HCL.HR

Nintendo @ E3 2015

  • 51 Odgovora
  • 16816 Hitova
Odg: Nintendo @ E3 2015
« Odgovori #30 : 16. Lipanj, 2015., 21:27 »
Skroz razocaran!! Pa nisu mogli ni normalan animal crossing napravit za wiiu. Star fox ću odigrat ali stvarno ne izgleda ništa posebno. Za novu zeldu su rekli da neće prikazivat ništa jer izlazi sljedeće godine a opet neke druge igre koje isto izlaze sljedeće godine su prikazane. Pričalo se o nekim većim 3th party igrama i ništaaaaaaaa. Onaj free2play naslov nigdje. Mislim da se i nintendo oprostio od wiiu-a. Sljedeće godine će bit suša a onda 2017 nova konzola. Pa zar nije mario maker bio na prošlom e3? i evo ga opet. LOše, loše, loše....

Odg: Nintendo @ E3 2015
« Odgovori #31 : 17. Lipanj, 2015., 07:29 »
riperino wii u :mrs:

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Nintendo @ E3 2015
« Odgovori #32 : 17. Lipanj, 2015., 07:32 »
Skroz razocaran!! Pa nisu mogli ni normalan animal crossing napravit za wiiu. Star fox ću odigrat ali stvarno ne izgleda ništa posebno. Za novu zeldu su rekli da neće prikazivat ništa jer izlazi sljedeće godine a opet neke druge igre koje isto izlaze sljedeće godine su prikazane. Pričalo se o nekim većim 3th party igrama i ništaaaaaaaa. Onaj free2play naslov nigdje. Mislim da se i nintendo oprostio od wiiu-a. Sljedeće godine će bit suša a onda 2017 nova konzola. Pa zar nije mario maker bio na prošlom e3? i evo ga opet. LOše, loše, loše....

Ma suša je već sad, mogli bi oni taj NX i izbacit krajem 2016-te.

Odg: Nintendo @ E3 2015
« Odgovori #33 : 17. Lipanj, 2015., 07:39 »
Pa i je susa. Eto, sad dolazi Yoshi. To je orva igra nakon "Gljivana" - Captain Toad koju bi kupio. Svaka cast Splatoonu i Bayonetti, ali meni to nije to. Naravno da ne mogu raditi igre za mene i po meni, ali mislim da nisam jedini. Puno ljudi ima Wii U bas radi djece. Na kraju, i ja sam ga biral da nebude tucnjave i nasilja previse :mrgreen:

Odg: Nintendo @ E3 2015
« Odgovori #34 : 17. Lipanj, 2015., 09:01 »
Ma ima igri više nego prošle godine. Samo što nekako toad, kirby i yoshy  su kao jedna igra, ha ha. Ma fali mi više pravi rpg, xenoblade ili nešto tako. Za novu konzulu ne vjerujem da će izać prije 2017, opekli su se pošteno i ne vjerujem da će ubrzat, treba im čudo od konzole. A i ako izbace prije ja onda odustajem definitivno od nintenda. Ne mogu vjerovat da se ne mogu malo ulizat, popustit oko EA, ubisofta ili bilo koga samo da dofuraju ozbiljniju igru na sistem, pa ne mogu sve sami. Jeste vidjeli onaj indie event sa demo igrama na eshopu? Loše, ni dobre indie igre ne dolaze ( čast iznimkama). Ne očekujem witchera 3 na wiiu ali nešto kao fifa, pes, možda i dragon age i borderlands ako bi bilo moguće.

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Nintendo @ E3 2015
« Odgovori #35 : 17. Lipanj, 2015., 09:13 »
Ma nema više ni smisla da te third-party igre dolaze na Wii U. Osim što je preskupo/nemoguće/besmisleno srezat ih da se uopće mogu vrtiti na Wii U, publika za takve igre ne postoji među vlasnicima Wii U-a.

Da su odmah u startu uspostavili Wii U kao nešto za što dolazi sve (sportske igre, ostali multiplati) i da iskustvo na Wii U nije brutalno inferiornije grafički (da je konzola sposobnija), mogli bi i oni imati konzolu koja se prodaje u rangu kakvog PS4 ili barem XBO... ali očito im to nije zanimljivo.

