HCL.HR

Komentari na listu odigranih igara

  • 792 Odgovora
  • 313108 Hitova
*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Komentari na listu odigranih igara
« Odgovori #345 : 12. Srpanj, 2015., 19:29 »
Dodani Never Alone i Rage.

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: Komentari na listu odigranih igara
« Odgovori #346 : 22. Srpanj, 2015., 17:12 »
Upravo sam dodao The Witcher 2!
Jednostavno pregenijalna igra! Ovo je nešto što sam dugo vremena čekao i zaista se isplatilo! Igra mi je 5x bolja od svih TES igara kad se zbroje, a igrao sam ih na stotine sati...

Ništa ne može zamijeniti ovaj sustav borbe, taj cijeli svijet i priča, mogućnost biranja strana i to na način da igrač osjeti veliku razliku i privrženost likovima za koje si se opredijelio!
Jedina zamjerka igri je njeno trajanje... Prešao sam ju u samo 19h, no budem za par mjeseci ponovno odigrao igru i opredijelio se za drugu stranu medalje :D

Odg: Komentari na listu odigranih igara
« Odgovori #347 : 28. Srpanj, 2015., 17:46 »
The Witcher 2 se komotno može igrati 40 do 60 sati.:tired:

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Komentari na listu odigranih igara
« Odgovori #348 : 28. Srpanj, 2015., 18:16 »
Dodan The Order 1886, igram Ori and the Blind Forest, Tropico 5 i Splinter Cell Blacklist(vec ima mjesec dana malo po malo prolazin, neman bas volje zapet).Sljedece sta mi je pod obavezno Witcher 2(mozda odigram i W1, al tesko) te Mass Efect 2. i 3. dio.

*

Mzehn

  • ****
  • 1493
  • kakaroto
    • PCGN
Odg: Komentari na listu odigranih igara
« Odgovori #349 : 01. Kolovoz, 2015., 11:27 »
DODANO

Dungeons of Dredmor
Holy Potatoes! A Weapon Shop!?

Obje igre će mi do potpunog prelaska uzeti preko 50 sati bez problema...

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: Komentari na listu odigranih igara
« Odgovori #350 : 21. Kolovoz, 2015., 21:07 »
Upravo završio prekrasan Witcher 3 koji mi je trenutno broj 1. u ovoj godini! Dodao sam i Memento mori koji je onako solidna avantura, no očekivao sam puno, puno više.

lista

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Komentari na listu odigranih igara
« Odgovori #351 : 21. Kolovoz, 2015., 21:16 »
Ocjena 110/100 igrao bi odma da imam dobar komp iako sam odustao od w2 ne pase mi nekako, trojka mi izgleda puno boljee..To je jedna od onih igara koja jednostavno mora biti odigrana na full detaljima i dozivit je u punom sjaju kako i zasluzuje.
Isti slucaj imam sa Far Cry 3 koji je prebrutalan, al mi se gadi igrat u medium low detaljima jer mora biti sve na max da bude iskustvo potpuno...Iako sam utukao 30,40 sati sigurno u njega, nije to, to kad mi ona trava izgleda bezveze, kad nije sve detaljno, nemozes se uzivit kako bi trebao.

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: Komentari na listu odigranih igara
« Odgovori #352 : 21. Kolovoz, 2015., 21:21 »
Igra je brutalna. Stvarno volim RPGove i imam ih dosta, ali ovo je vrh. Prekrasno izgleda, pa priča, likovi, gradovi, cijeli sustav borbe, potiona, ulja za mačeve, Geraltov glas, ma 1001 sitnica koja je jednostavno pre dobra. Ima igra ponekada i manjih bugova koji su potpuno zanemarivi jer se dogode rijetko, ali ih se lako sredi.

