HCL.HR

Komentari na listu odigranih igara

  • 792 Odgovora
  • 313090 Hitova
*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: Komentari na listu odigranih igara
« Odgovori #330 : 06. Srpanj, 2015., 19:26 »
Bilo je i tehničkih problema... Ako ne staviš VSync ne možeš uopće skočiti s visina u sjeno. Odnosno frajer skoči, ali onda krepaš, kao da nisi ni skočio u sijeno nego na zemlju...
Ima tu još hrpa sitnih detalja, ali mi ne bi sve stalo. A usotalom ionako je to moja lista i moj dojam... Moj dojam je takav. Vjerojatno bi ocjena bila veća da nisam igru već 3. puta igrao i da nisam igrao druge nastavke AC franšize.

*

Mzehn

  • ****
  • 1493
  • kakaroto
    • PCGN
Odg: Komentari na listu odigranih igara
« Odgovori #331 : 06. Srpanj, 2015., 19:38 »
Najteže je nać zastavice na onim područjima između gradova, ono gdje normalni ljudi idu na fast travel. Sjećam se da su ih par baš džubretarski sakrili.

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: Komentari na listu odigranih igara
« Odgovori #332 : 06. Srpanj, 2015., 19:40 »
Zato je dobro igrat igru nakon izlaska, jer po netu i na YTu imaš hrpu tutoriala i mapa sa zastavicama. Morao sam si malo pomoć jer bih inače izludio...

Odg: Komentari na listu odigranih igara
« Odgovori #333 : 09. Srpanj, 2015., 03:36 »
Dodano još par igara na listu. Vidim da mi je ovo dobra godina! Na pola smo godine, a ja već imam popriličan broj završenih igara.

Kako si samo mogao Dead Space-u dati 55/100?

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Komentari na listu odigranih igara
« Odgovori #334 : 09. Srpanj, 2015., 06:57 »
Mozda zbog osobnog dojma?

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: Komentari na listu odigranih igara
« Odgovori #335 : 09. Srpanj, 2015., 08:47 »
Dodano još par igara na listu. Vidim da mi je ovo dobra godina! Na pola smo godine, a ja već imam popriličan broj završenih igara.

Kako si samo mogao Dead Space-u dati 55/100?

Zato sto je igra jednolična do bola! Prešao sam i dvojku koja je nešto bolja, al trojku nisam mogao izgurat do kraja... Zao mi je love koju sam dao.
Recimo Masa Efect serijal je bar 5 puta jači od Dead Spacea koji nije niti horor...
Samo ideš po brodu i napucavas iste neprijatelje i nešto malo solidne priče.

Odg: Komentari na listu odigranih igara
« Odgovori #336 : 09. Srpanj, 2015., 12:36 »
Pa baš takva i treba da bude, iako je linearna nikada ne znaš šta će se desit. Sećam se igara, mada trenutno ne mogu da ih imenujem jer sam im zaboravio nazive, koje su forsirale različitost i tako razbile imerziju. Tvoja ocena je previše subjektivna, ova igra vredi više, da je mnogo strašna, baš i nije, ali dovoljno jeste da se može računati kao horor. Uz to je relativno inovativna, koliko se to moglo biti pre neku godinu jer sadašnje igre ne mogu ni toliko.

Mass Effect 1 i 2 nisam dugo igrao jer mi gameplay nije odgovarao a baš sam hteo, govorio sam sebi ovo mi se mora dopast ali ništa.

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Komentari na listu odigranih igara
« Odgovori #337 : 09. Srpanj, 2015., 12:50 »
Uglavnom covik je da svoju ocjenu o igri koju je on dozivija iz svoje perspektive i ako je njemu igra zasluzila ocjenu 55/100 odakle tebi pravo da njemu objasnjavas kako mu ocjena nevalja...Sta bi on triba neku igru dozivit isto ko i ti? Njemu se igra nije svidila i to je njegovo osobno misljenje...I sad mu solis pamet i govoris kako moze dat takvu ocjenu...Boze sacuvaj...Tko je ovde lud?

Odg: Komentari na listu odigranih igara
« Odgovori #338 : 09. Srpanj, 2015., 14:22 »
objektivnost > subjektivnost

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: Komentari na listu odigranih igara
« Odgovori #339 : 09. Srpanj, 2015., 14:28 »
Čovječe ove teme su isključivo za OSOBNO/SUBJEKTIVNO mišljenje! Ovo nisu službene recenzije...
Ako se tebi nešto sviđa, ne mora se sviđati i meni. Meni je Dead Space čista koma i jedva sam mu navukao tih 55/100 to mu je najviša ocijena koju može kod mene dobiti.

U ovim temama možeš napisati i traži se od tebe tvoje subjektivno mišljenje i tvoj doživljaj igre. Recenzije za igre možeš naći na portalu, a ovdje komentiramo osobno iskustvo.
Ako ti pak nemaš osobno iskustvo nego samo objektivno, zapitao bih se što nije u redu...

Odg: Komentari na listu odigranih igara
« Odgovori #340 : 09. Srpanj, 2015., 15:02 »
Ok, ok... čisto objektivno mišljenje je nemoguće ali ipak treba se truditi biti objektivan. Ja sam veliki fan prve dve Dead Space igre i teško mi pada kada vidim lošu ocenu na račun istih.
« Zadnja izmjena: 09. Srpanj, 2015., 20:21 Anomaly »

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Komentari na listu odigranih igara
« Odgovori #341 : 09. Srpanj, 2015., 18:27 »
Get over it. Be a man. :hiha:

Odg: Komentari na listu odigranih igara
« Odgovori #342 : 10. Srpanj, 2015., 17:57 »
Ja sam isto počinjao prvi DS jedno 3 puta i svaki puta stao nakon sat-dva. Nikak se "navuć"
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Komentari na listu odigranih igara
« Odgovori #343 : 10. Srpanj, 2015., 20:19 »
Jah, čudan ukus ima Rvatina. I Mortal Kombat X zaslužuje barem duplo veću ocjenu, nije to nikad bila igra koja se igra radi priče (to je samo bonus) što mu zamjeri najviše nego isključivo zbog gameplaya (borbi) a i likovi su uvijek otprilike isti pa nije zamjerka što nema novih likova, bitno je samo da su sve legende na broju.
« Zadnja izmjena: 10. Srpanj, 2015., 20:21 Adam Jensen »

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: Komentari na listu odigranih igara
« Odgovori #344 : 11. Srpanj, 2015., 15:42 »
Mortal Kombat X je dobio lošu ocijenu jer ovo zapravo nije igra nego jedan veliki DLC paket...
MK Complete Edition je bio zakon! Imao je dugu priču koja je bila jako dobra, imap je nešto više likova, odk u MK X fali recimo Smoke, Sektor i još neki drugi likovi koji su meni osobno bili jako dragi.
MK X priča traje cca 3,5h, dok u Complete Editionu traje 8h! Uz sve to priča mi je jako loša s djecom od starih junaka... Baš onako ne maštovito... Uz sve to ako si kupovao igru znao bi da je kompletna oko 80€!!! Dok je Complete Edition bila 5x jeftinija i imala više sadržaja.

Ako ne kupuješ igre onda naravno da ih nećeš moći ni pošteno ocijeniti, jer ne znaš koliki je omjer uloženo/dobiveno koji je u Complete Editionu puno veći!
Ja imam još Kombat pack DLC, Goro DLC i kaj ja znam kaj... Za tu lovu sam mogao uzeti brda i doline i zato sam mu dao tako lošu ocijenu, jer igra ima duplo manje sadržaja, a 3x je skuplja!

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9