HCL.HR

Što ste zadnje gledali?

  • 18882 Odgovora
  • 1729924 Hitova
*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #11715 : 08. Lipanj, 2012., 22:58 »
ja sam ubro da je gledanje Ghost Ridera spadalo u djetinjstvo.

al da, meni isto nije smetao kad sam bio mlađi, al nije on tolko koš koliko bira loše uloge.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #11716 : 08. Lipanj, 2012., 22:59 »
>Nicolas Cage
>bira uloge

Frajer prihvati valjda svaki scenarij koji stigne do njega.

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #11717 : 08. Lipanj, 2012., 23:00 »
a dobro to sam mislio, al mogao je bar sačuvat malo dostojanstva pa odbit neke.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #11718 : 08. Lipanj, 2012., 23:28 »
A bankrotiro je lik, nema sad, ko bira ne profitira xD

*

sajo

  • **
  • 417
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #11719 : 10. Lipanj, 2012., 14:33 »
Ong Bak 3 - za nijansu lošiji od dvice. Tony Jaa je jedini razlog za gledanje filma (da je bilo koji drugi glumac u pitanju, film nitko nebi ni gledao). Acnea akcije premalo. Priča ispod prosjeka. Kraj je ok, mada su ga previše zakomplikovali, očekivao mnogo više.

ocjena: 5/10

Wrath of the Titans - dosadan; akcijske scene isto dosadne uz par izuzetaka, koji su prerijetki; Liam Nelson rula. Priča je solidna. Sve u svemu, u mnogočemu lošiji od prethodnika.

ocjena: 5/10
« Zadnja izmjena: 10. Lipanj, 2012., 20:53 sajo »
if life suddenly just got a bit harder, you most likely just leveled up

*

Wildboy

  • ******
  • 7551
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #11720 : 11. Lipanj, 2012., 01:41 »
A Survivor's Tale

Najbolji hrvatski film ikad.
Mladi glumci Grgur Petrović i Zvonimir Burazin glume narkomane, Luka Uskok glumi šefa.
Matej Majcenović koji je utjelovio glavnog lika Baxtera, odlično je dočarao surovi život ljudi koji čitaj stripove o Poljacima.
Posebno bih istaknuo i DJ Skrillexa koji je samo za ovu prigodu svratio do Zagreba kako bi snimio scenu za pamćenje...

8/10

*

Đester

  • *****
  • 2126
  • OSOBNI TEKST
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #11721 : 11. Lipanj, 2012., 03:47 »
 :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha:
Cuando puedo ni siquiera el tabaco, por lo menos voy a ser oblejan,,,,

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #11722 : 13. Lipanj, 2012., 22:06 »
Svinalängorna

Uf... Težak i potresan film. Naomi Rapace vrhunski odglumila. Žena je ovim filmom potvrdila da je karakterna glumica.
Sami film je priča o narušenim obiteljskim odnosima i oni koji su prošli takvu vrstu problema stvarno nebi trebali gledati ovaj film :wildboy:

Ocjena: 8/10
Neću se bojati.
Strah pobjeđuje um.
Suočit ću se sa svojim strahom.
Pustit ću ga da prođe kroz mene i preko mene!

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #11723 : 14. Lipanj, 2012., 12:13 »
Game of their Lives (2005)

