HCL.HR

Što ste zadnje gledali?

  • 18882 Odgovora
  • 1737725 Hitova
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #11730 : 16. Lipanj, 2012., 10:21 »
Trick 'r' Treat

Nadao sam se dobrom horror filmu s halloween tematiku, ali sam dobio ispodprosječan film, s jeftinim trikovima, lošim scenarijem. Sama priča je neshvatljiva, teška za pratiti odnosno loša. Glumačka postava ne odgovara za ovaj film po meni, ali šta je tu je. 2-3 scene su samo napete, a ostali pokušaji su veliki failovi. Film je jako naporan za pratiti i žao mi je, jer sam mislio da bi moglo nešta biti od ovoga :(

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #11731 : 16. Lipanj, 2012., 14:03 »
obožavam grgine opise  :hihi:

<3
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #11732 : 17. Lipanj, 2012., 00:51 »
Felon (2008)

Solidan ZATVORSKI film,,,nisam baš čuo za njega pa ono iznenadih se solidnom ocjenom na imdbu i isto tako solidnim castom.
Stephen Dorff je normalan čovjek koji završi u zatvoru i tuče se i sranja. Ima kao neki plot al malo je nezanimljiv i ustvari najvažnije nejasan, nije baš potpuno jasno ko šta i zašto. Ali nekako film je baš gledljiv na način da uopće ne moraš znat šta se događa da bi ga....gledao. To zvuči sad kao da sam rekao da je LIJEP, ODLIČAN nešto al stvarno ne nego je baš gledljiv, teško je objasnit. Dorf je na početku dufus i užasno podsjeća na dudikofa dok se ne ošiša, onda počne rulat dosta. Val Kilmer je,,,savršen,,,naravno  :hiha: :hihi: valjda je baš bio u početku debele faze jer frajer je debeo. I glumi con-filozofa  :hiha: ali dobro je isfuro i rula. Jedini koji je iritantan malo je glavni BADGUY XD Harold Perrineau. Inače lik koji je glumio onog šabana u kolicima u Ozu. Mislim realno nemoš ga više nikad poslije toga vidit kao NEGATIVCA. nez nema smisla. I saka stvarno jer on je kao Tuffffffgay i lud je skroz i beskrupulozan. Plus velik je problem što dosta baca na Chris Rocka što je opet redikulno i iritira jer sve što kaže zvuči kao šala.
Al ono ko puši zatvorske filmove moglobvam bit ok, al realno skroz rendom i tak, polumlako iako je kraj dosta napet =)

7
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #11733 : 17. Lipanj, 2012., 00:55 »
Ae, +1.

Iako, čak sam napisao više manje istu stvar u ovaj topik, al search ne pronalazi.
Možda u onom periodu koji je obrisan. ;______;

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #11734 : 17. Lipanj, 2012., 01:31 »
realno taj search ne pronalazi apsolutno ništa.  :wildboy:
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #11735 : 17. Lipanj, 2012., 08:23 »
Jeepers Creepers II

Ovaj film sam prvi put pogledao negdje 4 godine nakon izlaska i onda mi je rulao, posebno sam Creeper odnosno kako su ga napravili. Priča postoji, ali već napočetku filma vidite o čemu se radi i zapravo nema otkrivanja novih stvari kod priče. Ovo gledam drugi put, pa mi film i nije napet, ali ima ipak ono nešto posebno kada bira svoje žrtve i kada dođe tišina pa samo izleti, ali ostalo je meh... Malo mi je čudno vidjeti Erica Nenningera u nekoj ozbiljnijoj ulozi nakon Malcoma u Sredini, ali dobro je odradio. Sve u svemu za ono vrijeme film je bio odličan, a i nije loš da se ponovo pogleda. Nadam se izlasku trećeg djela sljedeće godine., ali nevjerujem da će biti bolji od drugog djela koji mi je najbolji.

« Zadnja izmjena: 18. Lipanj, 2012., 10:56 redhillunited »

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #11736 : 18. Lipanj, 2012., 09:02 »
Belle de jour

Koji film. Kakva savršena izvadba Catherine Deneuve. Bilo joj je malo dosadno u braku pa si je odlučila začiniti život popodnevnim smjenama u otmjenom bordelu.
Žena je tako seksi, tako savršena da se to riječima ne može opisati.
A režija Luisa Buñuela je tako genijalna. Kojom lakoćom čovjek stvara atmosferu i prikazuje te nevjerojatne prijelaze iz stvarnosti u maštu(san) i natrag. Bravo, bravo, bravo.

Ocjena: 9/10
Neću se bojati.
Strah pobjeđuje um.
Suočit ću se sa svojim strahom.
Pustit ću ga da prođe kroz mene i preko mene!