Inače, Iwata se maloprije na Twitteru ispričao za lošu prezentaciju na E3, tj. rekao da uzimaju te loše komentare na prezentaciju vrlo ozbiljno bla bla bla. Kao da sljedeće godine neće napravit istu stvar :hiha:


*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Nintendo @ E3 2015
« Odgovori #36 : 17. Lipanj, 2015., 09:16 »
Mislio sam da je jedini način na koji se japanci ispričavaju mač u trbuh.

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Nintendo @ E3 2015
« Odgovori #37 : 17. Lipanj, 2015., 12:03 »
Mislio sam da je jedini način na koji se japanci ispričavaju mač u trbuh.
:thumbs:
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Nintendo @ E3 2015
« Odgovori #38 : 18. Lipanj, 2015., 08:37 »
Sad Reggie u intervjuu za Polygon objašnjava da se Iwata nije ispričao i da su oni uvjereni da rade odlične igre:
http://www.polygon.com/2015/6/18/8802789/reggie-fils-aime-iwata-didnt-apologize-for-nintendos-e3-we-make-great

Postoji peticija čak da prestanu razvijati Metroid Prime Federation Force :hihi:
https://www.change.org/p/nintendo-petition-for-cancelation-of-metroid-prime-federation-force

Trailer za tu igru ima pola milijuna pogleda inače i 90/10 omjer dislajkova/lajkova.

Odg: Nintendo @ E3 2015
« Odgovori #39 : 19. Lipanj, 2015., 06:59 »

Odg: Nintendo @ E3 2015
« Odgovori #40 : 19. Lipanj, 2015., 21:42 »
Ne kužim koja je poanta izdavanja nove konzole sada usred generacije. Većina igrača se je već odlučila za PS4/XONE a oni koji nisu će prije odabrati te platforme jer su im frendovi sa kojima će igrati tamo i zbog većeg izbora naslova. Ako izbace konzolu sljedeće ili 2017. godine ne vjerujem da će uspjeti i mislim da će opet biti flop kao i Wii U. Osim ako opet ne ciljaju na casual publiku sa nekim novim gimickima. Ali je tu opet pitanje hoće li ona prihvatiti novu konzolu kada je većina na smartpfonovima i tabletima. Mislim da bi bolje trebali pričekati kraj ove generacije i onda godinu prije konkurencije izbaciti novu konzolu.

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Nintendo @ E3 2015
« Odgovori #41 : 20. Lipanj, 2015., 05:11 »
Ne kužim koja je poanta izdavanja nove konzole sada usred generacije. Većina igrača se je već odlučila za PS4/XONE a oni koji nisu će prije odabrati te platforme jer su im frendovi sa kojima će igrati tamo i zbog većeg izbora naslova. Ako izbace konzolu sljedeće ili 2017. godine ne vjerujem da će uspjeti i mislim da će opet biti flop kao i Wii U. Osim ako opet ne ciljaju na casual publiku sa nekim novim gimickima. Ali je tu opet pitanje hoće li ona prihvatiti novu konzolu kada je većina na smartpfonovima i tabletima. Mislim da bi bolje trebali pričekati kraj ove generacije i onda godinu prije konkurencije izbaciti novu konzolu.

Zato jer zive od prodaja konzola i igara, posto im je Wii U gadno zakazao, a ni 3DS nije ni blizu svojih prethodnika....
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

virty

  • ***
  • 812
  • Xbox: Muskarcina
Odg: Nintendo @ E3 2015
« Odgovori #42 : 20. Lipanj, 2015., 21:05 »
Žena mi izrazila želju da bi uz Vitu i PS4 koje već imamo, rado i Nintendo radi igara tipa Mario Bros.
Koliko mi je to zanimljivo, toliko i nije radi trenutne situacije sa Wii U koja nije blistava, barem mi tako izgleda :solidus:
A još su najavili i novu konzolu.....

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Nintendo @ E3 2015
« Odgovori #43 : 21. Lipanj, 2015., 17:46 »
Žena mi izrazila želju da bi uz Vitu i PS4 koje već imamo, rado i Nintendo radi igara tipa Mario Bros.
Koliko mi je to zanimljivo, toliko i nije radi trenutne situacije sa Wii U koja nije blistava, barem mi tako izgleda :solidus:
A još su najavili i novu konzolu.....

Uzmi N3DS, vjeruj mi neces pozalit :thumbs:
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

Odg: Nintendo @ E3 2015
« Odgovori #44 : 21. Lipanj, 2015., 17:52 »
Jao, nije tebi loše sa ženom..ha ha..meni bi moja najrađe bacila i wiiu i staru kantu od kompa.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9