Film koji priča o utakmici (i dogđajima koji joj prethode) svjetskog prvenstva 1950e kad je potpuno amaterski tim USA pobijedio Engleze 1:0. Doduše, poslije su ih torpedirali i Španjolci i Čile al ae.
Tekma je skroz neki kuriozitet, jer Ameri su imali jedva 2 udarca na gol a jedan je ušo, a englezi su pogodili 5-6 stativa, imali zilijardu udaraca i potpuno dominirali al nis, iako im nije igrao najbolji igrač S. Matthews.
Nogomet je začudo dobro snimljen, tekme su skroz autentične, u nijednom trenu nije se pokazalo da su ameri imali ikakve inicijative il nešto, mislim da je čak korišten tijekom utakmice snimak radio voditelja koji je prenosio utakmicu, te da su scene snimljene po tome.
Doduše film je jako ograničen glumcima koji su downright apsolutno nepodnošljivo užasni. Golmana, tj glavnog lika igra..Gerard Butler  :hiha: i to koliko je on loš ne mogu opisat. Frajeru se tolko neda e. Ostali nisu ništa bolji ali većina je onak, ajde, podnošljiva. Osim napadača koji je crnac i bavi se...VUDUOM  :fpalm: što prilično sigurno nije istina. Atmosfera nije loša, ali s obzirom da je to 1950-a i uzevši u obzir da se događa u Brazilu tijekom svjetskog prvenstva moglo je bit puno bolje jer je sve nekako suhoparno. Budžet je bio..20 milijona dolara, što se nimalo ne vidi jer scenografija i kostimi su u rangu tv-serija. 
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #11724 : 14. Lipanj, 2012., 14:48 »
21 Jump Street (2012)

Nezz spektakularni su. Rula kemija između Jonah Hilla i Tatuma. Oduševilo me što nema klišeliziranih scena, nego hrpetina spontanosti i rula mi to nekako. Ima par fora di sam doslovce hvatao zraka kroz smjeh. Čuo dosta pozitivne kritike, a sada shvaćam i zašto. Kraj filma je genijalan. Užasno simpatičan film.



8.3

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #11725 : 14. Lipanj, 2012., 15:06 »
Fuck you science!

Film je odlićan.  :approve

*

Pajko

  • *****
  • 3090
  • REEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #11726 : 14. Lipanj, 2012., 17:14 »
Kraj filma je genijalan.

Kad ga upuca u muda. Umro sam. :hihi: :hihi:
P.S. Napisano je velikim tiskanim slovima jer stvarno vičem. Najozbiljnije.

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #11727 : 16. Lipanj, 2012., 00:26 »
Journey 2: The Mysterious Island (2012)

 :hihi: a nez rula malo.
Mislim iznimno je redikulan al stvarno većinu vremena.  do druge polovine je baš neugodno većinom al onda počne bit stvarno šašavo savršen.
Problem je što film nema nikakvu...RADNJU nego oni dođu na taj otok i onda se dogodio potpuno derp plot akcelerator i to je to. Otok je malo lejm, i ima problem veličine, nekad je sve veliko a nekad malo, to je malo iritantno. Dwayne je...e. DWAYNE. STIJENA. kako je on redikulan to je izvan svemira. Uglavnom svakih x vremena bude neka comic relief  ;) scena featuring duayne.  ;) naravno te smješne scene nisu nimalo smješne nego sam se baš preznojavao koliko mi je bilo neugodno. Dwayne pleše sa pecsima. Dwayne svira ukulele. Dwayne pjeva smješnu pjesmicu. Dwayne ima osjećajan govor. Dwayne daje savjete kako zbariti cure svom 14godišnjem posinku. Luis Guzman je kao i uvijek apsolutno savršen, Michael Caine je malo bjedan al opet rula jer je to on. Glavni 14 godišnjak je...14 godišnjak :hiha: i on IMA PROBLEMA SA RODITELJIMA XDDDD I SA ODGOVORNOŠĆU XDD "ON NEĆE RADITI ONO ŠTO MU KAŽU X((((" . i tako. uglavnom iritantno jako.
Efekti su mkay, akcijske scene većinom derp/redikulne al ono. nez. Atmosfera je ok. sve zajedno skroz gledljivo.
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #11728 : 16. Lipanj, 2012., 02:01 »
Hugo

x]

Ne znam, ne mogu reći da mi je beskrajno simpatičan jer nije, niti da je nešto POSEBNO dobro ali ful mi se sviđa. Nezz, krasne scene ima, vizualno, ali i priakzivanje onih filmova je nevjerojatno atmosferično i skroz rula. Scena s Mjesecom mi je ostala iz djetinjstva u sjećanju i nezz, čitav film je tako.. romantično posvećen filmu. Svidio mi se uglavnom.
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

*

HaZz

  • **
  • 475
  • \o/
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #11729 : 16. Lipanj, 2012., 05:36 »
obožavam grgine opise  :hihi:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9