HCL.HR

Kako Ste Došli Do Vašeg Nick-a ?

  • 99 Odgovora
  • 36276 Hitova
Odg: Kako Ste Došli Do Vašeg Nick-a ?
« Odgovori #90 : 20. Veljača, 2015., 22:21 »
Igrao samp i htio uci u crnacku bandu a morao sam imati neko crnacko ime i prezime. Vec 7 godina stoji isti nick na svim forumima koje koristim, lol veze

Odg: Kako Ste Došli Do Vašeg Nick-a ?
« Odgovori #91 : 02. Ožujak, 2015., 22:57 »
Omiljeni lik iz omiljene igrice (suikoden 2) - malo preformulirao izgovor formirao nadimak - 15 god poslije svi od uze i sire obitelji me tako zovu.\:D/

Yuber > Yubaa (kao neki naglasak) = nadimci od reda : yubaa, yubs, yubson, yubach ovo i ono, sve osim pravog imena :) Danas u punom nazivu Yubs D. Rsc

Inciijali prezimena ukljuceni. Eto. Kad jednog dana osvanem kao game designer znat će ljudi tko sam :P :clap:
The blood of youth is bubbling back..

*

Kunihiko Maeda

  • *
  • 105
  • Scientists can't believe anything without proof...
Odg: Kako Ste Došli Do Vašeg Nick-a ?
« Odgovori #92 : 07. Ožujak, 2015., 01:10 »
najbolji lik iz igrice parasite eve.

Odg: Kako Ste Došli Do Vašeg Nick-a ?
« Odgovori #93 : 07. Ožujak, 2015., 02:12 »
Inace mi je nadimak Domy ili Dodo

Zbog imena jer ime mi je Domagoj pa moze i Domy i Dodo

*

Kantoglavi

  • n00b
  • 3
Odg: Kako Ste Došli Do Vašeg Nick-a ?
« Odgovori #94 : 12. Ožujak, 2015., 18:48 »
Moj nick dolazi od rječi "Buckethead". On je glazbenik koji nosi kantu na glavi.
TO ARMS! TO BATTLE!

Odg: Kako Ste Došli Do Vašeg Nick-a ?
« Odgovori #95 : 28. Ožujak, 2015., 13:59 »
Prije punoo godina krenuo sam igrati battlefield 2 ,prijavio sam se prvi puta kao robi-sl,nisam dugo igrao igru te sam zaboravio password i još nešto zabrljavio.Kada sam počeo pravit drugi profil, naravno nisu mi dali stari nick jer već postoji,pa sam smišljao novi.I tako smišljajuči i gledajući u mozzilu firefox dosjetih se nicka crofox,kada mi ga je vidio kolega predložio mi je da pomješam velika i mala slova pa je na kraju nick ispao CroFoX. :clap:

Nakon nicka gledao sam si i avatar te sam bio našao nekakav i njega sam jedno vrijeme koristio dok nisam naišao na ovaj sadašnji.Googlao sam odakle i tko ga koristi te sam saznao da ima nekakav klan u doti s tim imenom i grbom tj slikom.
The Only Easy Day Was Yesterday

Odg: Kako Ste Došli Do Vašeg Nick-a ?
« Odgovori #96 : 28. Ožujak, 2015., 14:44 »
Pravio sam drugi acc za neku igru , i jer je acc sluzio da mi donese pare nazvao sam ga moolah- inace sleng rijec za kes/pare
svidio mi se pa ga i sad koristim :approve

Odg: Kako Ste Došli Do Vašeg Nick-a ?
« Odgovori #97 : 14. Travanj, 2015., 06:00 »
Igrao samp i htio uci u crnacku bandu a morao sam imati neko crnacko ime i prezime. Vec 7 godina stoji isti nick na svim forumima koje koristim, lol veze

:hihi: :ave:
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

Pestilence

  • *
  • 51
  • Consuming Impulse
Odg: Kako Ste Došli Do Vašeg Nick-a ?
« Odgovori #98 : 14. Travanj, 2015., 06:22 »
Hmm, ak dobro pamtim, u tom trenu sam taman nabavio dva albuma grupe Pestilence pa mi se učinilo da bi moglo bit kul nick :hiha:

*

ItzAneL

  • *
  • 10
  • Tek došao na HCL Forum :D
Odg: Kako Ste Došli Do Vašeg Nick-a ?
« Odgovori #99 : 17. Travanj, 2015., 18:38 »
Pa ovako se zove i moj kanal na YouTube,pa reko zašto ne bi stavio i na HCL ovo ime :D

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9