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Komentari na listu odigranih igara
« Odgovori #353 : 21. Kolovoz, 2015., 21:34 »
Nezz probao sam w2 isto ima hrpa svega i bas radi toga sam prestao igrat.Odbilo me odma u pocetku jer sam dobija osjecaj da igra trazi previse  predanosti, u smislu ako krenem igrat pa pauziram zaboravicu sve sta sam naucio, nekako mi je prekompliciran.Sta se tice w3 vidim isto ima mali miljon stvari al mi izgleda puno jednostavnije i preglednije..Jos jedna stvar sta w3 ima ogroman ispunjen otvoreni svjet pa mi je gust naucit sve o njemu jer cu se zadrzati dugo...A u w2 sam odma dobio osjecaj da je previse svega, al da necu nista koristit vise od nekoliko puta u igri jer samo prolazim kroz nju, tako mi je i ucenje toga svega bilo besmisleno...

Odg: Komentari na listu odigranih igara
« Odgovori #354 : 22. Kolovoz, 2015., 06:12 »
de hrvatina lol
i meni je w3 goty 2015 al 110/100 daj ajde :hihi:

budi realan

ja dajem 9 i po od 10 :hiha:
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: Komentari na listu odigranih igara
« Odgovori #355 : 22. Kolovoz, 2015., 08:13 »
de hrvatina lol
i meni je w3 goty 2015 al 110/100 daj ajde :hihi:

budi realan

ja dajem 9 i po od 10 :hiha:

Trenutno u ovoj godini mi je Witcher najbolja igra kou sam prešao. Ali, ocijene se tijekom godine mijenjaju :hiha:
Sad kad mi dođe MGS V, možda mu ocjena padne, jer sam, veliki obožavatelj cijelog MGS serijala!

A Witcher je dobio takvu ocijenu zbog velike pažnje koju su pridodali malim stvarima. Još uz nvidiine vizualne bombončiće kao što je hairowrks...
Ne znam nisam vidio niti jednog bezličnog lika u igri. Questovi nisu zamorni (osim onih treasure huntova koji znaju biti pomalo dosadni), ogromna igra. Samo Gwent mi je uzeo barem 5h igre, a obožavam takve mini igre koje me prikuju za stolac.

Igra mi je čista genijalnost, ali ovo je ocijena za ovu godinu, a ne za sve igre koje sam ikada igrao. Možda jednostavno ove godine nije bilo (do sada) igara koje bi me oduševile kao što je to napravio ovaj Witcher.

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Komentari na listu odigranih igara
« Odgovori #356 : 22. Kolovoz, 2015., 10:50 »
Dodan Batman: Arkham City

*

Mzehn

  • ****
  • 1493
  • kakaroto
    • PCGN
Odg: Komentari na listu odigranih igara
« Odgovori #357 : 23. Kolovoz, 2015., 11:42 »
Dodano

Adventure in the Tower of Flight
Submerged

Uz to, izdvojio sam jedno popodne za VolChaos

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: Komentari na listu odigranih igara
« Odgovori #358 : 16. Rujan, 2015., 16:09 »
Konačno sam završio i SP GTA V.

Istina i ranije sam prešao igru prije 2 godine na PS3, no ovo je ipak dobra stara igra. Praktički ju imam cijelo vrijeme na HDDu od kada je izašla, što je inače prava rijetkost kod mene.
Online komponenta je razlog što mi je dugo trebalo za završiti main stroy.

Revidirao sam i ocjenu Witcheru 3 na 100/100 i trenutno moram priznati da mi je on GOTY bez obzira i na MGS V koji je pri kraju (iako sam ogroman MGS fan)!

Odg: Komentari na listu odigranih igara
« Odgovori #359 : 23. Rujan, 2015., 19:09 »
Dodano na listu 2015 COD: Advanced Warfare, GTA V, The Witcher 3: Wild Hunt, Alien: Isolation

Već dulje vrijeme nisam odigrao nekoliko visokobudžetnih AAA naslova ovako zaredom.
Morat će se to malo ispravit kakvim "indie" oporavkom lol al što se tiče većih faca do kraja godine jedino jedva čekam Fallout 4.
S obzirom da sam listu updejto na prvi dan jeseni, ljeto definitivno nije bilo sušno :mrgreen:

Ajde pice (de si Čole) updejtajte liste, održavajte tradiciju.
:piva:

« Zadnja izmjena: 23. Rujan, 2015., 19:13 MaliMicek »
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9