoditi.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9