HCL.HR

Koliko utice na zabavu to u koje doba dana igrate igru?

  • 10 Odgovora
  • 3958 Hitova
*

ReflectoR

  • *
  • 24
  • be conscious
Koliko utice na zabavu to u koje doba dana igrate igru?
« : 04. Listopad, 2015., 16:28 »
Sto se mene tice daleko najvise se zabavljam igrajuci od 00:00 do 02:00. Da ne pricam kada su atmosfericne igre u pitanju..

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Koliko utice na zabavu to u koje doba dana igrate igru?
« Odgovori #1 : 04. Listopad, 2015., 20:25 »
Ja sam suprotan, nikad ne igram po noći. Nezz nešto mi draže pogledat film/seriju ili knjigu čitat u to doba. A možda bih trebao počet igrat i po noći jer zadnjih godina imam vrlo malo vremena po danu za to.

*

kajunic77

  • **
  • 191
  • Dream big, start small..!
Odg: Koliko utice na zabavu to u koje doba dana igrate igru?
« Odgovori #2 : 04. Listopad, 2015., 20:29 »
Nekako zadnjih godina, kao da mi je od 19:30h do 22:00h rezervirano za igrice, to je neki termin koji mi je svaku vecer slobodan( jer moji gledaju ekstermno glupi televizijski program tako da nemam sta raditi) i tako je vec godinama svaku vecer u tom terminu igram i tocno znam kada pocinjem i kada zavrsvam, jedina iznimka je ljeto, ako ne ustajem ujutro raditi onda znam igrati i do kasno u noc(3-4h).
"Because the ones that are crazy enough to think they can change the world-are the ones who do"
                                                             -Steve Jobs

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Koliko utice na zabavu to u koje doba dana igrate igru?
« Odgovori #3 : 04. Listopad, 2015., 20:32 »
Ja sam suprotan, nikad ne igram po noći. Nezz nešto mi draže pogledat film/seriju ili knjigu čitat u to doba. A možda bih trebao počet igrat i po noći jer zadnjih godina imam vrlo malo vremena po danu za to.

Igranje poslje 23 >>>>>>>>>>>>>>>>>> sve ikad. :hiha2: :hiha2: :hiha2:

*

DakiKŠ

  • **
  • 176
  • Koju poslugu porati?
Odg: Koliko utice na zabavu to u koje doba dana igrate igru?
« Odgovori #4 : 04. Listopad, 2015., 20:32 »
Ja od 6 ujutru do 9 ujutru samo tad imam slobodnog vremena
Ljude delim na dve grupe: Gamere (čitaj ljudi kojima nikada nije dosadno) i ostale ljude (čitaj šonje).
-DakiKS 1. april 2015.

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Koliko utice na zabavu to u koje doba dana igrate igru?
« Odgovori #5 : 04. Listopad, 2015., 20:54 »
Ja nemam odredeno vrjeme, igram navecer, ujutru, popodne, ponekad i cjeli dan...Kako mi dode.

Odg: Koliko utice na zabavu to u koje doba dana igrate igru?
« Odgovori #6 : 04. Listopad, 2015., 20:58 »
Ja ne bih mogao zamislit igrati igre tamo od 6 ujutro pa najdalje do 5-6 popodne. Nekako mi ne leži to vrijeme. Najbolje je igrati ono pred mrak oko 7 pa do 11. A kada su igre atmosferične ili horor obavezno poslije ponoći.

Odg: Koliko utice na zabavu to u koje doba dana igrate igru?
« Odgovori #7 : 04. Listopad, 2015., 21:22 »
Ma kada se igra kao da je bitno vrijeme :)

Neke igre koje se mogu igrati svaki dan njih pretežito igram kasno poslijepodne pa dalje, ali kada mi dođe ujutro ( poštom, dostavom ) neka nova igrica, nije bitno koje je vrijeme, bilo 8 ujutro ili vrijeme ručka, igra se dok se ne zasitim.

Jednom sam GOW počeo u 4 popodne i igrao do 4 ujutro ( bio sam klinac i obožavao sam tu igru ).
DeusNikola

*

Grimm

  • *
  • 86
Odg: Koliko utice na zabavu to u koje doba dana igrate igru?
« Odgovori #8 : 04. Listopad, 2015., 22:06 »
Preko tjedna zbog posla prijepodne nemam vremena tak da igram od 20 pa do 22,23 h ovisi koju igru igram a subotom znam i koje prijepodne igrat pa dokle se otegne!

Doba dana ne utjeće previše na igranje jedino ako sam dosta umoram onda se vidi razlika kod online pucačina tipa COD gdje su potrebni brzi refleksi!!
« Zadnja izmjena: 04. Listopad, 2015., 22:10 Grimm »

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: Koliko utice na zabavu to u koje doba dana igrate igru?
« Odgovori #9 : 05. Listopad, 2015., 07:15 »
Najčešće igram navečer od 21:30h pa nadalje jer tad moji spavaju.
No najbolje vrijeme mi je ipak oko 17h kada mogu normalno koristiti slušalice i mikrofon.
Uglavnom se prilagođavam svojima pa ovisi u koje doba dana igram.

Odg: Koliko utice na zabavu to u koje doba dana igrate igru?
« Odgovori #10 : 05. Listopad, 2015., 13:29 »
Ja gejmam navečer, po par sati... Uglavnom sat do tri.
Volio bi više, al radim. Gejming paradoks, imaš para, nemaš vremena. I obratno. :'(
Što se utjecanja na zabavu tiče, tu mi više utječe ima li još ljudi u sobi osim mene, stvaraju li buku itd. Doba dana i ne toliko, ukoliko nije horror u pitanju.
« Zadnja izmjena: 05. Listopad, 2015., 13:31 Stoshe160 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9