HCL.HR

razvoj igre

  • 6 Odgovora
  • 2404 Hitova
razvoj igre
« : 01. Rujan, 2015., 17:32 »
 vodim vec duže vrijeme dilemu i ne mogu saznati koja je razlika izmeđi izdavaca i proizvođaca u video igrama.jasno mi je da proizvođac proizvodi kao što to govori sam rijec,kao i izdavac da izdaje na tržište,ali druga stvar cija je ideja za igru dali proizvođac traži izdavaca,ili je ideja za igru izdavaca koji traži proizvođaca da mu napravi igru pa podjele novac.eto volio bi da mi netko više upucen oda tajnu? i šta rade producent i direktor?

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: razvoj igre
« Odgovori #1 : 01. Rujan, 2015., 17:34 »
Stari, ne možeš samo napisat "razvoj igre" u naslov. Plus, ovo je drugi put da vidim da otvaraš temu u krivom podforumu (ova je na pravom mjestu, ona koju sam upravo izbrisao u HCL.hr podforumu, nije bila).

Promijeni naslov ove teme da bolje odražava tvoje pitanje. I stavi usput veliko početno slovo u naslov. I početak svake rečenice kad si već kod toga :wildboy:

Odg: razvoj igre
« Odgovori #2 : 02. Rujan, 2015., 16:49 »
prvi i prvo nisam ja nikakvi stari,a mogao si ako vec želiš biti pametan da mi odgovoriš na pitanje

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: razvoj igre
« Odgovori #3 : 02. Rujan, 2015., 16:54 »
prvi i prvo nisam ja nikakvi stari,a mogao si ako vec želiš biti pametan da mi odgovoriš na pitanje

S takvim ponašanjem ćeš daleko u životu dogurat... :ave:

*

metalni

  • ****
  • 1762
  • Seoski mudrac
    • My Art Gallery
Odg: razvoj igre
« Odgovori #4 : 02. Rujan, 2015., 18:01 »
Meh, glavom kroz zid se ne ide dijete drago... :fpalm:

*

Terox

  • ***
  • 650
    • Planet Minecraft-TeroXCro
Odg: razvoj igre
« Odgovori #5 : 02. Rujan, 2015., 18:07 »
Ma daj nemojte ga zezat očito mu se nije učitalo ono administrator iznad Ementalera. :fpalm:

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: razvoj igre
« Odgovori #6 : 04. Rujan, 2015., 10:57 »
A ništa, najbolje lock teme i link na pravila ponašanja na internetu:
http://www.hcl.hr/forum/popis-pravila/opca-pravila-ponasanja-na-forumima-(netiquette)/

Kasnije prouči i pravila ponašanja na HCL forumu:
http://www.hcl.hr/forum/popis-pravila/opca-pravila-hcl-foruma/

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9