HCL.HR

Što ste zadnje gledali?

  • 18882 Odgovora
  • 1722854 Hitova
*

Điz

  • *****
  • 2370
  • On je svugdje
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #5745 : 28. Lipanj, 2009., 00:31 »
Ne samo to, nego je riječ o sukobu sirovog, tradicionalnog, švarcernegerovskog protiv nježnog, metroseksualnog i penjemsenaplaninujersampapučarskog :hiha: Ingeniozno :hiha:
Hej, daj vagine mala
Ne ovo nije šala ;D
Skidaj gaće droljo
Ti znaš da ja nisam šoljo ;D
Moj penis će te poderati
Toliko se nisi trebala dotjerati
Ostavit ću te svu u šoku
Bit će kao da si uzela koku ;D
Samo to bijelo na nosu neće biti droga
Već muško mlijeko penisa moga;D

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #5746 : 28. Lipanj, 2009., 00:36 »
A obojici ukus saka. :wildboy:
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #5747 : 28. Lipanj, 2009., 00:38 »
Reci mi to u facu.  :hiha:
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #5748 : 28. Lipanj, 2009., 00:41 »
Neam ti ja problema s tim.  :hiha2:


I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #5749 : 28. Lipanj, 2009., 00:42 »
A jel? izbjegavanje dolaženja na dogovore govori nešto drugo.  :hiha:
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #5750 : 28. Lipanj, 2009., 00:44 »
Da ste mi dosadni? :hiha:



I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #5751 : 28. Lipanj, 2009., 00:45 »
ne, piĆko.  :mrgreen:
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #5752 : 28. Lipanj, 2009., 01:31 »
je. jer praisaš svaki film stariji od 20 godina koji iole liči na nešto. da je takav film snimljen danas rekli bi da je lik prokleto govno na drogama. a onda, jer takvih filmova nije bilo + činjenica da je fakat dobar mu daje besmrtnost. i to mi ide na kurac. samo zato što je film prvi takav u povijesti, malo ispred svog vremena ne znači da je u današnjem vremenu neš kul.

štaš. ne volim filmove koji su previše rastegnuti i "mudri" samo zato kako bi se ja mogao kulturno uzdignuti il neš. sredina filma je savršena. i početak je baš kul misteriozan (iako ide na kurac namjerno neodavanje tajne kaj se događa u filmu). dio s HALom je super i to sve. al onaj kraj je baš ono. da bi ekipa u monoklima i sakoima, koja pije šeri poslje kina i govori cockfoster mogla drkat i osjećat se uzvišeno. e nemože.

komentari su ti na levelu 13-godišnjeg djeteta, jebote. moš ti mislit šta oš, ali ovako obrazložit zašto ti film nevalja je infantilno.

e, niti jednom za bilokoji film za koji sam ja rekao nešto loše, a da se tebi sviđa i nakon toga objasnio razloge zašto mi se ne sviđa ti nisi rekao: "ok, ne sviđa ti se gg jer je film dosadan, nije tvoj tip ovo ono." svaki put mi olfo spustiš s tim --> komentari su ti infantilni/na razini 13godišnjaka, bez da si time išta rekao.

mislim, fakat sorry kaj se ne znam izrazit poput tebe mr. jedem večere s velikim kritičarima poput kuljiš denisa hvata te za penisa grgure petroviću.  :tired:

ideš mi na kurac. ne sviđa mi se. razlozi poput: dosadan mi je, radnja je previše rastegnuta su definitivno razlozi koje drugi istaknuti filmski kritičari navode u svojim kritikama. možda ne ovog filma, ali to je samo zato kaj se boje da će izgubit reputaciju ako poseru ovakvo pretenciozno djelce. odiseja ono. sam naslov filma se nabrijava na homera i samim time vrhunsko ne samo filmsko, nego i kulturno dobro.  :tired:

možda je prije 50 godina bio super (mogu mislit da je, da sam ga tad gledao vjerojatno bi umro), ali danas mi je totalno dosadan. nije po mom ukusuTOČKA
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #5753 : 28. Lipanj, 2009., 01:33 »
Ne samo to, nego je riječ o sukobu sirovog, tradicionalnog, švarcernegerovskog protiv nježnog, metroseksualnog i penjemsenaplaninujersampapučarskog :hiha: Ingeniozno :hiha:

sad bi rado rekao jednu crticu iz grginog života koja nije niti sirova niti tradicionalna niti švarcenegerovska ali neću jer sam totalni frendač i ne pričam okolo osobne stvari na prvoj cugi sa ixijem, smaugom, poteljitom ili bilokojim šabanom s kojim se vidim ili čujem na forumu. jela grgure.  :tired:


NHF prema ovim članovima foruma, prvi su mi pali na pamet  :ementaler:
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #5754 : 28. Lipanj, 2009., 09:12 »
Ne spominji naš homoseksualizam.  :hiha:

gle, ne želim se svađat al ono s monoklima i ljudima koji ispijaju čaj me iživciralo.  :wildboy: ne bi ti inače reko da si infantilan. ;(

gle shvaćam da ti nije dobar al mogo si i ostat na tome, a ne govorit stvari tipa "pretenciozno djelce"  :tired:. Većini je dobar i dan danas i njegova pretencioznost nije ništa loše. Mislim očito je da je napravljen da bi mogo bit "grandiozan" "velik" i šta već. Kao, metafore, spike, VELIKOST LOL bla bla. Znam da ti se to ne sviđa al nemoraš srat da je to smješno i glupo zato što takve stvari stvari nisu po tvom ukusu. Najveća djela ...ičega, su pretenciozna. I stvarno ne kužim po čemu to točno Odiseja nebi mogla danas stajat takva kakva je? osim onih ka efekata u tunelu koji bi mogli danas bit bolji naravno. MIslim po čemu je odiseja film koji je ograničen vremenom? Jedini razlog što danas nema takvih filmova je da ga niko nebi mogo napravit.   :wildboy:

Citat:
iako ide na kurac namjerno neodavanje tajne kaj se događa u filmu

mislim o ovom pričam. Jednostavno nije klasičan film i nema klasičnu radnju nit "ono što se događa" (na višoj razini,jel, ne na 3 manje priče). Ti to ne voliš, ok. Govorit da je to glupo samo zato što nije ko svi ostali...je glupo. Ako se tebi nije dao gledat i ak ti se nije dalo razmišljat ( :wildboy: ) o njemu dobro, al očito si imao drukčija očekivanja.
« Zadnja izmjena: 28. Lipanj, 2009., 09:14 mr_solidus »
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #5755 : 28. Lipanj, 2009., 14:01 »
ovo namjerno neodavanje je baš onak namjerno. naime, jedna od prvih scena na sastanku na onom brodu koji putuje do mjeseca (ili već je na mjesecu). lik priča kao da zna kaj se događa tamo (i zna kaj se događa), al to jednostavno ne želi izgovorit u kameru. al ne zato kaj to ne bi, jer njega netko pita nešto u stilu da objasni kaj su tamo pronašli, a onak okoliša i ne znam kaj. a svi u sobi znaju kaj se tam dogodilo. cijelo vrijeme ponavlja kak je to nešto genijalno, al neće to još reć javnosti ovo ono. uglavnom, ta scena mi je bila tolko loša da sam se skoro zbljuvao. jer namjerno ne želi odat kaj se događa. ne znam, trebali su to napravit na neki drugi način. ovak on priča na sastanku o tome, bez da ijednom kaže: da, to kaj smo našli je izvanzemaljsko i zbog toga nećemo odat javnosti. cijelo vrijeme spominje: "to, nešto", okoliša. a kaj je najgore svi na sastanku znaju o čemu se radi. ne znam ak si shvatio kaj oću reć, al uglavnom lejm mi je malo ta scena. nemoj se vraćat na to.

kaj se tiče cjelokupnog filma, on je stvarno dobar. i kul je to što je tako velik. i kul je to što je napravljen na drugačiji način; grandiozno i veliko. iskreno, jedino što me užasno naživciralo u filmu je onaj retardirani kraj od kojeg sam skoro dobio napad epilepsije od boja na ekranu i onaj kraj, kraj... zadnja scena u onoj sobi koja je tak woeva; kaj se sad tu dogodilo/redatelj je htio ispast kul u stilu "hej vidite kaj meni može past na pamet dok sam pijan."

to + neke scene su užasno dugačke i usporene i teško ih je pratit. al ajde, nije ni to stvarno loše. to je valjda neka metafora veličine svemira i bestežinskog stanja di se sve događa sporo.

da, zaključim. film je totalno ok. pače, čak i dobar i zanimljiv. jedino što živcira je moja nenaviknutost na njegovu sporost i kraj koji mi se nikako nije svidio jer je previše nepojmljiv i čudan (pretenciozan)
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #5756 : 28. Lipanj, 2009., 14:07 »
a dobro taj dio kraja treba biti nekakav mindfuck / metafore pizdarije, al nisam mislio na to, već na ono s bebačem :]

i baš zbog te nepojmljivosti i nekonkretnosti mi se kraj sviđa. U tom je čarolija! ;D  :wildboy:  :ementaler:
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #5757 : 28. Lipanj, 2009., 14:17 »
http://www.popcorn.hr/kolumne/view/64/

Izvrsna analiza Odiseje. Ak vas zanima. Al oprez; ima puno teksta i nula slikica.
Preporučujem Biveru.


I da, pretencioznost rula. \:D/
Razumljivo mi je da netko ne kuži film, jer ej, nitko ga ekšli ne kuži. Razumljivo mi da je i nekom dosadan. Jer, je, spor je i drugačiji.
Ali, neosporivo je vizualno najfascinantije djelo ikad. Rad kamere, scene, prikaz svemira, tišina, atmosfera. Plus HAL je najveći bedgaj ikad.

I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #5758 : 28. Lipanj, 2009., 14:19 »

Ali, neosporivo je vizualno najfascinantije djelo ikad.


to.
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #5759 : 28. Lipanj, 2009., 16:36 »
http://www.popcorn.hr/kolumne/view/64/

Izvrsna analiza Odiseje. Ak vas zanima. Al oprez; ima puno teksta i nula slikica.
Preporučujem Biveru.


I da, pretencioznost rula. \:D/
Razumljivo mi je da netko ne kuži film, jer ej, nitko ga ekšli ne kuži. Razumljivo mi da je i nekom dosadan. Jer, je, spor je i drugačiji.
Ali, neosporivo je vizualno najfascinantije djelo ikad. Rad kamere, scene, prikaz svemira, tišina, atmosfera. Plus HAL je najveći bedgaj ikad.



pročitah. lajkam malo više film sad  :(
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9