HCL.HR

SSD pomoc?

  • 2 Odgovora
  • 12178 Hitova
SSD pomoc?
« : 11. Prosinac, 2016., 20:29 »
Ljudi zelio bih da kupim ssd 60gb pa imam par pitanja da vam postavim pa ako neko zna da mi pomogne oko ovoga. :)


1. SSD koji kupujem trazi SATA 3 konektor, u mene je SATA 2 , znam da je tacno da necu imati punu brzinu SSD , ali da li cu imati 60% kao sto sam negdje vidio?

2.Ako je npr internet pretrazivac (edge,opera,chrome) bilo koji na  hard drive-u ,a Windows naravno na SSD , da li ce se taj pretrazivac otvarati brze nego inace i antivirus i ccc koji se pale prilikom starta windowsa? ILi sve to moram prebaciti na SSD?

3. Ako su mi video zapisi na hard drive-u ,a program sto otvara te videe(KMPlayer npr) na SSD, da li ce se otvarati brze nego inace?

4.Sta je najbitnije da prebacim na SSD osim windows-a, jer ostane oko 30 GB?

5.I da jos nesto , ako je SSD 60 GB koliki ce njegov kapacitet biti zaista? (Mislim na ono kao USB stik 16GB pise, a kada ga ukljucim pise 14 i jos nesto)??

Hvala
« Zadnja izmjena: 11. Prosinac, 2016., 20:31 Sh00t3R »
fuRy

*

andrash

  • ******
  • 5939
Odg: SSD pomoc?
« Odgovori #1 : 11. Prosinac, 2016., 20:41 »
1. Ne znam za postotke, ali isplati ti se uzeti ssd i za sata2 mbo. Benchevi ovise i od ahci kontrolera. Budući da se radi o 60gb odmah znaš da se ne radi o nekom high end ssd-u, niti novijem zbog kapaciteta

2. Sve na ssd ako želiš ubrzanje

3. Ako otvaraš program otvorio si samo program koji je snimljen na ssd, no ne znam tko tako otvara. Uglavnom se klika na određeni video, mislim da su razlike nezamjetne

4. Svi programi koje korstiš.

5. 50 i nešto gb, možda 55

Odg: SSD pomoc?
« Odgovori #2 : 11. Prosinac, 2016., 20:52 »
1. Ne znam za postotke, ali isplati ti se uzeti ssd i za sata2 mbo. Benchevi ovise i od ahci kontrolera. Budući da se radi o 60gb odmah znaš da se ne radi o nekom high end ssd-u, niti novijem zbog kapaciteta

2. Sve na ssd ako želiš ubrzanje

3. Ako otvaraš program otvorio si samo program koji je snimljen na ssd, no ne znam tko tako otvara. Uglavnom se klika na određeni video, mislim da su razlike nezamjetne

4. Svi programi koje korstiš.

5. 50 i nešto gb, možda 55

Aham, hvala. Samo ovo pod tri nisam skontao ili ti mene. :)
Ne bih ja otvarao i ja kliknem na odredjeni video,ali taj video se otvori pomocu ovoga programa... A inace duze treba da se otvori neki video ... Ma nista , mogu to probati ,sekund posla... I da, jos nesto... Hoce li brze sada kada kopiram nesto sa ssd na hdd ili sa hdd na ssd, ako me razumijete. A i ne treba meni neki strasan ssd, samo cs go igram,nisam ljubitelj ostaloga.  A i ne koristim ni jedan program osim Steam-a i Edge-a.
:) Hvala
« Zadnja izmjena: 11. Prosinac, 2016., 21:08 Sh00t3R »
fuRy

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9