HCL.HR

Komentari na listu odigranih igara

  • 792 Odgovora
  • 311106 Hitova
*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Komentari na listu odigranih igara
« Odgovori #435 : 08. Siječanj, 2016., 11:31 »
Kako preletio pa 10 sati sam bio u u njoj, zavrsio glavnu pricu i picim dalje, danas pocimnjem  sa drugim djelom.Ma nisam nikad volio side questove i to pogotovo u ovakvim igrama, nikad nisam bio tip od toga.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Komentari na listu odigranih igara
« Odgovori #436 : 08. Siječanj, 2016., 11:48 »
Minimalno si 8 sati mogao još izvuć. :)

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Komentari na listu odigranih igara
« Odgovori #437 : 08. Siječanj, 2016., 11:56 »
A nezz mozda bi i izvukao, al iskreno mislio sam da ce prica bit nesto duza, gurao sam ove glavne misije, obavljao sta treba i odjednom sve otislo k vragu, nisam se okrenuo zavrsila igra.I sad nemogu natrag u ostale misije, a i glupo mi je kad je gotovo se vracat.Al nema veze posto igram sve 3 od suca bilo bi glupo da sam previse vremena izgubio na prvom, zasitio bi se svega.Evo sad kroz sat vremena krecem sa drugim djelom.

*

9mlg9

  • Gost
Odg: Komentari na listu odigranih igara
« Odgovori #438 : 08. Siječanj, 2016., 15:51 »
Dodani FM16 i Broforce, oboje ugodno iznenadili. Broforce čak i više, očekivao sam dosadan 2d platformer, dobio dosta zabavnu igru, pogotovo u coopu.

Odg: Komentari na listu odigranih igara
« Odgovori #439 : 08. Siječanj, 2016., 21:19 »
Dodano za Mass Effect. Teško je bilo bome u par rečenica prenijet sve but I think I managed :D

U nekih 9 ipo, 10 sati sam prosao...Nisam tip covjeka bas za ove side questove i to, isao sam samo na glavnu pricu..Ma igra je brutalna uzivio sam se skroz, prica mi je avion, a kad je takva nevolim skrecat sa strane i stajat volim samo ic naprjed kako mi i prica nalaze..

A sad kad je gotova nemogu se vratit pa prolazit side questove, samo su mi dosli creditsi i to je to..

Uhh šteta, ja se baš dosta posvetila svemu, i iako znaju bit repetativni side questovi (nepotrebno puno lokacija sa malo assignmenta na svakoj), svakako dodaje još dosta gameplaya. Pogotovo misije na Pinnacle stationu, funfunfun.  :piva:
« Zadnja izmjena: 08. Siječanj, 2016., 21:25 Shadawing »

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Komentari na listu odigranih igara
« Odgovori #440 : 08. Siječanj, 2016., 21:40 »
Danas sam krenuo sa drugim djelom i nemam nista nego rjeci hvale.Prica je spektakularna, napucavanje je doradenije i bolje, prica jos brutalnija, a cak sam krenuo i u side questove, da odma ne proletim ko i u prvoj.Iako ce brzo to bit gotovo, evo danas vec 6 sati, navukao sam se skroz.

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Komentari na listu odigranih igara
« Odgovori #441 : 08. Siječanj, 2016., 21:57 »
Danas sam krenuo sa drugim djelom i nemam nista nego rjeci hvale.Prica je spektakularna, napucavanje je doradenije i bolje, prica jos brutalnija, a cak sam krenuo i u side questove, da odma ne proletim ko i u prvoj.Iako ce brzo to bit gotovo, evo danas vec 6 sati, navukao sam se skroz.
Obavezno odradi one posebne questove za svakog kompanjona pojedinačno ukoliko ne želiš da plačeš na kraju igre :mrgreen:.

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Komentari na listu odigranih igara
« Odgovori #442 : 08. Siječanj, 2016., 22:04 »
Bas sam to i krenuo, skupio sam za sada prva 3 kompanjona, malo lunjao po svemiru i sada zadnje obavio ono sa onim Jackobom kad mu posjetimo oca na onom planetu di je 10 godina.Sutra peglam dalje.Necu sve zive questove obavit sigurno, al ovako koji mi dode da vidim da je zanimljiv te cu sigurno rjesit.Ako nastavim ovim tempom zavrsicu je preksutra sigurno bas sam se uzivio i u pricu i sve.Al nemogu vam opisat koliko mi pase ovo napucavanje u drugom djelu, sami onaj osjecaj tezine puske i metka dok pucam je savrsen.

Al do sada mi je svakako najvece iznenadenje Jack..Koji show!!!

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Komentari na listu odigranih igara
« Odgovori #443 : 08. Siječanj, 2016., 23:43 »
Al nemogu vam opisat koliko mi pase ovo napucavanje u drugom djelu, sami onaj osjecaj tezine puske i metka dok pucam je savrsen.
U trici je napucavanje još mnogo bolje.

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Komentari na listu odigranih igara
« Odgovori #444 : 08. Siječanj, 2016., 23:56 »
To mi se svida, ma gameplay je stvarno odlican, nemam primjedbe nijedne.

Gust mi je slusat ovog covjeka, evo ko nije igrao, a i ko je pogledajte ovaj video, cut ce te dosta pametnih informacija.
http://youtu.be/LokVIac-FKk
« Zadnja izmjena: 09. Siječanj, 2016., 00:16 bartul_9 »

Odg: Komentari na listu odigranih igara
« Odgovori #445 : 09. Siječanj, 2016., 12:44 »
Nešto se počeli svi ložit na ME opet  :hiha:
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Komentari na listu odigranih igara
« Odgovori #446 : 09. Siječanj, 2016., 12:46 »
Ae, čak sam i ja malo zapaljen da počnem opet od prvog djela. :/

*

9mlg9

  • Gost
Odg: Komentari na listu odigranih igara
« Odgovori #447 : 09. Siječanj, 2016., 12:53 »
Nisam nikad igrao nijedan, dapače, osim ovog podforuma nisam ni čuo ništa o igri niti čitao o njoj. Trebam li je zaigrati?  :hiha:

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Komentari na listu odigranih igara
« Odgovori #448 : 09. Siječanj, 2016., 12:58 »
ME serijal je obavezno štivo. :)

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Komentari na listu odigranih igara
« Odgovori #449 : 09. Siječanj, 2016., 13:08 »
Nisam nikad igrao nijedan, dapače, osim ovog podforuma nisam ni čuo ništa o igri niti čitao o njoj. Trebam li je zaigrati?  :hiha:


Definitivno moraš zaigrat!

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9