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #11737 : 18. Lipanj, 2012., 10:56 »
The Hills Have Eyes 2

Ovo je remake filma iz 1977. Iako se drugi dio nastavlja na prvi nije potrebno gledati prvi dio da bi shvatili o cemu se radi. Drugi dio se nastavlja na prvi 2 godine kasnije, ali priča je ista. Dolaze nekakvi ljudi u taj Sektor 16 ovaj put vojnici i nakon toga počinje borba ili bolje reći lov mutanata na ljude. Nisam gledao orginale, ali vjerujem da su oni horrori, dok su remakovi više akcija, ali ostalo je nesta od horrora. Nisu korišteni posebni efekti, ali ono što je napravljeno do su super odradili. Film je napet i na trenutko vas uplaši, posebno jer se ti mutanti suljaju i imaju svakojake zamke  te nikad neznate odakle će doći. Najviše me se dojmila gluma Jessica Stroup stvarno je odradila sjajan posao i nadam se da će i dalje glumiti u horrorima. Mnogi pljuju na remakove ovog filma, ali meni su dobri. Ipak drugi dio mi je bolji jer je nekako strašniji. Svi vi koji volite horrore pogledajte ovo, svidjet će vam se.

Vacancy

Ovaj film je nedavno bio na HRT i samo sam prvih par minuta pogledao filma, nije mi se dalo viš. Sada kako je škola završila nabavio sam film i pogledao ga. Jako mi je žao što ga nisam onaj put odmah pogledao, jer nakon The Women in Black ovo je pravi horror film. Najviše me se dojmila gluma dvoje ljudi koji nisu ili su malo glumili u horrorima, Kate Beckinsale i Luke Wilson bio sam skeptičan posebno zbog Luke, jer sam ga navikao gledati u ljubavnim ili komedijama, slično i za Kate. Priča je standardna u horror žanru i jednostavna, bez nekog kompliciranja. Ne treba puno da skužite što će se događati u sljedećih sat vremena. Zašto je ovo pravi horror film? Cijelih 1:25:00 film je napet, strašan, uzašan, igra sijene i zvuka savršena, lupanje po vratima isto. Nema puno nasilja i krvi što bi ga odmah svrstalo u slasher kategoriju ili blizu toga. Ne sječam se kada sam pogledao zadnji put istinski pravi horror, naravno prije The Women in Black. Preporuka za sve ljubitelje filma, tko ne pogleda ovo onda je stvarno...

*

Glitch

  • **
  • 489
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #11738 : 19. Lipanj, 2012., 14:46 »
Transformers: Dark Of The Moon

Ja ne znam, ovakvu monstruoznu tapiju od filma nisam gledao već jako dugo. Prvi film mi je bio ok na "ima dobrih momenata s Autobotima način" i imao je Megan Fox koja je bila nekako simpatična, drugi film je bio jedna generalna dosada; ali ovo...ovo postavlja granice lošeg ukusa.

Ajde još kad se zanemari Michael Bay, ultimativni patriot, slow-motion scene, hrpa američkih zastava koje vijore na vjetru, klišej akcijske SEAL, NEST, i sve-ostale-kratice-za-specijalne-snage scene, ali koji kurac se dogodio ikakvom konceptu priče u ovom filmu? POSTOJI TAJNO DRUŠTVO KOJE OD ŠEZDESETIH RADI ZA ROBOTE S DRUGE PLANETE. PET TIPOVA SPECIJALACA ĆE SKOČITI U TVRĐAVU ROBOTA SA WINGSUITIMA I UNIŠTITI IM PLANOVE. Koju kitu...

Plus, što se dogodio svim onim ok dijelovima iz prošlih filmova. Barem ona random autobotska simpatičnost par likova? Film me nekako odbijao gledati kad sam vidio prve postere one nove ženske, Rosie Hunt-štoveć...i u pravu sam bio, žena je iritantna koliko je i ružna. A stvarno, one usne njene me distractaju od gledanja u ekran.

Zovite Megan Fox natrag; možda ne zna glumiti, ali simpatičnija je od ove, a i ljepša.

Kakav gubitak vremena.

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #11739 : 20. Lipanj, 2012., 09:44 »
možda je mislio da je ona glumica s karakterom  :hiha:
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #11740 : 20. Lipanj, 2012., 11:04 »
Gero nam se vratio :hihi:
Neću se bojati.
Strah pobjeđuje um.
Suočit ću se sa svojim strahom.
Pustit ću ga da prođe kroz mene i preko mene!

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #11741 : 20. Lipanj, 2012., 11:34 »
O čemu ti pričaš??? :fpalm:
Offtopic smo...
Neću se bojati.
Strah pobjeđuje um.
Suočit ću se sa svojim strahom.
Pustit ću ga da prođe kroz mene i preko mene!

*

Đester

  • *****
  • 2126
  • OSOBNI TEKST
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #11742 : 20. Lipanj, 2012., 11:45 »
 :hiha:
Cuando puedo ni siquiera el tabaco, por lo menos voy a ser oblejan,,,,

*

lulz

  • ****
  • 1016
  • šmeker
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #11743 : 20. Lipanj, 2012., 12:19 »
13. kakvo prljavo smeće od filma, e. :tired:

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #11744 : 20. Lipanj, 2012., 12:42 »
Pogledaj original:
13 Tzameti
Neću se bojati.
Strah pobjeđuje um.
Suočit ću se sa svojim strahom.
Pustit ću ga da prođe kroz mene i preko mene!

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9